LT   EN   RU  
2020 m. gegužės 30 d., šeštadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Meilės taisyklės
  Meilė > Meilės taisyklės
Lankomumo reitingas Publikuota: 2006-10-12
Meilė pagal taisykles

Turbūt nerasime žmogaus, kuris nenorėtų mylėti ir būti mylimu, tačiau neretai beveik visą gyvenimą praieškoję savosios meilės jos taip ir nesurandame. Tuo tarpu kai kurie psichologai teigia, jog norint susirasti antrąją pusę ir ją išsaugoti, reikia laikytis tam tikrų taisyklių.

- Nepainiokite meilės ir sekso santykių pradžioje - seksas ir aistra dažnai klaidingai laikomi meile.

- Rūpinkitės savo sveikata ir tikrinkitės ją profilaktiškai, laikykitės asmens higienos - puiki savijauta tarpusavio santykių sėkmės laidas.

- Suvokite, ko norite iš tarpusavio santykių ir apie tai atvirai kalbėkitės su partneriu - be sąžiningumo artumas neįmanomas, o kai nebelieka artumo, partneriai tampa nebeįdomūs vieni kitiems.

- Nesitaikstykite su partnerio trūkumais: jei jums kas nors nepatinka, atvirai sakykite ir tegul partneris paaiškina, kodėl taip elgiasi - tik tuomet galėsite susitarti.

- Neatidėliokite iškilusių problemų sprendimo - jas spręskite tuojau pat, nes susikaupusios užgrius visu svoriu ir sunaikins jūsų santykius.

- Nepamirškite sekso - tai vienas svarbiausių tarpusavio santykių momentų, be to, intymumo akimirkomis išsakyti žodžiai ir mintys sukuria artumo pojūtį.

- Dalinkitės ateities planais, kurkite juos - nemanykite, kad vestuvės tai susitarimas, kurio dėka visą likusį gyvenimą galėsite praleisti kartu.

- Gerbkite save - jei save gerbsite ir mylėsite, jūsų antrajai pusei taip pat bus lengviau mylėti jus.

- Nebijokite atsiprašyti - kuo anksčiau pavyks ištaisyti klaidas, tuo geriau, nes klysti žmogiška ir vargu ar atrastume nė karto neklystančių žmonių.

- Ieškokite naujų užsiėmimų - nauji pomėgiai tik praturtins tarpusavio santykius, įneš šviežumo ir padės pabėgti nuo rutinos.

Šaltinis

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Omnitel (12)    Civilinė sauga (7)    Pagalba ir prevencija (124)    Tamplierių ordinas (7)    E - komercija (87)    Viskis (8)    Alus (22)    Bendravimas (743)    Kreditai (2)    Augalai (8)    Moters diena (4)    Klonavimas (10)    Intel (6)    Fizika (11)    Moterims (34)    Savivaldybių rinkimai (9)    Kaziuko mugė (3)    Žydai (32)    Garso sistemos (15)    Viešieji ryšiai (20)    Vaiduokliai (23)    Avalynė (7)    Homeopatija (5)    Britų trumpaplaukės katės (2)    Feng šui (7)    Šventieji (10)    Ekonomika (5)    Kailiniai (15)    Pedagogika (21)    Geležinkeliai (4)    Rašytojai (11)    Hipiai (9)    Programos (61)    Foje (3)    Stilius (86)    Atleidimas (4)    Kompiuterinis saugumas (43)    Liūtas (7)    Novelės (102)    Nokia (24)    Medžioklė (63)    BTV (3)    Naujieji metai (12)    Kazimiera Prunskienė (13)    Automobiliai (41)    Informaciniai karai (11)    Lietuva (2)    Šventasis Pranciškus (3)    TV3 (4)    Romas Kalanta (4)
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!