LT   EN   RU  
2021 m. balandžio 14 d., trečiadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Lietuvoje
  Kultūra > Muzika > Lietuvoje
Lankomumo reitingas Publikuota: 2006-08-28
"LT United" savo dainas pristatė Islandijos ir Ukrainos publikai
Kiek daugiau nei prieš savaitę pirmą kartą savo programą slaptame koncerte Vilniuje atlikusi grupė "LT United" jau spėjo su savo kūryba plačiau supažindinti Islandijos ir Ukrainos klausytojus. Netrukus šios grupės dainas išgirs ir Airijos publika.

Šiandien "LT United" grįžo iš Kijevo, kur dalyvavo televizijos kanalo "1+1" surengtame televizijos apdovanojimų renginyje "Teletriumf". Šiais metais apdovanojimų organizatoriai į savo renginį kvietė ryškiausius jų nuomone pastarųjų kelerių metų "Eurovizijos" atlikėjus.

Kartu su "LT United" renginyje koncertavo šiais metais Ukrainą "Eurovizijoje" atstovavusi Tina Carol ir prieš kelerius metus šį konkursą laimėjusi Ruslana, norvegų grupė "Wig Wam", moldavai "Zdob si Zdub" ir armėnų dainininkas Andre. "LT United" atliko "We Are the Winners" ir pristatė specialiai šiai kelionei parašytą dainą "Revolution".

Lietuvių pasirodymas pelnė gausias žiūrovų ovacijas, kurių į koncertų salę "Ukraina" susirinko apie 2 000. Šio koncerto įrašą televizija "1+1" parodys šiandien vakare, Ukrainos nepriklausomybės dienos proga.

Po pasirodymo "LT United" nariai susitiko su Lietuvos ambasados Ukrainoje darbuotojais neformaliai vakarienei, kurios metu su gimtadieniu sveikino "LT United" įkūrėją Andrių Mamontovą.

Į Kijevą "LT United" kolektyvas skrido vos tik grįžęs iš koncertinės kelionės į Islandiją, kur praėjusį savaitgalį vainikavo Reikjaviko kultūros festivalį. Grupė gyvame koncerte vienoje iš Reikjaviko senamiesčio aikščių atliko pilną savo programą ir taip prisidėjo prie padėkos akcijos "Lietuva – Islandija 2006" organizavimo. Šiame koncerte prie grupės buvo prisijungęs "LT United" garbės narys Algirdas Kaušpėdas, kartu atlikęs dainas "Ko tu stovi?" ir "Kažkas atsitiko".

Daugiausia aplodismentų Reikjavike sulaukė koncertą vainikavusi daina "We Are the Winners" ir Arnoldo Lukošiaus atlikta islandų dainininkės Silvia‘os Night dainos "Congratulations" nauja versija.

Intensyviai koncertuojantys "LT United" muzikantai ateinančią savaitę taip pat dar negalės pailsėti nuo kelionių. Rugsėjo 2 dieną Dubline vyks ne tik "LT United", bet ir Andriaus Mamontovo, "Skamp", "Bix" grupių pasirodymas. Viešnagės metu "LT United" nariai sudalyvaus ryškiausiose Airijos radijo laidose.

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Rokeriai (3)    Nusikaltimai (6)    Teatrai (21)    Turizmo agentūros (10)    Tinklapiai (13)    Valdas Adamkus (11)    Žemės grobstymai (50)    Kandidatai į prezidentus (5)    Auklės (3)    Windows (7)    Televizoriai (2)    Skandalai (476)    Grožio salonai (6)    Darbdaviai (10)    Kačių veislės (25)    Opijatai (13)    Kovos menai (72)    Muzika (196)    Ištikimybė (4)    TELE-2 (7)    Burtai (8)    Prezidento rinkimai (6)    Gotai (17)    Pelės (5)    Pankiškos muzikos grupės (15)    Skinheadai (9)    Technologijos (1819)    Joninės (6)    Laivyba (17)    Teisėtvarka (24)    2009 metų horoskopas (15)    Savivaldybių rinkimai (9)    Euro naujienos (2)    Firmos (12)    Kalbos kultūra (39)    Pedagogika (21)    Švedija (9)    Erich Fromm (5)    Kokainas (6)    Geologija (20)    Mokykla be narkotikų (20)    Mokslininkai (2)    Švietimas (1281)    Egzorcizmas (11)    Užsienyje (50)    Zodiako ženklai (88)    Vampyrai (9)    Samsung (3)    Korupcija (22)    Kompiuterių virusai (52)
1. Žvejybinis scenos naujoko Jono iššūkis A.Makejevui
2. "Lemon Joy" apdovanoti už sėkmingiausią sugrįžimą
3. "LT United" "We Are the Winners" platininis singlas Lietuvoje - po ketverių metų pertraukos
4. "LT United" singlas "We Are the Winners" – jau auksinis!
5. "LT United" išleidžia dainos "We Are the Winners" singlą
6. Robo-fantastinės kultūros atstovai: "Karas surobotėjimui"
7. Nauji Andriaus Mamontovo albumai – jau prekybos taškuose!
8. Grupė "Happyendless" žada keisti požiūrį į šiuolaikinę muziką
9. "Hit Paradas" - afera!
10. SH: tarp Vilniaus ir Kauno
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!