LT   EN   RU  
2021 m. gegužės 18 d., antradienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Mada
  Stilius > Mada
Lankomumo reitingas Publikuota: 2005-04-01
Mados laboratorija
Britaniškoji Taryba gerai žinoma, kaip kultūrinių renginių rengėja, tame tarpe ir mados srityje. Po jų organizuotos moteriško apatinio trikotažo parodos "Inside Out" Maskvoje, seka eilinis garsus fashion projektas.

Birželio 1-ąją "Manieže" duris atvers paroda "Mados laboratorija". Savo kolekcijas demonstruos patys talentingiausi šiuolaikinio angliškojo dizaino audinių ir aprangos meistrai: Naidžel Atkinson, Savitri Bartlet, Husein Čalajan, B.Erli, Eli Kišimoto, Šelli Foks, Kerol Freizer, Džo Gordon, Juniform Malligan, Pol Miurej, Vatson Hikaru Noguči, Džesika Ogden, Sofi Roet.

"Mados laboratorija" atvers šiuolaikinių audinių dizainerių ir modeliuotojų darbų paslaptis. Jie drauge kuria naujus audinius ir jų sukūrimo metodus, derinant senąsias tradicijas su naujosiomis technologijomis. Neskaitant visų skirtumų, juos jungia domėjimasis tiriant audinių galimybes ir sukuriant naujas saviraiškos formas.

Jiems pavyksta sukurti visiškai naujas medžiagas, išlaikančias istorinius ir etninius bruožus. Aplankykite parodą ir jūs patys tuo įsitikinsite. Suknelės, kostiumai, švarkai, skrybėlės, apavas sukurti naudojantis folkloro technika ir naujausių technologijų ornamentais. Šilkas laminuotas metaliniais siūlais, įvairios detalės puoštos skirtingomis technikos rūšimis.

Parodą "Fabric of Fashion/Mados laboratorija" sukūrė Meri O'Megoni ir Sara Braddok. Meri O'Megoni yra nepriklausomas konsultantas, dirbantis tekstilės ir technologijų srityse. Sara Braddok skaito audinių dizaino paskaitas Londono Goldsmit universitete. Meri ir Sara yra stambiausiųjų pastarųjų metų dizaino projektų (1992m. ir 1998m. Londone vykusių "2010 - Tekstilė ir naujos technologijos" ir "Techno tekstilė") bendraautorės.

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Garso ir vaizdo technika (2)    Šventasis Kazimieras (2)    Šatrija (4)    Kvepalai (10)    Drabužiai (41)    Hipiai (9)    Žuvys (7)    Mazda (2)    Konspiracija (2)    Opel (4)    Gyvūnai (174)    Variakojis (11)    Kelionių įspūdžiai (26)    Stalo žaidimai (7)    Kompiuterio ergonomika (8)    Šokoladas (10)    Emo (10)    Klonavimas (10)    Alkoholiniai gėrimai (74)    Skaneriai (5)    Nokia (24)    Džiaugsmas (2)    Šunys (67)    Tatuiruotės (7)    Krizė (59)    Budizmas (73)    Vandenis (7)    Drakonai (36)    Juvelyriniai dirbiniai (2)    Korupcija (22)    Toyota (2)    Auklėjimas (7)    Medžioklė (63)    Visuotinė istorija (44)    Simbolika (2)    Išpažintis (16)    Aikido (14)    Vaiduokliai (23)    Sveikata (313)    Archeologija (42)    Metalistai (8)    Parašiutizmas (15)    Liberalų sąjūdis (5)    „Lietuvos” kino teatras (13)    Rytietiški šokiai (16)    TELE-2 (7)    Picerijos (4)    TV3 (4)    Meilė (138)    Sąmokslo teorijos (19)
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!