LT   EN   RU  
2021 m. balandžio 21 d., trečiadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Lietuvoje
  Kultūra > Muzika > Lietuvoje
Lankomumo reitingas Publikuota: 2003-05-05 Spausdinti Spausdinti
"Delfinų" megakoncertas

Grupė DELFINAI šį ketvirtadienį (gegužės 15 d.) rengia didžiulį autorinį grupės koncertą sostinėje, "Pergalės" kino teatre. Septintą vakaro prasidėsiantis koncertas tęsis ilgiau nei dvi valandas. Vien "Delfinai" rengia pusantros valandos trukmės programą, o prieš ją ir po koncerto publiką linksmins DJ MIX. Koncerto metu klausytojai išgirs ne tik naujausio grupės albumo "Krantas", bet ir prieš tai buvusių albumų "Svajonės" ir "Dangus" hitus. Stano suskaičiavo, kad radijo eteryje per visą "Delfinų" karjerą skambėjo ir hitiniais tapo net 12 grupės kūrinių. Visus juos dainininkas pažadėjo atlikti koncerte. "Be to bus staigmenų – dainų, kurias atliekame tik koncertuose ir išvis negirdėtų kūrinių", - sakė Stano. Koncertui rengiasi visos grupės šokėjos, sceną papuoš vaizdo projekcijos, iš dangaus kris sniegas ir t.t., ir pan. "Rengiame didžiausią šou savo karjeroje. Norime, kad jis būtų įsimintinas", - sakė sėkmingą turą po Lietuvą Vilniuje užbaigiantys "Delfinai".

Šią savaitę "Delfinai" koncertuoja: gegužės 15 d., 19 val. Vilniuje, "Pergalės" kino teatre. Gegužės 17 d. – Kaune, prie naujos "Aprangos" galerijos, gegužės 18 d. – Kaune, Vienybės aikštėje, miesto dienų renginiuose.

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Lietuvių valgiai (28)    Šventasis Antanas (2)    Namų vaizdo technika (2)    Specialiosios tarnybos (36)    Apatinis trikotažas (17)    Žuvininkystė (2)    Parapsichologai (7)    EBSW (40)    Atsiprašymas (3)    Viskis (8)    Gatvės šokiai (5)    Pedagogika (21)    Renginiai (31)    Konditerija (10)    Aiškiaregiai (11)    Sportas (8)    Kūdikio maitinimas (3)    Atleidimas (4)    Duomenų apsauga (3)    Mokesčiai (8)    AMD (3)    Amfetaminas (2)    Mergelė (7)    Britų trumpaplaukės katės (2)    Seimo rinkimai 2004 (3)    Barai (7)    Aerobika (3)    Hipiai (9)    Viešieji ryšiai (20)    Kompiuterinis piratavimas (43)    Paukščiai (5)    Vandens slidės (2)    Reinkarnacija (6)    Seimo rinkimai (4)    Klubai (8)    Šatrija (4)    Maudymosi kostiumėliai (7)    Burtai (8)    Informaciniai karai (11)    Interneto komentarai (2)    Netolerancija (6)    Augalai (8)    MTV (5)    TV3 (4)    Pankai (6)    Mistika (9)    Windows (7)    Garso sistemos (15)    Lietuva (2)    Krašto apsauga (27)
1. Žvejybinis scenos naujoko Jono iššūkis A.Makejevui
2. "LT United" savo dainas pristatė Islandijos ir Ukrainos publikai
3. "Lemon Joy" apdovanoti už sėkmingiausią sugrįžimą
4. "LT United" "We Are the Winners" platininis singlas Lietuvoje - po ketverių metų pertraukos
5. "LT United" singlas "We Are the Winners" – jau auksinis!
6. "LT United" išleidžia dainos "We Are the Winners" singlą
7. Robo-fantastinės kultūros atstovai: "Karas surobotėjimui"
8. Nauji Andriaus Mamontovo albumai – jau prekybos taškuose!
9. Grupė "Happyendless" žada keisti požiūrį į šiuolaikinę muziką
10. "Hit Paradas" - afera!
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!