LT   EN   RU  
2021 m. balandžio 18 d., sekmadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Lietuvoje
  Kultūra > Muzika > Lietuvoje
Lankomumo reitingas Publikuota: 2006-09-14
Žvejybinis scenos naujoko Jono iššūkis A.Makejevui
Didelio pasisekimo sulaukęs Jono ir jo kolegės Rasos albumas „Saulala raudona“ įkvėpė scenos naujoką Joną keistam iššūkiui. Jonas susilažino su scenos senbuviu, pagarsėjusiu žveju, Aleksandru Makejevu, kad net tik albumo pardavimais bet ir pagautos žuvies svoriu jį aplenksiąs. Jonas gyrėsi daug žvejojęs, daug žinąs, tačiau A.Makejevas tik reikšmingai šypsojosi...

Dvikova vyko vieną lietingą rugsėjo savaitgalį, netoli Vilniaus esančioje Merkio upėje. A.Makejevo draugiškas patarimas pasiimti žvejybon guminius batus iki kelių, ekstravagantiška išvaizda pasižyminčiam Jonui atrodė nelabai viliojantis. Tačiau scenos senbuviui patikinus, kad „upėtakiams į stilių nusispjaut” Jonas nusileido.

Žvejybos pradžia buvo sunki – teko brautis per balas, krūmokšnius gilyn upe. Tačiau visas kančias nusvėrė džiugesys, užkibus pirmiesiems upėtakiams. Jonas šypsojosi pirmasis pagavęs laimikį – du upėtakius, kartu sveriančius vos 200 gramų, o ir lietuvių išmintis byloja „gera pradžia – puse darbo“. Tačiau toliau Jonui sekėsi kur kas kukliau - upėtakius matyt atbaidė guminiai batai, o trys blizgės iki šiol puošia Merkio upės medžių šakas. “Svarbiausia yra filosofinis požiūris – ne kiekis ir svoris, o laikas, praleistas gamtoje, kuris turi daug įtakos kūrybai“, - sakė Jonas, rudenį išleisiantis savo naują dvigubą albumą.

Nuo keturių metukų kartu su seneliu žuvį gaudantis A.Makejevas visgi įrodė, jog žūklės dvikovoje jis nenugalimas - jo laimikis iš ties svarus - 400 gramų upėtakis, kurį muzikantas iškilmingai parvežė žmonai. „Parvežiau ne tam, kad ji išvalytų ir paruoštų žuvį – tai mano mėgiamas darbas. Mes su žmona kiekvieną rudenį rengiame „žuvies balių“, kuriame dalyvauja daug muzikinio pasaulio atstovų. Šiuose vakarėliuose kalbos sukasi ne tik apie muziką, bet ir apie žvejybos ypatumus“, - šypsojosi A.Makejevas. Paklaustas ar į šį balių kviesis ir dvikovą pralaimėjusį, bet A.Makejevo žvejybos pradžiamokslį praėjusį Joną, - Aleksandras patikino, - „žinoma, man gera žvejyba labai priklauso nuo geros kompanijos, o Jonas kitąsyk apdairiau pasvers savo iššūkius ne vien žvejyboje, bet ir gyvenime, - juk žvejyba - tai taip pat tam tikra filosofija.“

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Reinkarnacija (6)    Atleidimas (4)    Jautis (7)    Viešnia iš ateities (2)    Šunų veislės (52)    Kailiniai (15)    Velniai (9)    Avinas (7)    Zodiako ženklai (88)    Vasario 16 (12)    Ekonomika (5)    Maudymosi kostiumėliai (7)    Pyktis (6)    Teatrai (21)    Soliariumai (5)    Bildukai (3)    Kelionių pasiūlymai (7)    Pramogos (191)    Rasos (2)    Krašto apsauga (27)    Ekologiški produktai (2)    Interjero dizainas (13)    Omnitel (12)    Saugus internetas (11)    Sąmokslo teorijos (19)    Firmos (12)    Ekologija (15)    Tadas Blinda (10)    Brendis (6)    Operacinės sistemos (50)    Chiromantija (3)    Pagalba ir prevencija (124)    Kreditai (2)    Grybų patiekalai (6)    Metalas (22)    Tiškevičiai (18)    Netolerancija (6)    Kabala (6)    Valdas Adamkus (11)    Šventasis Pranciškus (3)    Dažasvydis (3)    Lietuvių fantastika (11)    Regbis (4)    EBSW (40)    Hipnozė (10)    Interneto dizainas (5)    Tinklapiai (13)    LICS (17)    Gaisrininkai (7)    Pankai (6)
1. "LT United" savo dainas pristatė Islandijos ir Ukrainos publikai
2. "Lemon Joy" apdovanoti už sėkmingiausią sugrįžimą
3. "LT United" "We Are the Winners" platininis singlas Lietuvoje - po ketverių metų pertraukos
4. "LT United" singlas "We Are the Winners" – jau auksinis!
5. "LT United" išleidžia dainos "We Are the Winners" singlą
6. Robo-fantastinės kultūros atstovai: "Karas surobotėjimui"
7. Nauji Andriaus Mamontovo albumai – jau prekybos taškuose!
8. Grupė "Happyendless" žada keisti požiūrį į šiuolaikinę muziką
9. "Hit Paradas" - afera!
10. SH: tarp Vilniaus ir Kauno
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!