LT   EN   RU  
2021 m. gegužės 17 d., pirmadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Mados namai
  Stilius > Mada > Mados namai
Lankomumo reitingas Publikuota: 2008-10-26
Roberto Cavalli

Roberto Cavalli drabužiai užima pirmą vietą tarp skirtingų firmos ženklų. Tiksliau sakant, Roberto Cavalli laikomas geriausiu dizaineriu daugelio aktorių, modelių ar dainininkų. Roberto Cavalli kelnių ir marškinių dizainas veikia mūsų vaizduotę ir nepaisant aukštų kainių žmonės nori jas pirkti ir pirkti. Pripažinkite: jus atrodote gražiau su Roberto Cavalli drabužiais.Apsirengimas yra pirmas dalykas į kurį žmonės atkreipia dėmesį. Netikėk kai žmonės sako, kad apranga nėra svarbu. Tai netiesa! Pats pirmas įspūdis yra be galo svarbu. Ar mergina eis į pasimatymą su jaunu vaikinu jeigu jis dėvės nešvarius ir nepatrauklius drabužius? Gal bet, ne kiekviena... Ar vaikinas pastebės madingą merginą vilkinčia senais nemadingais rūbais? Žinoma, kad ne! Geras įspūdis yra pirmas žingsnis link sėkmingų santykių arba karjeros.

Su Roberto Cavalli drabužiais sėkmė tavo rankose...

Kaip moteris jaučiasi būdama šalia stilingo ir išvaizdaus vyriškio? Maloniai, išdidžiai... Matydama Roberto Cavalli drabužius vilkinti savo vyrą, moteris jausis būtent taip... Taigi, kas yra Roberto Cavalli?

Roberto Cavalli yra žinomas pasaulyje mados dizaineris. Jis kuria moterims ir vyrams, suteikdamas kiekvienam galimybę jaustis pasitikinčiu savimi ir stilingu.

Roberto Cavalli šaknys veda į Italiją, Florenciją. Nuo pat mažens Roberto buvo išsiskirianti asmenybė. Jis turėjo originalių idėjų susijusių su drabužių dizainu. Jo pirmasis darbas buvo marginimas ant lengvos odos. Žinoma, Roberto negalėjo tai daryti be žinių apie medžiagas ir technologijas. Šis jo paprastas susidomėjimas buvo didžiulė sėkmė jo ateities karjeroje.

Roberto Cavalli stulbinama karjera prasidėjo 1970 metais. Po dvidešimties metų, 1990 metais, jo gražioji žmona, buvusi Miss Pasaulis, padėjo jam jo darbe.

Laikas bėgo palikdamas savo pėdsakus. Mada yra labiausiai besikeičiantis dalykas esantis po moters nuotaikos. Per tuos darbo metus papildė keletas naujų linijų: Roberto Cavalli class, Roberto Cavalli apatiniai drabužiai, Roberto Cavalli akiniai, Roberto Cavalli laikrodžiai.

Kaip dizaineris Roberto Cavalli bando įtikti savo klientams visur, ne tik drabužiuose. Daugelis jūsų galite įsivaizduoti dizainerį kaip griežtą ir išlepusį žmogų. Tokius žodžius mes negalime pasakyti apie Roberto. Paklauskite kiekvieno žmogaus, kuris dirba su juo arba bet kurio jo draugo ir tu išgirsi tik gerus žodžius apie jį. Kaip asmenybė Roberto Cavalli yra malonus ir draugiškas. Stingas, Jennifer Lopez, Whitney Houston, Cher, Lenny Cravitzas, Ornella Mutti, Cindy Crawford ir kitos žvaigždės visada stengiasi nepraleisti Roberto Cavalli vakarėlių.

Šiandien Roberto Cavalli laikomas geriausiu dizaineriu. Šis įžymus asmuo dirbo visą savo gyvenimą ir jo kūryba nusipelnė būti pripažinta geriausia.

Tikra tiesa, Roberto Cavalli drabužių ar kitų linijų kainos yra gana aukštos, bet visi žino, kad daug geriau pirkti kokybę nei kiekybę. Pirkdami Roberto Cavalli drabužius jus neturėtumėte abejoti medžiagomis ir darbo kokybe. Roberto Cavalli drabužių deriniai, stilingi aksesuarai ir kvepalai padarys kiekvieną moterį įsimylėjusia!

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Logistika (12)    Valstiečių sąjunga (2)    Lietuvoje (16)    Saugus internetas (11)    Užgavėnes (9)    Draudimas (7)    Gatvės šokiai (5)    Kino kritika (10)    Psichologija (89)    Stilius (86)    Šv. Valentino diena (11)    Kabala (6)    Dailė (34)    Anglų kalba (35)    IT parodos (10)    Konspiracija (2)    Specialiosios tarnybos (36)    Grupės (81)    Technologijos (1819)    Žuvininkystė (2)    Rytietiški šokiai (16)    Šokiai (56)    Labradoras (2)    Aerobika (3)    Maudymosi kostiumėliai (7)    Avalynė (7)    Arkliai (12)    Chemija (5)    MTV (5)    Artūras Zuokas (41)    Stomatologija (6)    Skamp (16)    TELE-2 (7)    BTV (3)    Kinas (193)    Vynas (16)    Modemai (8)    Apatinis trikotažas (17)    AMD (3)    Eurointegracija (5)    Viskis (8)    Zigmas Vaišvila (10)    Duomenų apsauga (3)    Alus (22)    Energetika (13)    Anželikos Cholinos šokio teatras (11)    Mokesčiai (8)    Programos (61)    Optinis ryšys (12)    NLP (8)
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!