LT   EN   RU  
2019 m. lapkričio 18 d., pirmadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Meilė bloguose
  Meilė > Meilė bloguose
Lankomumo reitingas Publikuota: 2012-03-02
Beviltiška meilė

Sėdžiu ir smerkiu save…Kodėl? Todėl, kad po visų tavo išdavysčių aš nejaučiu Tau neapykantos. Kad ir kaip Tu įskaudinai, bet mano meilė Tau yra stipresnė už neapykanta. Bandžiau vakar savo skausmą paskandint alkoholyje, bet nepadėjo. Sudeginau tavo rašyta Kalėdų progos atviruką, bet tų žodžių kuriuos esi parašęs jame niekada nepamiršiu. Sudeginau lapukus kuriuose aš piešiau ir rašiau apie mus, mūsų meile. O tiksliau mano meile, nes manęs niekada nemylėjai…

Taip tu manęs nemylėjai, laikei kvaile, tikriausiai nieko neverta aš tau buvau. Tik šeip laisvo laiko praleidimas, o po to lėkdavai šildytis kitos glėbyje… Skaudu kai pagalvoji, kad aš dabar verkiu, o tu tikriausiai su kita.. Toks jau tas gyvenimas. Tokia ta meilė. Tu mane esi taip įskaudinęs, net mano draugės tavęs nekenčia. Nors jos niekada tavęs nemėgo. Bet aš ta naivi mergina kuri tavim visą laiką patikėdavo nejaučiu tau neapykantos. Nes myliu tave, ta sudaužyta mano širdis myli tave. Jos šukės vis dar plaka meile Tau. Tam kuriam mažiausiai jos reikėjo ir reikia.

Justė
 

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Kulinarija (181)    Poetai (11)    Elektroninės muzikos grupės (3)    Liberalų sąjūdis (5)    Policija (2)    Elektroninės šiukšlės (10)    Katalikybė (49)    Islamas (31)    Kompiuterio ergonomika (8)    Literatūra (239)    Konditerija (10)    Jurga Ivanauskaitė (17)    Ekologinis ūkis (2)    Draugystė (10)    Melagių diena (3)    Meino meškėnas (2)    Vilniaus bendruomenės (4)    Programos (61)    Rytietiški šokiai (16)    Teatrai (21)    Žmogaus teisės (52)    Kriptografija (3)    Parašiutizmas (15)    Šaudymas iš lanko (2)    Tadas Blinda (10)    Buto remontas (3)    Radvilos (32)    Astronomija (46)    Fizika (11)    Emo (10)    Sodininkystė (22)    Vynas (16)    Juvelyriniai dirbiniai (2)    Filatelija (11)    Lietuvoje (16)    Lengvosios muzikos grupės (27)    Civilinė sauga (7)    Raganos (12)    Žemės grobstymai (50)    IT parodos (10)    Ekologiški produktai (2)    Archeologija (42)    Hakeriai (273)    Kaziuko mugė (3)    Psichiatrija (64)    Kino kritika (10)    Šv. Valentino diena (11)    Korupcija (22)    Grybai (3)    P2P tinklai (2)
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!