LT   EN   RU  
2021 m. sausio 21 d., ketvirtadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Iš pirmo žvilgsnio
  Meilė > Iš pirmo žvilgsnio
Lankomumo reitingas Publikuota: 2009-07-15
Meilės iš pirmo žvilgsnio nebūna

D. Britanijos psichologai pareiškė, kad meilės iš pirmo žvilgsnio nebūna! Be to, tų, kurie tvirtina, kad įsimylėjo iš pirmo žvilgsnio vienas kitą jau per pirmąjį pasimatymą, santykiai pasmerkti nesėkmei.

Norint įsimylėti žmogų, pirmiausia reikia jį pažinti

Specialistai atliko ne vieną tyrimą, kuriame dalyvavo šimtai porų ir priėjo prie išvados, kad tiesiog negali būti meilės iš pirmo žvilgsnio, nes norint įsimylėti žmogų pirmiausia reikia jį pažinti.

„Tiesiog kvaila tvirtinti, kad pakanka atsitiktinio susitikimo, norint įsimylėti“, – aiškino mokslininkai tyrimo rezultatus. Vienintelis jausmas, kuris gali kilti pirmojo susitikimo metu, yra simpatija arba aistra.

Vyrai – romantiškesni nei moterys

Tuo tarpu net 47 proc. amerikiečių tiki meile iš pirmo žvilgsnio, o 51 proc. neįsivaizduoja, kad galima įsimylėti iš pirmo žvilgsnio. Tvirtinama, kad 28 proc. JAV gyventojų turėjo galimybę asmeniškai tuo įsitikinti.

Apklausa, kurią atliko laikraštis „The Washington Post“, taip pat parodė, kad vyrai – gerokai romantiškesni nei moterys ir jie labiau tiki tuo pojūčiu.

Labiausiai linkę įsimylėti pasižymintys liberaliomis pažiūromis

Įdomu tai, kad jauni žmonės, kuriems 18–34 metai, daug rečiau galvoja, kad yra meilė iš pirmo žvilgsnio nei vyresnės kartos žmonės. Labiausiai linkę įsimylėti 45–54 metų stipriosios lyties atstovai, pasižymintys liberaliomis pažiūromis.

Savo ruožtu žurnale „Evolution and Human Behavior“ išspausdinti tyrimo rezultatai, kuriuos atliko Kalifornijos universiteto mokslininkai. Šio tyrimo duomenimis, moterys, kurios išteka už neišvaizdžių vyrų, dažniau užmezga romanus iš šalies, nei tos moterys, kurios sukuria šeimą su simpatiškais vyrais.

Šaltinis

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    LNK (2)    Nacionaldarbininkų Sąjūdis (2)    Vaiko sveikata (8)    Islamas (31)    Soliariumai (5)    Simbolika (2)    Zodiako ženklai (88)    Saugus internetas (11)    Kino kritika (10)    Moters diena (4)    Pasakos (60)    Mitingai (5)    Lietuvoje (5)    Trys karaliai (5)    Policija (2)    Žemės grobstymai (50)    Tėvynės sąjunga (4)    Hakeriai (273)    Stalo žaidimai (7)    Komunikacija (166)    Kelionių pasiūlymai (7)    Homeopatija (5)    Gender Loops (6)    Grupės (81)    Brendis (6)    Tiškevičiai (18)    Žinių visuomenė (14)    Krikščionybė (135)    Budizmas (73)    Filmai (91)    Amerikos lietuviai (7)    Euro naujienos (2)    Kornreksai (3)    Joga (56)    Lietuvoje (43)    Sveikata (313)    Maudymosi kostiumėliai (7)    Kaimo turizmas (5)    Siamo katės (2)    „Laisvės kryžkelės“ (10)    Optinis ryšys (12)    Airija (9)    Archeologija (42)    Narkotikai (97)    Darbdaviai (10)    Prezidento rinkimai (6)    Akvariumai (58)    Pelės (5)    Mityba (43)    Anglų kalba (35)
1. Marc Anthony: Meilė iš pirmo žvilgsnio
2. Meilė iš pirmo žvilgsnio? Tik po 8 sekundžių!
3. Pusė Rusijos gyventojų tiki meile iš pirmo žvilgsnio
4. Meilės pakopos
5. Įrodyta: meilė iš pirmo žvilgsnio išties egzistuoja
6. Kompiuteriai: Meilė iš pirmo žvilgsnio
7. Egzistuoja meilė tik iš pirmo žvilgsnio
8. Meilė iš pirmo žvilgsnio – tai nuostabi pasaka
9. Meilė iš septintojo žvilgsnio
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!