LT   EN   RU  
2019 m. lapkričio 14 d., ketvirtadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Meilė bloguose
  Meilė > Meilė bloguose
Lankomumo reitingas Publikuota: 2012-02-27
Mokyklos laikų meilė, kartais nebūtina užaugti

Man buvo dvylika. Kišenės pilnos digimonų kortelių, šieno kupeta ant galvos, o galvoje švilpavo vėjai. Tačiau vieną dieną pamačiau šviesius plaukus, kurių nenorėjau tampyti – jie buvo pernelyg gražūs, pernelyg blizgėjo tamsiuose mokyklos koridoriuose. Rašydavau laiškus, kurių nedrįsdavau jai paduoti, bet man pakakdavo ir svajonių.

Man buvo penkiolika. Norėdavau laikyti jos ranką, vestis į kiną, juoktis, gulėti ant žolės, kalbant apie ateitį, sapnus, norus. Bet ją iš mokyklos pasiimdavo vyresni vaikėzai, su prasikalusia barzda ir plaukais, sušukuotais ant šono, bei iš tėčio slapta nuvogtais automobiliais. Tada išmečiau laiškus.

Man buvo aštuoniolika. Jos šviesūs plaukai tebešvietė vakarėliuose, kuriose ją sutikdavau. Norėdavau su ja nuvažiuoti prie jūros, su tėčio automobiliu, tačiau ji turėdavo vaikinus, kuriems nebereikėdavo skolintis keturių ratų. Kartais ir dviejų.

Man yra dvidešimt dveji. Nors nebematau jos, bet mano košmarus visad nugali tie šviesūs plaukai. Nė negalvoju apie rimtus dalykus, tačiau prisiminus ją, staiga suaugu, nebebijau atsakomybės. Visur matydamas šviesius plaukus, giliai viduje tikiuosi, jog tai ji. Bet nė velnio. Tai tik mano vaizduotė.

Man trisdešimt. Kraustydamas į naują namą, senoje dėžėje randu laišką. Nenoriu pamiršti, nenoriu prisiminti. Vestuvių dieną tikėjausi, jog ji įbėgs ir sustabdys ceremoniją. Taip, romantiniai filmai išties daro neišgydomą žalą.

Man septyniasdešimt. Regėjimas kiek pasilpęs, tačiau vis dar tinkamas prižiūrėti anūkus, lenktyniaujančius paspirtukais, kol geriu kavą.

Kažkur tolumoje sušvito balti plaukai. Cholesterolio užkimštose kraujagyslėse, viršydamas greitį, lakstė kraujas. Aš bėgu. Jos plaukai buvo tobulai žili.

-Visą jaunystę, jei taip galima vadinti gyvenimą, praleidau galvodamas apie tave.
-Aš taip pat. Bet tu nieko man nesakei, nerašei, neskambinai, o tik nusišypsodavai lyg idiotas.

Tokiais atvejais geriau nieko nebesakyti.. Nes telieka pripažinti, jog tas jausmas tikrai egzistuoja. Vadinamas jis.. Meile?

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Filmai (91)    Politika (26)    Novelės (102)    Ištikimybė (4)    Jurga Ivanauskaitė (17)    Transportas (125)    Rašytojai (11)    Interneto tinklai (4)    Viktor Uspaskich (61)    Vilius Navickas (2)    Kovos menai (72)    Spauda (3)    Paukščiai (5)    Politikai (183)    Soliariumai (5)    Škotų aviganis (3)    Tadas Blinda (10)    Alkoholiniai gėrimai (74)    Užsienyje (50)    Televizija (17)    Pirmoji meilė (3)    Programos (61)    Naršyklės (7)    Pankai (6)    Vaizdo kortos (3)    Seimo Pirmininkas (2)    Auklės (3)    Žindymas (14)    Romas (3)    Žmonės (241)    Medžioklė (63)    Kinų horoskopas (14)    Šachmatai (11)    Lietuvoje (16)    Džiaugsmas (2)    Žala sveikatai (16)    TELE-2 (7)    Gaisrininkai (7)    Panayiotis Zavosas (2)    Lietuvoje (5)    Kelionių įspūdžiai (26)    Zodiako ženklai (88)    Politologija (64)    Paieškos sistemos (14)    AMD (3)    Mokslai (1219)    Korupcija (22)    Samsung (3)    Erotika (8)    2009 metų horoskopas (15)
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!