LT   EN   RU  
2019 m. lapkričio 17 d., sekmadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Meilė bloguose
  Meilė > Meilė bloguose
Lankomumo reitingas Publikuota: 2012-03-02
Kryžkelė

Na, o šiandien aš jum norėjau papasakoti labai seną meilės istorija, tačiau buvau pakerėta tuo, ką pamačiau šiandien eidama iš darbo. Kaip atsimenate aš iš darbo važiuoju su troleibusu. Na, ir išlipus iš troleibuso, kad nueičiau į namus man reikia pereiti kryžkelę.

Taigi šiandien, kaip ir kiekvieną dieną aš išlipau iš troleibuso ir atsistojau prie šviesoforo bei pradėjau laukti žalios spalvos. Ir pastebėjau sau iš kairės du automobilius. Vienas buvo labai prabangus, na, o kitas paprastas ir kiek pasenęs. Bet mano dėmesį patraukė ne automobiliai, o jų vairuotojai. Prabangiame automobilyje sėdėjo vaikinukas su kostiumu, o senesniame mergina, apsivilkusi džinsus ir lengvus marškinėlius. Na, štai ir vaikinukas pradėjo šypsotis merginai. Ji pastebėjusi pradėjo irgi šypsotis. Jis atidarė langą, o ji, kad ir kaip norėjo, negalėjo atidaryti lango, nes jai reikėjo atidaryti prie keleivio sėdynės esantį langą. Tačiau jos automobilis, kaip minėjau buvo senesnis, todėl automatiškai negalėjo jo atidaryt.

Tuomet man užsidegė žalia spalva ir aš perėjau per gatvę, tačiau man buvo labai smalsu pažiūrėti, kaip baigsis šį istorija. Taigi sustojau kiek nuošaliau. Jiem užsidegė žalia spalva ir mergina pasuko į kairę pusę, nors vaikinas planavo važiuoti tiesiai, tačiau jis, nors buvo negalima, irgi pasuko į kairę pusę. Daugiau aš jų nemačiau, bet jūs galit patys pamąstyt, kas buvo po to. Tebūnie bus pažadinta jūsų vaizduotė :).

ramiaida

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Metalistai (8)    Hipnozė (10)    Emo (10)    Viktor Uspaskich (61)    Laivyba (17)    Mazda (2)    Arkliai (12)    Sel (10)    Džiazo muzikos grupės (11)    Žinių visuomenė (14)    AMD (3)    Klaviatūros (11)    Priklausomybė (3)    Bitė (5)    Savivaldybių rinkimai 2007 (9)    Politika (26)    Kūdikio maitinimas (3)    Kazino (10)    Mada (4)    Džiaugsmas (2)    Žvejyba (30)    Vartotojai (29)    Parapsichologija (22)    Stilius (86)    Lietuvoje (43)    Dalia Grybauskaitė (16)    Rašytojai (11)    Skaneriai (5)    Chemija (5)    Astrologija (27)    Bildukai (3)    Variakojis (11)    Kaukazo aviganis (2)    Delfinologija (4)    Dažasvydis (3)    Kaziuko mugė (3)    Foje (3)    Žirgų sportas (4)    Archeologija (42)    Šokiai (56)    Šventieji (10)    Įdomybės (87)    Vėlinės (5)    Imtynės (29)    Teisėtvarka (24)    Šventasis Pranciškus (3)    Kelionių pasiūlymai (7)    Kačių veislės (25)    Depresija (29)    Kailiniai (15)
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!