LT   EN   RU  
2020 m. liepos 13 d., pirmadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Meilė bloguose
  Meilė > Meilė bloguose
Lankomumo reitingas Publikuota: 2012-03-02
Du namai, dvi širdys

Na, o šį kartą norėčiau papasakoti apie mano draugės meilę, su kuria ji susipažino neįtikėtomis aplinkybėm. Na, mano draugė jau nuo paauglystės svajojo turėti vaikiną. Ji juo ieškodavo gatvėje, mokykloje, vakarėliuose ir kitose vietose. Tačiau niekada nepagalvojo, jog jos tikroji meilė slypėjo visai ne toli.

Taigi ji gyveno daugiaaukščio namo septintam aukšte. O prieš jos namą stovėjo toks pat pastatas. Ji mėgdavo ruošti pamokas ant palangės. Ji tiesiog atsisėsdavo ant jos, pasiimdavo storą knygą ir skaitydavo, o kai pavargdavo pradėdavo stebėti miestą. Ir štai vieną dieną jai taip be sėdint ir stebint žmones ji pažvelgė į priešais esantį namą ir pamatė, kažkokį veidą.

Ji pažvelgė dar atidžiau, na nes atstumas nebuvo toks didelis, ir išvydo savo amžiaus vaikinuką, kuris plačiai šypsojosi. Tuomet jis išvydo, jog jį mato ir pradėjo jai mojuoti. Ji labai susigėdo ir pasislėpė už užuolaidos. Tačiau praėjus pusvalandžiui ji vėl pažvelgė pro langą ir vėl pamatė besišypsančio vaikino veidą. Ji dar labiau susigėdo ir nulipo nuo palangės.

Kitą rytą ji vėl pažvelgė pro langą, tačiau nieko nebuvo matyt, tik atėjus tam pačiam, kai ji praeitą dieną pamatė jį, ji vėl neatsispirdama pagundai pažvelgė pro langą ir išvydo besišypsantį jo veidą. Jie žvelgė vienas į kitą, kol sutemo.

Šis ritualas kartojos iš dienos į dieną. Jie vis žvelgdavo vienas į kitą lygiai dvyliktą valandą. Ir štai praėjus mėnesiui ji pažvelgė pro langą ir pamatė, jog vaikinas rankoj laiko kažkokį lapą. Ji greit nubėgo į tėvo kambarį ir paėmė žiūronus. Prisidėjo juos prie akių ir pažvelgė į prie lango stovintį vaikiną. Jis rankose laikė raštelį:„Susitinkam apačioje?“

Ji nežinojo, kur dėtis iš laimės, taigi pagriebė netoli gulėjusi jos mėgstamo dainininko plakatą ir apvertusi jį nupiešė didelę šypsenėlę. Kai ją pamatė vaikinas jis staigiai dingo nuo lango. Mergina irgi nelaukė nė sekundės.

Po kelių minučių jie jau stovėjo apačioje. Jie susipažino ir vaikinas pakvietė ją nueiti į jo mėgstamo dainininko koncertą. Jūs tikriausiai nepatikėsit, bet tas dainingas buvo tas pats, kurio plakatą mergina turėjo namuose.

Taigi, o dabar trumpas moralas. Neskubėkite ieškoti meilės, nes, kai ateis laikas, ji pati jus suras.

ramiaida

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Homeopatija (5)    Bankrotas (2)    Interjero dizainas (13)    Aukštasis mokslas (13)    Ekonomika (5)    Miniatiūros (7)    Delfinologija (4)    Namų vaizdo technika (2)    Hip hop dance (4)    Melagių diena (3)    Erich Fromm (5)    Šunų veislės (52)    6 branduolių (3)    Grybų patiekalai (6)    Krašto apsauga (27)    Sekimas ir privatumas (12)    Intel (6)    Egzorcizmas (11)    Žmogaus klonavimas (2)    Bitė (5)    Liberalų sąjūdis (5)    Vaizdo sistemos (34)    Mazda (2)    Kaimo turizmas (5)    Mobilūs ryšiai (193)    Dalia Grybauskaitė (16)    Teisė (61)    Televizoriai (2)    Wing Tsun (14)    Monitoriai (11)    Ištikimybė (4)    Valdas Adamkus (11)    Šalys (61)    Tadas Blinda (10)    Pramogos (191)    Kovo 11 (4)    Antanas Terleckas (2)    Alus (22)    Sveikinimai Naujųjų metų proga (5)    Mistika (9)    Jautis (2)    Kazimiera Prunskienė (13)    Kovos menai (72)    Archeologija (42)    Vilius Navickas (2)    Linux/Unix (34)    Žmogaus teisės (18)    Muzika (196)    „Lietuvos” kino teatras (13)    Pankiškos muzikos grupės (15)
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!