LT   EN   RU  
2021 m. gegužės 15 d., šeštadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Medicina
  Mokslas > Mokslo sritys > Medicina
Lankomumo reitingas Publikuota: 2006-06-29
Svarstoma galimybė sostinės poliklinikų veiklos ir ūkio priežiūrą atlikti viešo ir privataus sektoriaus bendradarbiavimo principu
Vilniaus miesto taryba vakar pradėjo svarstyti viešo ir privataus sektoriaus bendradarbiavimo galimybes, Naujosios Vilnios ir Karoliniškių poliklinikų veiklos ir ūkio priežiūrą perduodant privačiam investuotojui.

Svarstoma galimybė vykdyti šių poliklinikų veiklos ir ūkio priežiūros koncesijos suteikimo konkursą, taip įgyvendinant pirmąjį Vilniaus miesto savivaldybės ir privataus investuotojo bendradarbiavimo koncesijos pagrindu projektą.

Minėtų poliklinikų veiklos ir ūkio priežiūra būtų perduodama privačiam investuotojui pagal konsultantų atliktą galimybių studiją, kurioje pagrindžiama projekto ekonominė ir socialinė nauda, pateikiama paslaugų specifikacija, vertinimo kriterijai.

Pertvarkydama poliklinikas Savivaldybė siekia gerinti sveikatos priežiūros įstaigų valdymą, investicinių lėšų pritraukimą, jų racionalų panaudojimą bei pagerinti darbo sąlygas personalui ir medicinos paslaugas pacientams.

Sostinės poliklinikų ūkio priežiūros ir veiklos efektyvumo gerinimo galimybes tyrė bei galimybių studiją parengė Savivaldybės skelbtą konkursą laimėjęs konsorciumas, kurį sudaro UAB "Žabolis ir partneriai", advokatų kontora "Lideika, Petrauskas, Valiūnas ir partneriai LAWIN" bei VšĮ Sveikatos priežiūros vertinimo nepriklausoma agentūra.

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Moterims (34)    Kaziuko mugė (3)    Viešieji ryšiai (20)    Filosofija (326)    Biologija (222)    Kompiuteriniai žaidimai (270)    Metalistai (8)    Simbolika (2)    Kandidatai į prezidentus (5)    Grožio salonai (6)    Teisėtvarka (24)    Spiritizmas (4)    Domenai (11)    Melagių diena (3)    Windows (7)    Šalys (61)    Kelionių pasiūlymai (7)    Darbdaviai (10)    Leo LT (12)    Konspiracija (2)    Gatvės šokiai (5)    Vox Populi (14)    Mistika (446)    Likeris (2)    Psichiatrija (64)    Trys karaliai (5)    AMD (3)    Vandens slidės (2)    Dektinė (2)    Vadovavimas (185)    Astrologija (27)    Šventasis Kazimieras (2)    Šokiai (56)    Knygos (23)    Skandalai (476)    Telekomunikacijos (188)    Rasos (2)    Sveikinimai Naujųjų metų proga (5)    Švietimas (1281)    Tamplierių ordinas (7)    Baikeriai (8)    Atleidimo svarba (2)    Avinas (7)    Eurointegracija (5)    Artūras Zuokas (41)    Krikščionys demokratai (3)    Kazimiera Prunskienė (13)    Elektronika (8)    Stalo žaidimai (7)    Krizė (59)
1. IBM studija: dauguma sveikatos apsaugos sistemų iki 2015 patirs didelių sunkumų
2. Siekiama užtikrinti efektyvią triukšmo prevenciją
3. ES pinigais kamšomos sveikatos sistemos spragos
4. Į ligoninę - tik vienai dienai
5. Kai maistas vaistus paverčia žudikais
6. Vietoje išgirto gydomojo poveikio - pavojus sveikatai
7. Mada neskiepyti vaikų gali pridaryti daug žalos, teigia pediatrai
8. Laikas eina ne ligonių naudai
9. Tėvų sukrautas kapitalas vaikų ateičiai
10. Ateities poliklinikoje - elektroninės kortelės ir receptai
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!