LT   EN   RU  
2019 m. spalio 19 d., šeštadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
Akimirkos sentencija
Žmogaus prigimtis liepia alkaniems kovoti dėl maisto, išsekusiems stengtis pailsėti, darbo išvargintiems ieškoti atokvėpio, o pažemintiems rūpintis pagarba.
Kung Sun Jangas
Draugai
Matulaičio bažnyčia
Lietuvių Tautinio Jaunimo Sąjunga
Tautinės krypties portalas
Etninės kultūros erdvė
Biržų krašto naujienos
Slaptai.lt - unikalus leidinys
Lietuvių sąjunga „Tauta ir Tėvynė“
Lietuvos žaliųjų judėjimas
Žaliosios minties laikraštis
Istorijos puslapiai
Receptai, patiekalai, kulinarija.
Skanus.lt
Reklama
  Mokėjimo kortelės
  Technologijos > Bankinės technologijos > Mokėjimo kortelės
Lankomumo reitingas Publikuota: 2006-06-21
Intelektinės kortelės Dadlyje
Dadlyje (D. Britanija) pradėtas naujo projekto testavimas. Nuo šiol visi miestelio gyventojai galės daugiau paslaugų gauti su intelektinėmis kortelėmis. Tai kortelės su mikroprocesoriumi „trys viename“.

Naujų kortelių savininkai galės skolintis knygų iš bibliotekų, lankyti tiesioginius kursus, rezervuoti bilietus ar vietas kavinėje. Projektas jau veikia visu pajėgumu, jame dalyvauja keletas pramogų centrų bei nedidelė skaitytojų grupė.

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Dvyniai (9)    Ginklai (22)    Vynas (16)    Įvaikinimas (3)    Sportas (8)    Kietieji diskai (17)    Tėvynės sąjunga (4)    Joga (56)    Raganos (12)    Informaciniai karai (11)    Prevencija (14)    Interneto komentarai (2)    Britų trumpaplaukės katės (2)    Bučiniai (31)    Technologijos (1819)    Intel (6)    Kovo 11 (4)    Programavimas (20)    LICS (17)    Tinklapiai (13)    Shidokan (3)    Kailiniai (15)    Garso ir vaizdo technika (2)    Skundai (22)    Mityba (43)    Logistika (12)    Amfetaminas (2)    Elektronika (8)    Hobi (106)    Vorai (2)    Šokiai (56)    Šachmatai (11)    Šamanai (7)    Toyota (2)    Žala sveikatai (16)    Liūtas (7)    Helouvynas (7)    Taksas (2)    Kompiuterinis saugumas (43)    Anglų kalba (35)    Telekomunikacijos (188)    Restoranai (5)    P2P tinklai (2)    Skinheadai (9)    Erotika (8)    Opijatai (13)    Bendruomenės (158)    Panayiotis Zavosas (2)    Hip hop dance (4)    Velykos (10)
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!