LT   EN   RU  
2021 m. gegužės 13 d., ketvirtadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
Akimirkos sentencija
Mūsų progresas vertinamas ne pagal tų, kurie turi daug, pertekliaus didėjimą, o pagal tai, ar mes sugebame pakankamai aprūpinti tuos, kurie turi per mažai.
T. Ruzveltas
Draugai
Matulaičio bažnyčia
Lietuvių Tautinio Jaunimo Sąjunga
Tautinės krypties portalas
Etninės kultūros erdvė
Biržų krašto naujienos
Slaptai.lt - unikalus leidinys
Lietuvių sąjunga „Tauta ir Tėvynė“
Lietuvos žaliųjų judėjimas
Žaliosios minties laikraštis
Istorijos puslapiai
Receptai, patiekalai, kulinarija.
Skanus.lt
Reklama
  Meilė bloguose
  Meilė > Meilė bloguose
Lankomumo reitingas Publikuota: 2012-03-02
Beviltiška meilė

Sėdžiu ir smerkiu save…Kodėl? Todėl, kad po visų tavo išdavysčių aš nejaučiu Tau neapykantos. Kad ir kaip Tu įskaudinai, bet mano meilė Tau yra stipresnė už neapykanta. Bandžiau vakar savo skausmą paskandint alkoholyje, bet nepadėjo. Sudeginau tavo rašyta Kalėdų progos atviruką, bet tų žodžių kuriuos esi parašęs jame niekada nepamiršiu. Sudeginau lapukus kuriuose aš piešiau ir rašiau apie mus, mūsų meile. O tiksliau mano meile, nes manęs niekada nemylėjai…

Taip tu manęs nemylėjai, laikei kvaile, tikriausiai nieko neverta aš tau buvau. Tik šeip laisvo laiko praleidimas, o po to lėkdavai šildytis kitos glėbyje… Skaudu kai pagalvoji, kad aš dabar verkiu, o tu tikriausiai su kita.. Toks jau tas gyvenimas. Tokia ta meilė. Tu mane esi taip įskaudinęs, net mano draugės tavęs nekenčia. Nors jos niekada tavęs nemėgo. Bet aš ta naivi mergina kuri tavim visą laiką patikėdavo nejaučiu tau neapykantos. Nes myliu tave, ta sudaužyta mano širdis myli tave. Jos šukės vis dar plaka meile Tau. Tam kuriam mažiausiai jos reikėjo ir reikia.

Justė
 

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Kompiuterio ergonomika (8)    Romas Kalanta (4)    Arbata (10)    Seimo rinkimai 2004 (3)    Barai (7)    Stilius (86)    Aukštasis mokslas (13)    Įžymūs žmonės (68)    Velykos (10)    Sportas (8)    Alkoholizmas (15)    Pankiškos muzikos grupės (15)    Ekologiški produktai (2)    Tėvynės sąjunga (4)    Zodiako ženklai (88)    Aikido (14)    Viešnia iš ateities (2)    Likeris (2)    Modemai (8)    Fantastika (21)    Televizija (17)    Slaptos bendrijos (24)    Atleidimas (4)    Airija (9)    Ištikimybė (4)    Mokesčiai (8)    Pasakos (60)    Pyktis (6)    Prezidento rinkimai (6)    Pirmoji meilė (3)    Kalbos kultūra (39)    Fizika (11)    Draugystė (10)    Makaronai (2)    Pramoginiai šokiai (2)    Picerijos (4)    Klaviatūros (11)    Skundai (22)    Lietuvoje (5)    Prevencija (14)    Valdas Adamkus (11)    Lotynų kalba (11)    Homeopatija (5)    Monitoriai (11)    Panayiotis Zavosas (2)    Pagalba ir prevencija (124)    TELE-2 (7)    Baikeriai (8)    Opijatai (13)    Džiazo muzikos grupės (11)
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!