LT   EN   RU  
2019 m. spalio 15 d., antradienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Meilė bloguose
  Meilė > Meilė bloguose
Lankomumo reitingas Publikuota: 2005-04-07
Susižavėjimas prieš meilę

Susižavėjimas - kai pameti galvą. Padarytumei bet ką. Rašytum ir rašytum SMS. Kas kelias minutes vis prisimintum. Dalintumeis viskuo. Šnekėtum visiems apie tai. Būtum kartu. Kiltų dideli lūkesčiai. Nuo kiekvieno tau padaryto gero dalyko būtum ant vis aukštesnio debesies, po kiekvieno blogo - laipteliu žemiau. Visas pasaulis būtų nudažytas šviesiom spalvom. Kiekvienam dalyke įžvelgtum gėrį. Žmonių veiduose matytum tik džiaugsmą, ir nepripažintum kitokių žmonių.

Meilė - kai pamesta galva vėl atsiranda. Darytum bet ką, ir nesitikėdamas gauti kažko atgal. Rašytum ir rašytum SMS, net jei negauni atgal nė vienos. Kas kelias minutes vis prisimintum, bet apie tai galvotum rečiau - tiesiog pasidarytų be galo šilta širdy. Dalintumeis viskuo be išlygų, nes nebereiktų galvoti, ar sulauksi atsako - tiesiog žinai, kad nuo to bus kitai/kitam geriau, ir daliniesi. Nuo kiekvieno tau padaryto gero dalyko tavo širdis sušiltų, prisiminusi, kad ji ne viena. Ir prireiktų labai daug ir labai blogų dalykų, kad meilė nukristų laipteliu žemiau. Būtum laimingas.

Po susižavėjimo ateina meilė, arba, jei gavai, ko norėjai, ir nebenori, ateina tuštuma.

Paskelbė SilvereX

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Prekės ir paslaugos buičiai (2)    Gaisrininkai (7)    Valdas Adamkus (11)    Susitaikymas (9)    Vilniaus bendruomenės (4)    Valstiečių sąjunga (2)    Politikai (183)    Logistika (12)    Bendravimas (743)    Seimo rinkimai 2004 (3)    Akvariumai (58)    Feng šui (7)    Meninė gimnastika (14)    Liberalų sąjūdis (5)    Kompiuterių virusai (52)    Vaiko sveikata (8)    Tėvynės sąjunga (4)    Gyvūnai (174)    Prezidento rinkimai 2009 (12)    Laivyba (17)    Miestai (14)    EBSW (40)    Garso sistemos (15)    Šventasis Pranciškus (3)    Klonavimas (10)    Anželikos Cholinos šokio teatras (11)    Miestų bendruomenės (7)    Transportas (125)    Lietuva (2)    Pagalba ir prevencija (124)    Metalistai (8)    Partijos (41)    Amfetaminas (2)    Žemės grobstymai (50)    Opijatai (13)    Opel (4)    Civilinė sauga (7)    Vitaminai (2)    Windows (7)    Stomatologija (6)    Jautis (2)    Mada (4)    Kompiuteriai (148)    Technologijos (1819)    Filologija (2)    Buto remontas (3)    Seimo rinkimai (4)    Įžymūs žmonės (68)    Rasizmas ir ksenofobija (9)    Energetika (13)
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!