LT   EN   RU  
2020 m. birželio 4 d., ketvirtadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Motociklai
  Transportas > Motociklai
Lankomumo reitingas Publikuota: 2003-02-25 Spausdinti Spausdinti
Prieš perkant naudotą motociklą: išmetimo sistema

ieškokit skylių - nuo rūdžių ar atsiradusių avarijos metu. Todėl galite girdėti lig ,,šniokštimą".

Rūdys išmetimo sistemoje paprastai būna tik paviršiuje, bet dėl įsisenėjusių rūdžių išmetimo vamzdyje gali susidaryti skylės, todėl vamzdžius tektų keisti. Skyles galima mėginti užtaisyti,
tačiau, iš esmės, - neverta.

"Didelį garsą" keliantys išmetimo vamzdžiai
pritraukia farų dėmesį :)

Jei motociklas turi daugiau nei vieną išmetimo kanistrą, užveskite variklį ir prieš išmetimo vamzdžio galą laikykite popieriaus lapą (ne ranka, kad nenusidegintumėte). Taip suprasite, iš kanistro einantis slėgis yra tolygus. Turėtų būti. Priešingu atveju, tikriausiai vienas iš cilindrų neturi kibirkšties.

Šis žingsnis nėra būtinas. Pamėginkite pasiklausyti, koks garsas, kai variklis ir išmetamieji vamzdžiai - šalti. Žinoma, geram apžiūrėjimui trūksta erdvės.

Taigi:
Būkite labai atsargūs ir įsitikinkite, jog tikrai neapsideginsite! Apsivyniokite pirštus drėgnu popieriniu rankšluosčiu ir pirštais apčiuopkite išmetamąjį vamzdį, apie 7-9" nuo variklio. Tai atlikite, vos užvedus variklį. Šaltas vamzdis (švilpiantis) reiškia,jog cilindre nėra kibirkšties. Galimos priežastys: užsikimšęs karbiuratorius, protėkis vakuume ir kt. Kaina: nuo $5 iki $200.

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Romas Kalanta (4)    TELE-2 (7)    Biologija (222)    Stilius (86)    Sportas (180)    Nacionaldarbininkų Sąjūdis (2)    Sektos (12)    Rinkimai (23)    Leo LT (12)    Valstiečių sąjunga (2)    Žiniasklaida (108)    Vandens slidės (2)    Šventieji (10)    Opel (4)    Tiškevičiai (18)    Spauda (3)    Interneto tinklai (4)    Saugus internetas (11)    Kornreksai (3)    Hip hop dance (4)    SSL sertifikatai (6)    Lietuvių valgiai (28)    Imtynės (29)    Kalėdos (12)    Kinas (193)    Kovo 11 (4)    Šunų veislės (52)    Rytietiški šokiai (16)    Pyktis (6)    Kovos menai (72)    Airija (9)    Pankiškos muzikos grupės (15)    Katalikybė (49)    Įvaikinimas (3)    Garso sistemos (15)    Šachmatai (11)    Bildukai (3)    Joga (56)    Komunikacija (166)    Jurga Ivanauskaitė (17)    Ekologija (15)    Samsung (3)    Joninės (6)    Parašiutizmas (15)    Savivaldybių rinkimai 2007 (9)    Barai (7)    Reklama internete (18)    Mokesčiai (8)    Internetas (184)    Velykos (10)
1. Bandymas suklasifikuoti motociklus
2. Baikeris - kas tai?
3. Prieš perkant naudotą motociklą: klausimai pardavėjui
4. Prieš perkant naudotą motociklą: variklis, skysčiai, karbiuratorius
5. Prieš perkant naudotą motociklą: grandinė, žvaigždutės ir diržai
6. Prieš perkant naudotą motociklą: ratai
7. Prieš perkant naudotą motociklą: pakaba
8. Prieš perkant naudotą motociklą: elektra ir akumuliatorius
9. Prieš perkant naudotą motociklą: padangos
10. Prieš perkant naudotą motociklą: sėdynė
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!