LT   EN   RU  
2021 m. rugpjūčio 3 d., antradienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Moteriški kvepalai
  Stilius > Kvepalai > Moteriški kvepalai
Lankomumo reitingas Publikuota: 2010-06-14
Moteriškų kvepalų pirkimo gidas (82 dalis) Stella McCartney

Stella McCartney

Stella McCartney, buvusio „The Beatles" grupės nario duktė, gimė 1972 m. Stella McCartney augo toli nuo didmiesčio šurmulio ir šou verslo pasaulio. Seras Paulas McCartney ilgai bandė nuslėpti savo tarptautinę šlovę nuo dukters Stellos, tačiau netrukus ji viską suprato pati. Mada Stella McCartney susidomėjo dar vaikystėje. Būdama 15 m. ji išvyko iš gimtosios Anglijos į Paryžių, kur įsidarbino pas garsų dizainerį Kristianą Lakrua (Christian Lacroix). Vėliau dirbo žurnalo „Vogue" redakcijoje. 1995 m. baigė garsųjį menų ir dizaino koledžą Saint Martin's ir praėjus dviems metams po koledžo baigimo buvo paskirta legendinių mados namų „Chloe" pagrindine dizainere. „Chloe" mados namams Stella buvo tarsi vėjo gūsis, atnešęs moteriškos romantikos ir flirto. 2001 m. balandį „Gucci Group" pasiūlė Stella McCartney sukurti asmeninę liniją ir ji sutiko. Kiekvienas Stella McCartney žingsnis plačiai aprašomas spaudoje, o jos sukurti daiktai tapo populiarūs dar ir todėl, kad juos nešioja Stella McCartney draugės, kurios dar labiau žinomos nei pati dizainerė. Stella McCartney sukūrė ne tik savo drabužių, avalynės, sportinių aksesuarų, bet ir kosmetikos bei parfumerijos linijas. Sukūrusi kvepalus „Stella", kvepalus „Rose Absolute" ir kvepalus „Sheer" Stella McCartney išleido ir naują kvapą pavadinimu „In Two", susidedantį iš dviejų: kvapiojo vandens „In Two Peony" ir kvepalų „Stella In Two Amber", kuriuos galima naudoti kartu ir kiekvieną atskirai.

Stella McCartney Stella In Two

Nuostabus svaigus Stella In Two kvapas primena ryto rasą. Iš pradžių užplūdęs bijūnų ir juodųjų pipirų kvapas sudaro nuostabų kontrastą pačiulių ir ambros dvelksmui, kuris suteikia tualetiniam vandeniui geismingumo. Išsiskiria savitumu, kuris idealiai dera jaunai savimi pasitikinčiai ir iš prigimties žaviai moteriai, kuri turi savitą stilių ir suteikia jai būdingų bruožų viskam, prie ko prisiliečia.

Sudedamosios dalys
Bijūnai, juodieji pipirai, ambra, pačiuliai, mediena.

Kvapas
Romantiškas, unikalus, žadinantis geismą.

Straipsniai.lt

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

               

Komentuoti

Lankomumo reitingas

Diskusijos - aptarti forume

Versija spausdinimui - versija spausdinimui

Atgal

Atsitiktinės gairės:    Užsienyje (2)    Slaptos bendrijos (24)    KGB (35)    Tiškevičiai (18)    Klonavimas (10)    Kandidatai į prezidentus (5)    „Lietuvos” kino teatras (13)    Klubai (8)    Aukštasis mokslas (13)    Britų trumpaplaukės katės (2)    Parapsichologija (22)    „Laisvės kryžkelės“ (10)    Lobių ieškotojai (3)    Radvilos (32)    Prevencija (14)    Religija ir tikėjimai (315)    Internetas (184)    Astronomija (46)    Specialiosios tarnybos (36)    LNK (2)    Kovo 11 (4)    Kelionių pasiūlymai (7)    Hipiai (9)    Pagonybė (3)    Zigmas Vaišvila (10)    Mistika (446)    Interneto dienoraščiai (2)    Pirmoji meilė (3)    Statyba (29)    Komunikacija (166)    Erotika (8)    Draudimas (7)    Procesoriai (28)    Grupės (81)    Siemens (6)    Meino meškėnas (2)    Kelionių įspūdžiai (26)    Siamo katės (2)    Euro naujienos (2)    Airija (9)    Šatrija (4)    Kanapės (15)    Vadovavimas (185)    Arkliai (12)    Programavimas (20)    Monitoriai (11)    Shidokan (3)    Žemės ūkis (33)    AMD (3)    Atleidimas (4)
1. Moteriškų kvepalų pirkimo gidas (5 dalis) Cacharel
2. Moteriškų kvepalų pirkimo gidas (8 dalis) Cartier
3. Moteriškų kvepalų pirkimo gidas (6 dalis) Calvin Klein
4. Moteriškų kvepalų pirkimo gidas (4 dalis) Bvlgari
5. Moteriškų kvepalų pirkimo gidas (9 dalis) Celine Dion
6. Moteriškų kvepalų pirkimo gidas (7 dalis) Carolina Herrera
7. Moteriškų kvepalų pirkimo gidas (3 dalis) Burberry
8. Moteriškų kvepalų pirkimo gidas (10 dalis) Cerruti
9. Moteriškų kvepalų pirkimo gidas (91 dalis) Yves Saint Laurent
10. Moteriškų kvepalų pirkimo gidas (1 dalis)
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!