LT   EN   RU  
2021 m. vasario 25 d., ketvirtadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Meninė gimnastika
  Sportas > Meninė gimnastika
Lankomumo reitingas Publikuota: 2003-11-27
Lanksčios gimnastės stebino žiūrovus
Kaune vyko Lietuvos meninės gimnastikos taurės varžybos. Jaunių ir suaugusiųjų grupėse varžėsi per 30 sportininkių iš Vilniaus, Kauno bei Klaipėdos.

Klaipėdietėms geriausiai sekėsi jaunių grupėje. Vaiva Stonkutė atlikusi rungtis su šokdyne, kamuoliu ir kuokelėmis surinko 57,6 taškus ir iškovojo trečią vietą. Laipteliu žemiau atsidūrė Gintarė Pčalinaitė, jos sąskaitoje 56,7 taškai. Kitos dvi klaipėdietės į stipriausiųjų dešimtuką nepateko. Galutinėje įskaitoje Greta Laučkaitė užėmė vienuoliktą vietą, o Ugnė Tarasiukaitė liko trylikta.

Suaugusiųjų grupėje sėkmingiausiai pasirodė Agnė Kurmanavičiūtė, užėmusi aštuntą vietą.

Merginų trenerė V. Bagrijeva pastebėjo, kad didžiausia konkurencija vyravo jaunių grupėje. Ypač stiprus buvo pirmasis dešimtukas. Trenerė apgailestavo, dėl ne itin sėkmingo suaugusių sportininkių pasirodymo. Pasak V. Bagrijevos, dauguma merginų baigė mokyklą, tuo pačiu baigdamos ir sportinę karjerą. Anot trenerės, visų amžiaus grupių gimnasčių varžybų grafikas yra intensyvus, tad galimybės tobulėti yra geros.

Šaltinis

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Atmintis (4)    Mokslai (1219)    Kelionių įspūdžiai (26)    Krišnaizmas (3)    Neištikimybė (2)    Informaciniai karai (11)    Žinių visuomenė (14)    Rasizmas ir ksenofobija (9)    Televizoriai (2)    Duomenų apsauga (3)    Projektavimas (7)    Prezidento rinkimai (6)    Skirmantas Valiulis (32)    Draudimas (7)    Ekologiški produktai (2)    Kreditai (2)    Vaistai (15)    Kovo 11 (4)    Skolininkai (12)    Samsung (3)    Spiritizmas (4)    Labradoras (2)    Valstiečių sąjunga (2)    Garso ir vaizdo technika (2)    Opijatai (13)    Vaiko sveikata (8)    Modemai (8)    Mazda (2)    Mada (4)    Bitė (5)    Sel (10)    Kompiuteriniai žaidimai (270)    Emo (10)    Kandidatai į prezidentus (5)    Grybų patiekalai (6)    Sony Ericcson (40)    Romas (3)    Britų trumpaplaukės katės (2)    Istorija (154)    Bankrotas (2)    Religija ir tikėjimai (315)    Sodininkystė (22)    Motociklai (12)    Erich Fromm (5)    Kinų horoskopas (14)    Kabala (6)    Prevencija (14)    Žuvys (7)    Žmonės (241)    Laikrodžiai (3)
1. Nugalėtoja - uostamiesčio gimnastė
2. Gimnastė popscenoje
3. Kauno miesto meninės gimnastikos sportininkių triumfas
4. Špagatas – kaip du kart du
5. Meninės gimnastikos sporto klubas "Barbė"
6. Skausmą nugali noras pažinti pasaulį ir būti geriausiomis
7. Kas patiko jaunam A. Saboniui
8. Gimnastės kovojo dėl "Mis vasara" titulo
9. Baltarusijos gimnastės pajuto “Viesulo” galią
10. Meninės gimnastikos salėje - ašaros ir įžeidinėjimai
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!