LT   EN   RU  
2021 m. vasario 28 d., sekmadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Meilės diena
  Meilė > Meilės diena
Lankomumo reitingas Publikuota: 2012-03-05
Milda – meilės deivė

Milda reiškia laisvę

Visų pirma, Milda nėra santuokos deivė. Ji globoja meilę tokią, kokia ji yra, visai nesvarbu, vedę žmonės ar ne.

Meilė yra laisva, žmonės įsimyli nepriklausomai nuo bet kokių tabu, tradicijų, prietarų, socialinių, kultūrinių ar kitokių skirtumų. Vedybos, sutartys, ceremonijos ir visi kiti ritualai Mildai yra trečiaeilės neįdomios smulkmenos.

Mildos ženklas

Deivės Mildos ir nuoširdžios, laisvos ir bekompromisinės meilės ženklas.

Mildos ypač nemėgsta davatkos

Katalikų bažnyčia siekia kontroliuoti ir reguliuoti žmonių asmeninį gyvenimą.

Krikščionių dievas Jėzus Kristus aiškino, kad visų pirma žmonės turi mylėti jį patį. Dauguma katalikų žynių natūralią meilę tarp dviejų žmonių suvokia kaip kažką blogo, nuodėmingo ir toleruotino tiktai santuokoje, todėl reakcingieji katalikai laisvą meilę laiko nepadoriu dalyku, kurio reikia gėdytis.

Žmonėms, kuriems atsibodo vienatvė, tereikia užmiršti prietarus, draudimus bei davatkiškus įpročius, nustoti gėdytis savęs – savo išvaizdos, išsilavinimo, socialinės padėties ir, svarbiausia, savo jausmų bei paprašyti deivės pagalbos – ir Milda tikrai padės.

Tuo tarpu Milda sako, kad reikia mylėti žmones. Nereikia kreipti dėmesio į jokius suvaržymus, draudimus ar pagraudenimus, o tuo labiau – gėdytis savo meilės, kokia ji bebūtų. Milda išlaisvina iš davatkiškumo, ir todėl visko besigėdinantys krikščionys ir kitų pagiežingųjų religijų atstovai visada nemėgo ir bijojo lietuvių meilės deivės, stengdavosi netgi neminėti jos vardo.

Milda padeda susirasti draugą

Milda globoja vienišus žmones, kurie nori susirasti draugą ar gyvenimo partnerį.

Žmonėms, kuriems atsibodo vienatvė, tereikia užmiršti prietarus, draudimus bei davatkiškus įpročius, nustoti gėdytis savęs – savo išvaizdos, išsilavinimo, socialinės padėties ir, svarbiausia, savo jausmų bei paprašyti deivės pagalbos – ir Milda tikrai padės.

Gegužinė – Mildos diena, įsimylėjėlių ir susidraugavimo šventė

Mildos šventė švenčiama gegužės 13-ąją. Tai diena, skirta meilei ir laisvei, kada savo baimes bei prietarus užmiršta netgi beviltiški slunkiai ir šventeivos.

Mildos gegužinė – geriausia diena susipažinimui ir susidraugavimui, ją švenčiančius visus metus lydi ir globoja meilės deivė Milda.

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Laikrodžiai (3)    Technologijos (1819)    Šventasis Kazimieras (2)    Šunys (67)    Joga (56)    Neištikimybė (2)    Turizmas (151)    Kelionių įspūdžiai (26)    Automobiliai (41)    Geografija (22)    Žemės ūkis (33)    Juvelyriniai dirbiniai (2)    Logistika (12)    Liemenėlės (3)    NSO (33)    Variakojis (11)    Bučiniai (31)    SSL sertifikatai (6)    E - komercija (87)    Erich Fromm (5)    Egzorcizmas (11)    Opijatai (13)    Jautis (7)    Jautis (2)    Homeopatija (5)    Išpažintis (16)    Baikeriai (8)    Žinių visuomenė (14)    Stomatologija (6)    Chiromantija (3)    Pelės (5)    TV3 (4)    Windows (7)    Buto remontas (3)    Aiškiaregiai (11)    Politologija (64)    Burtai (8)    Valstiečių sąjunga (2)    Hobi (106)    Vilius Navickas (2)    Liberalai demokratai (3)    Kačių veislės (25)    Metalinės muzikos grupės (8)    Dalia Grybauskaitė (16)    Romas Kalanta (4)    Augalai (8)    Mazda (2)    Sąmokslo teorija (19)    Spiritizmas (4)    Lobių ieškotojai (3)
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!