LT   EN   RU  
2021 m. balandžio 18 d., sekmadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Mados namai
  Stilius > Mada > Mados namai
Lankomumo reitingas Publikuota: 2009-11-27
Gucci

Gerai žinomi „Gucci" mados namai netrukus švęs savo šimtąjį jubiliejų. Ilga mados namų gyvavimo istorija tapo firmos sėkmės ženklu. „Gucci" moteriai pateikia didelę įvairovę gaminių, kolekcijų.

Beveik šimtą metų „Gucci" prekės ženklas pristato savitą stilių madų pasauliui. Šis ženklas tapo prabangos, elegancijos ir prašmatnaus stiliaus simboliu. Tačiau pats išgarsėjimo kelias buvo ilgas ir sudėtingas. Nepaisant šlovės ir nuolatinio iširimo, kurie persekiojo „Gucci" mados namus per visą jų laikotarpį, šiuo metu „Gucci" laikomi labiausiai klestinčiais pasaulyje. Kolekcijos ir linijos yra kupini prabangos, įvairovės ryškių spalvų. Daugelis „Gucci" aksesuarų moterims sukuria nepakartojamą stilių. „Gucci" yra skirtas moterims, kurios vertina šių gaminių aukštą kokybę, originalumą ir itališką žavesį.

„Gucci" mados namai įsteigti 1920 metais, tuomet kai jaunas italų vyriškis Guccio Gucci, nusprendė pradėti savo verslą gimtajame Florencijos mieste. Jis atidarė dirbtuvę gaminančią nedidelius odinius lagaminus, rankines ir aksesuarus. Jo gaminiai tapo labai populiarūs dėl aukštos kokybės ir daug pastangų reikalaujančio sąžiningo darbo. „Gucci" sukūrė moterišką rankinę su bambuko rankena, kuri iki šiol yra pagrindinis kompanijos gaminys. Tuo metu „Gucci"savininkai visiškai apsisprendė kurti drabužius.

Jo žmona Aida Calvelli turėjo didelę šeimą: 6 vaikus, nors tiktai jo sūnūs - Vasco, Aldo, Ugo ir Rodolfo dalyvavo kompanijos valdyme. Po Guccio mirties 1953 metais jo sūnus Aldo Gucci pradėjo valdyti kompaniją ir atidarė pirmas firmines parduotuves Londone, Paryžiuje ir Niujorke. 1960 m. pabaigoje buvo atidarytos parduotuvės Tokijuje ir Honkonge, tuo metu kompanija „Gucci" taip pat užregistravo žymų logotipą GG, atspindintį Guccio Gucci inicialus, bei sukūrė garsųjį šilkinį šalį „Flora".

Gucci šeima visuomet garsėjo konfliktais. Nesutarimai dėl paveldėjimo ir parduotuvių valdymo dažnai šeimą skirdavo arba suvesdavo į sąjungą. Gucci plėtėsi užsienyje ir dažnai susirinkimai dėl kompanijos ateities baigdavosi rankinukų ir piniginių mėtymusi.

Šiuo metu „Gucci" mados namai yra didžiulė tarptautinė imperija, kurios centrinė įstaiga Nyderlanduose, o jos direktorė yra Frida Giannini.

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Klaviatūros (11)    Grupės (81)    Omnitel (12)    Skorpionas (7)    Vynas (16)    Kaziuko mugė (3)    Lietuvoje (43)    Seimo rinkimai (4)    Fantastika (21)    Krizė (59)    Aiškiaregiai (11)    Kelionių pasiūlymai (7)    Moters diena (4)    Geologija (20)    Pramoginiai šokiai (2)    AMD (3)    Joninės (6)    Partizanai (12)    Prezidento rinkimai 2009 (12)    Tamplierių ordinas (7)    Konspiracija (2)    Vestuvės (16)    Bendruomenės (158)    Atviras kodas (23)    Lobių ieškotojai (3)    Mitingai (5)    Kinų horoskopas (14)    Šachmatai (11)    Shidokan (3)    Trys karaliai (5)    Parašiutizmas (15)    Lotynų šokiai (5)    Išpažintis (16)    Smurtas mokyklose (10)    Žuvininkystė (2)    Vaizdo kortos (3)    Rasizmas ir ksenofobija (9)    Metalistai (8)    Kovo 8 (3)    Amfetaminas (2)    Regbis (4)    Parapsichologai (7)    Mokyklos (22)    Jautis (7)    Kreditai (2)    Kanapės (15)    Naršyklės (7)    Britų trumpaplaukės katės (2)    Advokatai (10)    Reklama internete (18)
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!