LT   EN   RU  
2020 m. birželio 4 d., ketvirtadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Motociklai
  Transportas > Motociklai
Lankomumo reitingas Publikuota: 2003-02-25 Spausdinti Spausdinti
Prieš perkant naudotą motociklą: grandinė, žvaigždutės ir diržai

Suimkite grandinę pačiame užpakaliniame užpakalinės žvaigždutės kampe ir patraukite atgal. Jei grandinė nusiima nuo pusės žvaigždutės ar daugiau, laikas ją keisti. $100 + valanda darbo. Ant šoninių plokštelių gali būti šiek tiek rūdžių, bet skrituliukas (apvali vidurinė dalis) turi būti švari bei blizgėti.

Žvaigždutės danteliai turi būti absoliučiai simetriški - dėvėdamiesi nulinksta. Jei matosi, patikrinkite ir priekinę žvaigždutę. Už dvi naujas žvaigždutes - $60 plius apie 1 val. darbo.

Jei motociklas turi centrinę kojelę, įjunkite laisvą pavarą, užpakalinį ratą pakelkite į orą, ir tada galėsite patikrinti grandinę. Lėtai sukdami užpakalinį ratą (tik ranka, ne variklio pagalba), lengviau pastebėsite problemines vietas.

Nekiškite pirštų į grandinę ar žvaigždutes.

Daugelis vairuotojų per daug įtempia grandines. Atsisėdus ant motociklo, grandinė turėtų būti bent per colį laisva.

Norint patikrinti ir nureguliuoti diržo įtempimą (jie yra tokiuose motocikluose, kaip Harley-Davidson ir Buell), geriausia perskaityti naudojimosi motociklu instrukciją.

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Prokuratūra (4)    Liberalų sąjūdis (5)    Metalinės muzikos grupės (8)    Soliariumai (5)    Partizanai (12)    Liberalai demokratai (3)    Gintaras Beresnevičius (26)    Nacionaldarbininkų Sąjūdis (2)    Hakeriai (273)    Menas būti kartu (2)    Vaistai (15)    Aiškiaregiai (11)    Avalynė (7)    Gaisrininkai (7)    Išpažintis (16)    Go-go (10)    Namų vaizdo technika (2)    Aikido (14)    Makaronai (2)    Rinkimai (23)    Depresija (29)    Kreditai (2)    Nekilnojamasis turtas (22)    Kompiuteriai (148)    Rytietiški šokiai (16)    Barai (7)    Lotynų kalba (11)    MTV (5)    Burtai (8)    Šalys (61)    Žemės grobstymai (50)    KGB (35)    Bankinės technologijos (11)    Interneto dizainas (5)    Partijos (41)    Atmintis (4)    Interneto dienoraščiai (2)    Telekomunikacijos (188)    Melagių diena (3)    Duomenų apsauga (3)    Gimimo diena (3)    Lietuvių fantastika (11)    Užsienyje (2)    Vaiko sveikata (8)    Reklama internete (18)    Zigmas Vaišvila (10)    Šamanai (7)    Kanapės (15)    Miestų bendruomenės (7)    Švietimas (1281)
1. Bandymas suklasifikuoti motociklus
2. Baikeris - kas tai?
3. Prieš perkant naudotą motociklą: klausimai pardavėjui
4. Prieš perkant naudotą motociklą: variklis, skysčiai, karbiuratorius
5. Prieš perkant naudotą motociklą: išmetimo sistema
6. Prieš perkant naudotą motociklą: ratai
7. Prieš perkant naudotą motociklą: pakaba
8. Prieš perkant naudotą motociklą: elektra ir akumuliatorius
9. Prieš perkant naudotą motociklą: padangos
10. Prieš perkant naudotą motociklą: sėdynė
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!