LT   EN   RU  
2021 m. sausio 17 d., sekmadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Meilė bloguose
  Meilė > Meilė bloguose
Lankomumo reitingas Publikuota: 2012-02-27
Dešimt priežasčių, dėl kurių tave myliu…

Kai išgirdau šią naivią dainą, pirmiausia pagalvojau apie tave.

Mėginau prisiminti, kokios tos dešimt priežasčių, dėl kurių tave myliu.

Pirmiausia todėl,. kad tiesiog esi.

Antroji, kad iki šiol negaliu atsistebėti tavo akimis.

Visada spinduliuoji meile, kai prisiglaudi kur bebūtume. Tai trečioji priežastis.

O ketvirtoji ta, kad su tavimi viską lengva daryti.

Penktoji priežastis suvirpina širdį, kai pamatau tave.

Šeštoji priežastis susijusi su tavo keistumais, kuriais nuspalvini pasaulį vis sodresnėmis spalvomis. Septintoji priežastis tai tiesiog noras atiduoti tau visą šilumą, meilę ir rūpestį.

Aštunta priežastis ta, kad niekada neklausi manęs to, apie ką nenoriu kalbėti, o devintąja priežastimi malonu nežinoti to, kas laukia ateityje.

Dešimtąja priežastimi visada suteiki jėgų, kai tik prisimenu apie tave. Bet ne. Netiesa. Yra dar daugybė priežasčių…

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Kaziuko mugė (3)    Vilniaus bendruomenės (4)    Menas būti kartu (2)    2009 metų horoskopas (15)    Metalas (22)    Prevencija (14)    Dvarai (36)    Politikai (183)    Striptizas (8)    IT parodos (10)    Depresija (29)    Shidokan (3)    Melagių diena (3)    Ekologiškas maistas (2)    Erotika (8)    Politologija (64)    Filologija (2)    Kelnaitės (2)    Tėvynės sąjunga (4)    Seimo Pirmininkas (2)    Joga (56)    Liemenėlės (3)    Velniai (9)    Kompiuteriai (148)    Šventasis Pranciškus (3)    Vytautas Bogušis (12)    Omnitel (12)    P2P tinklai (2)    Erich Fromm (5)    Sodininkystė (22)    Brendis (6)    Geografija (22)    Šatrija (4)    Ištikimybė (4)    Slaptos bendrijos (24)    Kaimo turizmas (5)    Kanapės (15)    Nusikaltimai (6)    Rašytojai (11)    Kailiniai (15)    Tamplieriai (7)    Liberalų sąjūdis (5)    Geležinkeliai (4)    Kitos šventės (7)    Gatvės šokiai (5)    Lietuvoje (5)    Katarai (2)    Psichologija (89)    Avinas (7)    Baikeriai (8)
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!