LT   EN   RU  
2020 m. vasario 22 d., šeštadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Meilė bloguose
  Meilė > Meilė bloguose
Lankomumo reitingas Publikuota: 2012-02-27
Kai meilė ima daryti meškos paslaugą

Vėl po ilgos pertraukos kalbėsiu apie dalyką, apie kurį parašyta daug knygų, straipsnių, blogų, sukurta daug filmų ir kalbama kasdien. Kartais tas dalykas tave pakelia virš debesų, o kartais priverčia kristi nuo tilto. Jos linkime savo artimiesiems švenčių proga, norime ir laukiama. Taip, tai Meilė.

Žinoma, meilė turi daug rūšių - meilė mamai, tėčiui, močiutei, seneliui, broliui, šuniukui. Meilė automobiliui, namui, vasarai, svajonėms. Meilė moteriai.

Būtent meilė priešingos lyties atstovei mums suteikia ypatingų dalykų. Kiekvienas mylėjęs ir mylintis pasakys, kad tai nuostabus jausmas. Tačiau yra vienas bet - kartais meilė mus skaudina. Nors ir retai, bet smogia it taifūnas, paliekantis ilgalaikius padarinius.

Kai žmogus myli, jis nemato visos situacijos taip, kaip yra. Dažnai meilė priverčia mus užmerkti akis prieš tam tikrus antrosios pusės blogybes, ydas. Meilė uždeda rožinius akinius, užkemša ausis ir užmigdo protą.

Man irgi taip yra buvę. Tuo metu viskas atrodė tikrai gerai, bet dabar prabėgus nemažai laiko aš nesuprantu, kaip galėjau leisti jai taip elgtis. Nenoriu gilintis į smulkmenas, o tiesiog parodyti, kad apie meilę, kuri užmerkia akis, žinau ne iš nuogirdų.

Mano draugas taip pat yra įsipainiojęs į meilės voratinklį. Jis gyvena su savo panele ir jų santykiai yra labai įtempti. Viskas dėl to, kad panelei trūksta elementaraus suvokimo. Žmogus negali su draugais kartą per 2 savaites nueiti išgerti alaus. Atrodo, kad jie ne 1,5 metų draugauja, o yra 15 metų vedę.

Žinoma, tokiu atveju reikia trenkti kumščiu per stalą ir pasakyti: skyrybos! Aš taip ir padaryčiau, bet Donatas to padaryti negali. Jis myli ją ir viskas šioje vietoje yra sudėtingiau nei atrodo. Skyrybos reikštų, kad jai tektų kraustytis į kitą butą, ieškotis kitos vietos gyventi, nes reikia tęsti studijas Vilniuje. Liaudiškai sakant mergina liktų ant ledo.

Donatui tenka užsimerkti prieš tokius dalykus ir sukandus dantis kęsti ir laukti kol ateis geresni laikai. Šiuo atveju meilė daro tik meškos paslaugą. Tiesa, jis jau ima abejoti ar ją myli, tačiau Donato veiksmai parodo, kad meilė turbūt yra. Kitaip jau seniai mergina būtų išspirta lauk.

Būsiu banalus, bet pasakysiu seniai žinomą dalyką - meilė yra labai sunkus dalykas. Kartais yra geriau nemylėti, o pažiūrėti filmą apie meilę ar paskaityti knygą. Tai tikrai geriau nei nušokti nuo tilto.

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Valdas Adamkus (11)    Viešnia iš ateities (2)    Grybai (3)    Masonai (7)    Kalėdos (12)    Žmogaus teisės (18)    Užgavėnes (9)    Tadas Blinda (10)    Garso ir vaizdo technika (2)    Z.Jurgelevičiaus rubrika (23)    Vitaminai (2)    Literatūra (239)    Reklama internete (18)    Pedagogika (21)    TV3 (4)    Euro naujienos (2)    Kornreksai (3)    Maxima (10)    Vaizdo kortos (3)    Sportas (8)    Kompiuterinis piratavimas (43)    Kanapės (15)    Rasizmas ir ksenofobija (9)    Picerijos (4)    Skandalai (476)    Hip hop dance (4)    Vytautas Landsbergis (6)    Tibetas (10)    Lotynų kalba (11)    Augalai (8)    Go-go (10)    Vampyrai (9)    Istorija (154)    EBSW (40)    Lietuvos istorija (110)    Sąmokslo teorijos (19)    Vytautas Bogušis (12)    Roko muzikos grupės (10)    Žiniasklaida (108)    Viskis (8)    Vaizdo sistemos (34)    Lobiai (12)    „Lietuvos” kino teatras (13)    Ožiaragis (7)    Moters diena (4)    Savivaldybių rinkimai (9)    Bendravimas (743)    Aerobika (3)    Kulinarija (181)    Kandidatai į prezidentus (5)
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!