LT   EN   RU  
2021 m. balandžio 21 d., trečiadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Mada
  Stilius > Mada
Lankomumo reitingas Publikuota: 2006-03-01
Tipažai mados pasaulyje
Tipažai mados pasaulyje, kaip žinia, keičiasi labai greitai. Įvaizdis, kuris buvo madingas devintame dešimtmetyje(C. Shiffer, K. Moss, N. Campbell, L. Evangelista, K. Turlingston - legendinės gražuolės), yra išstumtas kitų gražuolių. Nekaltas, kiek naivokas veidelis švytinčiom akim, mergaitiška, bet stipri, šalta, nepasiekiama, panelė – tobulybė skaisčiu veidu. Žudikė – negailestingai medžiojanti aukas savo šaltu grožiu. Naujosios gražuolės užkariavo podiumus. Jos - kiekvieno žymaus dizainerio kolekcijos pristatymo karalienės.

Kaip sukurti toki įvaizdi? Viskas priklauso nuo nuotaikos...Ji ypatinga, sieloje yra arši medžiotoja, kovotoja, tačiau to neparodanti aplinkiniams... Pradėkime nuo lupų – gundo... jos minkštos, išraiškingos, lyg butu nupieštos dailininko ant porcelianinio veido. Spalva nėra tokia svarbi. Kad ir kokia spalva būtų, rezultatas – gundytojos lupytes. Akys? Gilios, prasmingos, kiek vaikiškas žvilgsnis, bet tai tik maskuote. Akys neišduoda tikrosios padėties... Ilgos juodos blakstienos, švytintys vokai, akių šešėliai įvairių atspalvių rudi tonai, išryškinantys mėlynas bei pilkas akis. Veido odai teikiama ypatinga priežiūra. Gaivi, kūdikio švelnumo, švytinti, sveika. Dabartinių modelių įvaizdžio dėka, moteris vis daugiau nori atkartoti sukurtą tipažą savo gyvenime, graži, nepriklausoma, maža mergaitė, įgyvendinti didžiausius savo troškimus ir planus…

Žymūs dizaineriai pristatydami savo kolekcijas nemažiau dėmesio skiria šukuosenai, makiažui, bendrai įvaizdžio nuotaikai. Apžvelgiant dabartines įvaizdžio tendencijas, pastebime elegancija. Praeitame sezone ypač madingi ištaršyti plaukai, šiandien yra glotniai sušukuojami ir surišami. Kuriamas subtilesnis, ramesnis, bet tuo pačiu ryškesnis bei emocingesnis įvaizdis. Blyškų veidą puošiančios ryškios, bei švelnios lupos kartu su elegantiška arklio uodegyte, parodo karščiausią šio sezono įvaizdį, priimta daugelio dizainerių. Taigi JI – stipri, ryški, bet tuo pačiu trapi šių laikų deivė.

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Lietuvoje (16)    Bibilija (10)    Filatelija (11)    Grupės (81)    Valdas Adamkus (11)    Arūnas Valinskas (4)    Lietuvoje (5)    Geologija (20)    Rasizmas ir ksenofobija (9)    Užsienyje (2)    Trys karaliai (5)    Kino kritika (10)    Erotiniai šokiai (23)    Informaciniai karai (11)    Susitaikymas (9)    Žemgrobiai (6)    Artūras Zuokas (41)    Erotika (8)    Automobiliai (41)    Sportas (8)    Taksas (2)    Miestai (14)    „Lietuvos” kino teatras (13)    Emigrantai (22)    Tiškevičiai (18)    Biologija (222)    Viešnia iš ateities (2)    Stomatologija (6)    Fantastika (21)    Gotai (17)    Gaisrininkai (7)    Homeopatija (5)    Egiptas (24)    Sąmokslo teorija (19)    Vaistai (15)    Euro naujienos (2)    Jautis (2)    Vox Populi (14)    Makaronai (2)    Žvaigždės (19)    Mokslai (1219)    Kelionių pasiūlymai (7)    Žala sveikatai (16)    Toyota (2)    Žiniasklaida (108)    Internetas (184)    Moterims (34)    Energetika (13)    Elektronika (8)    Šalys (61)
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!