LT   EN   RU  
2021 m. balandžio 18 d., sekmadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Mokslas apie meilę
  Meilė > Mokslas apie meilę
Lankomumo reitingas Publikuota: 2009-07-10
Meilė daro stebuklus

Mokslininkai bando tapatinti meilę su poravimusi, reprodukcija ir kitais biologiniais terminais, o poetai sako, kad tai yra stebuklas. Iš tiesų meilė daro stebuklus, ir per įsimylėjėlių šventę jų būna itin daug.

Štai Japonijoje pernai artėjant Šv.Valentino dienai gimė veršiukas su širdies formos balta dėme ant kaktos. Šimtai žmonių pradėjo plūsti į netoli Tokijo esančią fermą, kad pamatytų nepaprastą gyvūną. Jis gavo vardą Ha-chan, kas japonų kalba reškia "širdis".

Dar vieną gražią išdaigą gamta iškrėtė prieš tūkstančius ar net milijonus metų, bet ji tapo žinoma tik šią savaitę.

Interneto paieškos sistemos "Google Earth" vartotojai išsiaiškino, kad Zadaro kanale prie Kroatijos krantų esanti Galesniako sala turi širdies formą. Salos savininką greitai užplūdo porų iš pasaulio prašymai joje praleisti Šv. Valentino dieną.

Šaltinis

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Arkliai (12)    Šventasis Pranciškus (3)    Modemai (8)    Miestų bendruomenės (7)    Valdas Adamkus (11)    Rytietiški šokiai (16)    Draugystė (10)    Sąmokslo teorijos (19)    Skirmantas Valiulis (32)    Logistika (12)    Konditerija (10)    Hipnozė (10)    Skinheadai (9)    Atmintis (4)    TV3 (4)    Kaukazo aviganis (2)    Rašytojai (11)    Ekologiškas maistas (2)    Namų vaizdo technika (2)    Lietuvoje (16)    IT parodos (10)    NSO (33)    Tibetas (10)    Linux/Unix (34)    Helouvynas (7)    Vaistai (15)    Sel (10)    Laikrodžiai (3)    Erotiniai šokiai (23)    Teatrai (21)    Kulinarija (181)    Televizija (17)    Maudymosi kostiumėliai (7)    Šamanai (7)    Domenai (11)    Korupcija (22)    Omnitel (12)    Kovo 8 (3)    Kino kritika (10)    Viskis (8)    Teisė (61)    Kovos menai (72)    Telekomunikacijos (188)    Auklėjimas (7)    Sodininkystė (22)    Grupės (81)    Interneto dienoraščiai (2)    Breakdance (4)    Vasario 16 (12)    Eurointegracija (5)
1. Kuo kvepia meilė?
2. Mokslininkas paaiškino, kas yra meilė
3. Moterys gali mylėti tik vieną kartą gyvenime
4. Mokslininkai mėgina išmatuoti meilę
5. Mokslininkai atrado tikrąją meilę
6. Mokslininkai apskaičiavo tikros meilės kainą
7. Mokslininkai nustatė, kad meilė iš tiesų žeidžia
8. Kas, po velnių, ta meilė yra?
9. Kaip smegenys sprendžia meilės galvosūkius
10. Meilės ekspertai - poetai ir ... mokslininkai
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!