LT   EN   RU  
2021 m. birželio 12 d., šeštadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Meilė bloguose
  Meilė > Meilė bloguose
Lankomumo reitingas Publikuota: 2005-04-07
Meilė ir susižavėjimas...

Kas yra meilė... Susižavėjimas... Man šitie jausmai atrodo tokie artimi ir vienas su kitu susiję... Kur yra riba, tarp susižavėjimo ir meilės... Kada ateina tas momentas kai žmogui jauti kažką daugiau nei tik susižavėjimą juo... Ar tai jau būna meilė... Ir išviso kas yra meilė... Ar tai nėra tas pats susižavėjimas... Ar galima mylėti žmogų ir nesižavėti juo... Ir atvirkščiai ar galima žavėtis žmogumi ir nemylėti... Kažkurią dieną man pasakė, kad aš neskiriu meilės nuo susižavėjimo... Tikrai... Nuo tos dienos aš vis bandau surasti skirtumų tarp meilės ir susižavėjimo... Bandau rasti ribą kurią peržengus susižavėjimas virsta meile... Bandau, bet kol kas negaliu... Ar tai įmanoma... Ar tai nėra individualu... Kas vienam atrodo meilė - kitam gal tik susižavėjimas... Nemanau kad kas nors galėtų tiksliai pasakyti kur yra riba, tikrai nemanau... Atrodo kas čia tokio kažkas ėmė ir pasakė kad aš neskiriu meilės nuo susižavėjimo... Gal ir nieko, tačiau dabar mano galvoje sukasi mintys... Mintys apie taip dažnai mūsų vartojamus žodžius... Apie jausmus kuriuos jaučiam kiekvienas, tačiau nei vienas tiksliai nežinom kas tai yra... Tie jausmai tiesiog ateina į mūsų širdis, į mūsų protus... Ir kuo daugiau aš apie tai galvoju, tuo labiau įsitikinu kad aš ir nenoriu žinoti skirtumo tarp šių dviejų labai gražių jausmų... Aš ir toliau noriu nejausti jokio skirtumo tarp meilės ir susižavėjimo... Aš noriu ir mylėti ir žavėtis vienu metu... Ir sakyti žmogui kuriuo žaviuosi kad aš jį myliu... Kodėl gi ne... Žinau kad dabar pagalvosit, o kai kas ir parašysit kad iš pat pradžių būna susižavėjimas žmogumi, o po to tas jausmas virsta meile... Bet ar tikrai visada taip yra... Ar negali būti kitaip... Priešingai... Manau tai individualu ir kiekvienas kartas yra vis kitos... Nėra pasauly dviejų vienodų jausmų ir vienodai mylinčių ar besižavinčių žmonių... Susižavėjimas ir meilė yra du labai gražūs ir neatskiriami jausmai ir nereikia ieškoti kažkokių ribų ar skirtumų... Reikia tiesiog mylėti, o mylint žavėtis tuo ką myli...

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Baikeriai (8)    Jautis (7)    Šatrija (4)    Kitos šventės (7)    Informaciniai karai (11)    LNK (2)    Grupės (81)    Apskaita (15)    Žemgrobiai (6)    Kalėdos (12)    Metalinės muzikos grupės (8)    Shidokan (3)    Vorai (2)    Sportiniai šokiai (2)    Islamas (31)    Politika (363)    LICS (17)    Burtai (8)    Žmogaus teisės (18)    Chiromantija (3)    Bankinės technologijos (11)    Drakonai (36)    Fajetai (2)    Opel (4)    Prekės ir paslaugos buičiai (2)    Bibilija (10)    Ekologiškas maistas (2)    TELE-2 (7)    Krašto apsauga (27)    Savivaldybių rinkimai (9)    Taksas (2)    Hipnozė (10)    Runkeliai (18)    Svarstyklės (7)    Lietuvoje (43)    Kelnaitės (2)    Grybai (3)    Motociklai (12)    Architektūra (11)    Politologija (64)    Monitoriai (11)    Auklės (3)    Maudymosi kostiumėliai (7)    Teisė (61)    Zigmas Vaišvila (10)    Vaistai (15)    Airija (9)    Skandalai (476)    Pedagogika (21)    Parapsichologija (22)
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!