LT   EN   RU  
2020 m. liepos 6 d., pirmadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Dizaineriai Lietuvoje
  Stilius > Mada > Dizaineriai Lietuvoje
Lankomumo reitingas Publikuota: 2010-10-26
Julija Žilėnienė

Dizainerė Julija kuria vienetinius rūbus, drabužių kolekcijas, aksesuarus, interjero detales bei interjerus. Per aštuoniolika kūrybos metų dizainerė pristatė daugiau nei trisdešimt mados kolekcijų, o jos nuolatinių klientų bei gerbėjų rate – kultūros, verslo bei politikos elitas (tarp jų ir pirmosios šalies ledi). 1998-aisiais metais Julija įkūrė šiuo metu Vilniaus senamiestyje veikiančius Julijos mados namus, o 2004-aisias – madingą dovanų galeriją „Aukso avis".

Švelnus, bet nesulaikomas augimas – tinkama metafora Julijos veiklai bei kūrybai nusakyti. Nuolat auga ne tik klientų bei interesų ratas, plečiantis kūrybines sritis ir galimybes. Kiekvienas jos kūrinys skleidžiasi, pulsuoja ir auga, kurdamas aplink save optimizmo, gyvybingo žavesio ir natūralaus jaukumo aurą. Dizainerės kuriama suknelė ar žvakidė, auskarai ar interjeras, – viskas galiausiai susilieja į vieną kūrinį, augantį jausmų, intuicijos ir gyvenimiškos patirties žemėje.

Julijos kūrybos variklis – žmogus. Nuolat ieškanti tobulo skambesio tarp žmogaus ir jo rūbo ar aplinkos, dizainerė neabejoja kiekvieno asmens savito grožio jėga ir energija. Tereikia jį atskleisti... Ryžtingas serijinės gamybos atsisakymas dizainerei reiškė savitą ir individualų požiūrį į žmogų, klientą. Netobulą. Permainingą. Unikalų. Kaip ir jam kuriamas kūrinys.

Darni asimetrija, šiltas bangavimas, harmoningi siluetai ir medžiagų, paviršių, faktūrų įvairovė Julijos mados namuose apjungiami profesionaliu, kruopščiu atlikimu. O dizainerės dėmesys žmogui, jo asmenybei, poreikiams ir svajonėms kiekvieną jos kūrinį paverčia kerinčia, intriguojančia kelione po vidinę jausmų imperiją.

Julijos kūryba – tiems, kas ieško ir atranda nesibaigiančius pasaulius savyje, nuolat augančius, kintančius ir nepakartojamus.

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Prekės ir paslaugos buičiai (2)    Lietuvių fantastika (11)    Gender Loops (6)    Joninės (6)    Fotografija (17)    Žydai (32)    Vynas (16)    Lietuvoje (16)    Homeopatija (5)    Klubai (5)    Matematika (2)    Vilius Navickas (2)    Šalys (61)    AMD (3)    Helouvynas (7)    Gintaras Beresnevičius (26)    Euro naujienos (2)    Feng šui (7)    Kovo 8 (3)    Leo LT (12)    Lietuvių valgiai (28)    Mokyklos (22)    Siamo katės (2)    Teatrai (21)    Mitingai (5)    Pramoginiai šokiai (2)    Šventasis Kazimieras (2)    Stalo žaidimai (7)    Susitaikymas (9)    Foje (3)    Stilius (86)    Kokainas (6)    Advokatai (10)    Alkoholiniai gėrimai (74)    Politika (363)    Vaizdo sistemos (34)    Pavydas (5)    Bankinės technologijos (11)    SSL sertifikatai (6)    MTV (5)    Šaudymas iš lanko (2)    Grupės (81)    Kinų horoskopas (14)    Avalynė (7)    Knygos (23)    Maudymosi kostiumėliai (7)    Anglų kalba (35)    Drakonai (36)    Filatelija (11)    Priklausomybė (3)
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!