LT   EN   RU  
2020 m. liepos 4 d., šeštadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Meninė gimnastika
  Sportas > Meninė gimnastika
Lankomumo reitingas Publikuota: 2004-05-18
Gimnastės nenusileido vyresnėms varžovėms
Vilniuje vyko Lietuvos meninės gimnastikos asmeninio čempionato ir jaunių grupinių pratimų pirmenybės. Į sostinę vyko ir 4 uostamiesčio komandos.

Sėkmingiausiai asmeniniame čempionate pasirodė Valentinos Bagrijevos auklėtinė Gintarė Pčalinaitė, surinkusi 71,4 balo ir užėmusi šeštąją vietą. Agnė Kurmanavičiūtė (64,1 balo) su varžove iš Kauno pasidalino 12-13 vietomis.

Kur kas sėkmingiau uostamiesčio sportininkėms sekėsi grupinių pratimų pirmenybėse. "Gintarėlio" komanda - Erika Bendikaitė, Agnė Paulauskaitė, Alina Cvetkova, Žaneta Ežerskaitė, Edita Budvydaitė ir Aliona Kovaliova surinko 33,4 balo ir užėmė trečią vietą. Mergaites treniruoja V. Bagrijeva ir Rasa Vaserienė.

Klaipėdos "Barbės" komanda (N. Šerniūtė, J. Valužytė, G. Šlekonytė, I. Barkutė, G. Razgutė) liko devintoje vietoje, "Žavesys" (L. Staniutė, A. Aleksaitė, E. Kiaupaitė, L. Tankevičiūtė, J. Buračionok N. Markova) ir "Žuvėdra" (S. Bardeckaja, D. Zubčiuk, V. Vlasenko, D. Maksimenko, E. Urbonaitė, V. Buzytė) atitinkamai užėmė 12 ir 14 vietas.

Pasak trenerės R. Vaserienės, į čempionatą ir pirmenybes nevyko pačios pajėgiausios miesto gimnastės.

"Esame labai patenkinti pasirodymu. Nors varžybos vyko jaunių grupėje, Klaipėdai atstovavo jaunučių ir vaikų amžiaus grupės sportininkės. Vyresnės nedalyvavo, nes viena iš pagrindinių sportininkių susirgo", - sakė R. Vaserienė.

Šaltinis

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Kitos šventės (7)    Ekologinis ūkis (2)    Kalėdos (12)    Arbata (10)    Bildukai (3)    Metalas (22)    Komunikacija (166)    Ekonomika (259)    Švedija (9)    Pagalba ir prevencija (124)    Subkultūros (99)    Partizanai (12)    Atviras kodas (23)    Seimo Pirmininkas (2)    Technologijos (1819)    Interneto tinklai (4)    Programavimas (20)    Garso sistemos (15)    Restoranai (5)    Sportiniai šokiai (2)    Alus (22)    Saugus internetas (11)    Sekimas ir privatumas (12)    Žemgrobiai (6)    Pagonybė (3)    Prokuratūra (4)    Baikeriai (8)    Anželikos Cholinos šokio teatras (11)    Liūtas (7)    Elektronika (8)    Valstiečių sąjunga (2)    Filmai (91)    Skandalai (476)    Vitaminai (2)    Lietuvoje (5)    Savivaldybių rinkimai 2007 (9)    Išpažintis (16)    Rytietiški šokiai (16)    LICS (17)    Homeopatija (5)    Mitingai (5)    Mistika (446)    Kačių veislės (25)    Elektroninės šiukšlės (10)    Vaistai (15)    Mokyklos (22)    Kompiuterinis saugumas (43)    Vynas (16)    Viešieji ryšiai (20)    Ekologiški produktai (2)
1. Nugalėtoja - uostamiesčio gimnastė
2. Gimnastė popscenoje
3. Kauno miesto meninės gimnastikos sportininkių triumfas
4. Špagatas – kaip du kart du
5. Meninės gimnastikos sporto klubas "Barbė"
6. Skausmą nugali noras pažinti pasaulį ir būti geriausiomis
7. Kas patiko jaunam A. Saboniui
8. Gimnastės kovojo dėl "Mis vasara" titulo
9. Baltarusijos gimnastės pajuto “Viesulo” galią
10. Meninės gimnastikos salėje - ašaros ir įžeidinėjimai
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!