LT   EN   RU  
2021 m. gegužės 7 d., penktadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Mados namai
  Stilius > Mada > Mados namai
Lankomumo reitingas Publikuota: 2008-10-26
Versace

"Mada iki mirties" - šie žodžiai gali tapti Versace šeimos moto. Kūribingas genijus Gianni išaukštino savo šeimą kaip elitinio mados pasaulio karalius bei karalienes.

Santo, Donatella ir Giani Versace užaugo Italijoje. Kol Gianni mokėsi iš siuvėjos motinos amato gudrybių, Donatella žaidė būdama jo kurybos mūza. Dar vienuolikos metų, ne pagal savo metus išsivysčiusi mergaite jau dažė šviesiai savo plaukus ir dėvėjo savo brolio Gianni sukurtus drabužius.

Dizainerio darbas su trikotažu atvedė ji į Florenciją apie 1970-tųjų vidurį. Donatella sekė iš paskos. Kol ji studijavo universitete italų literatūrą, savaitgaliais ji puikiai leisdavo laiką su savo broliu ir jo kuriamos mados gerbėjų minia.

Gianni persikėlė į Milaną ir Donatella dar kartą sekė paskui jį. 1978-aisiais, kai jis ryžtingai ėmėsi savo kompanijos veiklos, buvo suplanuota, kad Donatella kompanijoje dirbs kaip jo agentė. Šis planas greitai žlugo, nes dizaineris panoro savo seserį kompanijos veikloje matyti kaip mūzą ir kritikę.

Brutuluali Gianni žmogžudystė 1978-ais paliko jo sielvartaujančią seserį Donatellą prie jau multi milijonus sukrovusių mados namų vairo. Praėjus trims mėnesiams po Gianni mirties Donatella išleido naują pavasario kolekciją.

Nuo Gianni mirties Versace kompanija padidino savo vertę 250 - čia milijonų. 2004-ųjų liepą Donatellai buvo nustatyta priklausomybė kokainui, nuo kurios ji buvo pradėta gydyti reabilitacijos klinikoje.

Paskutinį kartą ji viešai pasirodė 2006-tų birželį. Tai buvo Versace mados namų vyrų šou. Ji buvo labai sukūdusi ir dėvėjo peruką. Tikėtina, kad jos plaukai ėmė kristi dėl jos priklausomybės kokainui.

Daniella yra ištekėjusi už modelio Paul Beck, su kuriuo ji turi sūnų Daniel ir dukrą Allegrą. Po jos dėdės mirties, Alegra paveldėjo didžiausią turto dalį, įskaitant 45 % Versace šeimos verslo akcijų. Jos tėvas Paul Beck yra atsakingas už Versace kompanijos reklamą.

 

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Skinheadai (9)    Gintaras Beresnevičius (26)    Erotika (8)    Šunys (67)    Siemens (6)    Fantastika (21)    Kazimiera Prunskienė (13)    Variakojis (11)    Grybai (3)    Modemai (8)    Pankai (6)    Vaiduokliai (23)    Prancūzų buldogas (2)    Kailiniai (15)    Katalikybė (49)    Vestuvės (16)    Erotiniai šokiai (23)    Depresija (29)    „Laisvės kryžkelės“ (10)    Maudymosi kostiumėliai (7)    Kietieji diskai (17)    Sąmokslo teorijos (19)    Auklėjimas (7)    Interneto tinklai (4)    TV3 (4)    Turizmo agentūros (10)    Menas būti kartu (2)    Procesoriai (28)    Filologija (2)    Ekonomika (5)    Hipiai (9)    Kriptografija (3)    Tibetas (10)    Vaizdo kortos (3)    Tinklapiai (13)    Istorija (154)    EBSW (40)    Smurtas mokyklose (10)    E - komercija (87)    Teatrai (21)    Sportas (180)    Švedija (9)    Mistika (446)    Kandidatai į prezidentus (5)    Kaimo turizmas (5)    Žydai (32)    Runkeliai (18)    Žmonės (241)    Shotokan (11)    Nacionaldarbininkų Sąjūdis (2)
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!