LT   EN   RU  
2021 m. birželio 19 d., šeštadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
Akimirkos sentencija
"Racionalus žmogus pats adaptuojasi prie savo aplinkos. Neracionalus gi atkakliai bando pačią aplinką pritaikyti prie savęs. Kaip tik todėl visas progresas ir priklauso nuo neracionaliųjų."
George Bernard Shaw
Draugai
Matulaičio bažnyčia
Lietuvių Tautinio Jaunimo Sąjunga
Tautinės krypties portalas
Etninės kultūros erdvė
Biržų krašto naujienos
Slaptai.lt - unikalus leidinys
Lietuvių sąjunga „Tauta ir Tėvynė“
Lietuvos žaliųjų judėjimas
Žaliosios minties laikraštis
Istorijos puslapiai
Receptai, patiekalai, kulinarija.
Skanus.lt
Reklama
  Lietuvoje
  Kultūra > Muzika > Lietuvoje
Lankomumo reitingas Publikuota: 2006-08-03
"Lemon Joy" apdovanoti už sėkmingiausią sugrįžimą
Po septynerių metų pertraukos išleidę naują studijinį albumą "1210" "Lemon Joy" laimėjo pirmąjį apdovanojimą šiais metais. Savaitgalį Palangoje vykusiame "1003 kilometrų" koncerte "Baltic Optical Disc" apdovanojimuose "Lemon Joy" buvo įteiktas prizas už sėkmingiausią sugrįžimą.

Šiais metais dideliais radijo stočių hitais tapo du albumo "1210" kūriniai - "Pirmosios gėlės (Baltoj tyloj)" ir "Ne apie mus (Koks pašėlęs tempas)". Trečiasis šio albumo singlas "Ten, kur mylėjau" taip pat jau sėkmingai debiutavo radijo topuose. Ši daina atidarė vasario mėnesį vykusius "Bravo" muzikos apdovanojimus.

Balandžio mėnesį išleisto naujausio "Lemon Joy" albumo "1210" iki šiol parduota arti 5 000 vienetų. Atsiimdami prizą už sėkmingiausią sugrįžimą "Lemon Joy" muzikantai atliko naujausias savo dainas "Ten, kur mylėjau" ir "Ne apie mus (Koks pašėlęs tempas)".

Muzikos kritikai "Lemon Joy" albumą "1210" vadina vienu realiausių pretendentų į geriausio šių metų albumo titulą. Ankstesniais metais "Lemon Joy" yra laimėję apdovanojimą už geriausią debiutą, o grupės lyderis Igoris Kofas yra pripažintas geriausiu vokalistu.

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Emo (10)    Dektinė (2)    Miestų bendruomenės (7)    Politikai (183)    Skamp (16)    Operacinės sistemos (50)    Fajetai (2)    Šventasis Antanas (2)    Velykos (10)    Sektos žudikės (6)    Pavydas (5)    Įžymūs žmonės (68)    Sony Ericcson (40)    Kailiniai (15)    Biologija (222)    Brendis (6)    Zigmas Vaišvila (10)    Partizanai (12)    Meino meškėnas (2)    Kalėdos (12)    Šv. Valentino diena (11)    Paieškos sistemos (14)    Telekomunikacijos (188)    Opel (4)    Prezidento rinkimai 2009 (12)    Reklama internete (18)    Drabužiai (41)    Skolininkai (12)    Samsung (3)    Įdomybės (87)    Šatrija (4)    Žuvys (7)    Go-go (10)    Dalia Grybauskaitė (16)    Draugystė (10)    Šalys (61)    Grupės (81)    Kovos menai (72)    SSL sertifikatai (6)    Užsienyje (50)    Antanas Terleckas (2)    Lietuva (2)    Geologija (20)    Metalas (22)    Paukščių gripas (21)    Sportiniai šokiai (2)    Toyota (2)    Nešiojami kompiuteriai (12)    Technologijos (1819)    Opijatai (13)
1. Žvejybinis scenos naujoko Jono iššūkis A.Makejevui
2. "LT United" savo dainas pristatė Islandijos ir Ukrainos publikai
3. "LT United" "We Are the Winners" platininis singlas Lietuvoje - po ketverių metų pertraukos
4. "LT United" singlas "We Are the Winners" – jau auksinis!
5. "LT United" išleidžia dainos "We Are the Winners" singlą
6. Robo-fantastinės kultūros atstovai: "Karas surobotėjimui"
7. Nauji Andriaus Mamontovo albumai – jau prekybos taškuose!
8. Grupė "Happyendless" žada keisti požiūrį į šiuolaikinę muziką
9. "Hit Paradas" - afera!
10. SH: tarp Vilniaus ir Kauno
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!