LT   EN   RU  
2019 m. balandžio 26 d., penktadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Mados salonai
  Stilius > Mada > Mados salonai
Lankomumo reitingas Publikuota: 2006-04-01
VAMP mados namai
Kodėl VAMP? Tai žodžio vampyras trumpinys, tačiau mados žodyne ši reikšmė kiek kitokia...

Vamp moteris – viliotoja, avantiūristė, vedanti vyrus į beviltiškumą ar pražūtį. Šį įvaizdį pirmoji įkūnijo kino žvaigždė Theda Bara 1909 metais, o žymioji frazė „pabučiuok mane, kvaily…“ atvėrė duris naujajam moters įvaizdžiui – „vamp look“.

Kas pasikeitė per 100 metų? Gal kelios detalės – ji išsilavinusi, stilinga ir... apie tai žinanti. Paslaptinga, gerai uždirbanti, griežta, nepažįstanti pralaimėjimų, nereikalaujanti papildomų teisių, nes viską gaunanti iš karto, nestovinti eilėje, nes jos jau laukia, nevėluojanti, nes prašvilpia sportiniu kupė...

2005 metų lapkričio 25 dieną VAMP MADOS NAMAI pristatė pirmąją „prêt-á-porter“ kolekciją pavasaris/vasara 2006.

Išskirtinis mados namų braižas – prigludęs lyg oda siluetas, išryškinantis tobulą ir be galo moterišką figūrą, kuri apsupta prabangiausiais pasaulio audiniais. Siekiant paryškinti moteriškumą neapseita be korsetų, kurie lyg tarp kitko paslepiami po suknia. Rankų darbo siuvinėjimai, sudėtingiausios aplikacijos, prancūziški nėriniai, muliažiniai korsetai – visa tai siekiant išryškinti fatališkos moters įvaizdį.

Rezultatas, kurio siekiama su kiekvienu modeliu - žavaus moteriškumo ir pasitikėjimo savimi derinys moteriai, kuri visada nori atrodyti puikiai. Jį renkasi viliojanti ir nepaprastai moteriška moteris, žinanti, kaip suderinti stiprų charakterį ir rafinuotą eleganciją. Ji supranta, ką gali, ko siekia ir svarbiausia - kaip tai padaryti.

Ateljė vadovas,
Arvydas Videika

Gyvenimo būdo, mados kultūros ir estetikos žurnalas „Stilius“ taip apibūdino VAMP MADOS NAMŲ debiutą:

„Naujas veidas pretenzingoje mados rinkoje. Arvydas Videika, sublizgėjęs pirmąja kolekcija, prisipažįsta, nepanoręs kurti mados iš popieriaus ir vargti dėl pripažinimo. Jis pasirinko kitą kelią. Penkerius metus sėmėsi racionalių mokslų ir buvo paprastas ministerijos klerkas. Vis dėlto neseniai į madą jis grižo – pasikaustęs, susikoncentravęs ir žinantis, ko nori. Išskirtinių drabužių prisistatymas turėjo būti tarsi smūgis drabužio estetikos srityje.“

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Shidokan (3)    Krišnaizmas (3)    Rasizmas ir ksenofobija (9)    Programos (61)    Lietuvoje (16)    Bendruomenės (158)    Gyvūnai (174)    Prezidento rinkimai 2009 (12)    Alus (22)    Katarai (2)    Domenai (11)    Grybai (3)    Arbata (10)    Kino kritika (10)    Auklėjimas (7)    Kūdikio maitinimas (3)    Restoranai (5)    Emo (10)    Ekologiški produktai (2)    Alkoholiniai gėrimai (74)    Metalas (22)    Politika (26)    Šventasis Pranciškus (3)    Žindymas (14)    Bitė (5)    Sąmokslo teorijos (19)    Vartotojai (29)    Renginiai (31)    Lengvosios muzikos grupės (27)    Šachmatai (11)    Artūras Zuokas (41)    Mazda (2)    Subkultūros (99)    Grupės (81)    Ekologija (15)    Mityba (43)    Kaimo turizmas (5)    Toyota (2)    Skirmantas Valiulis (32)    Interneto dienoraščiai (2)    Sportas (180)    Kietieji diskai (17)    Auklės (3)    Žuvys (7)    Runkeliai (18)    Liūtas (7)    Žuvininkystė (2)    Susitaikymas (9)    Šunys (67)    Linux/Unix (34)
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!