LT   EN   RU  
2020 m. birželio 5 d., penktadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Lietuvoje
  Kultūra > Muzika > Lietuvoje
Lankomumo reitingas Publikuota: 2003-05-06 Spausdinti Spausdinti
JBC pradėjo karjerą parodijuodami Deivį

Hiphopo komanda iš Šiaulių JBC, kurių debiutinis kūrinys "Kai pataikai" sėkmingai skamba radijo stotyse, prisipažino, kad pirmasis grupės kūrinys buvo... Deivio dainos parodija. Šios vasaros pradžioje debiutinį albumą išleisianti JBC, pirmąjį kūrinį įrašė 1999 metų pradžioje. Tai buvo "Mergytei 2000" - populiarios tuo metu popdainininko Deivio dainos parodija. "Tada grupės sudėtis buvo kita, o mes paprasčiausiai linksminomės ir nesukome sau galvos, ar kam nors ta nesąmonė patiks", - prisiminė Brooklynas. JBC kūrinys "Mergytei 2000" sulaukė ypatingo pasisekimo ne tik pogrindyje, bet ir interneto muzikos portaluose. "Jis gana plačiai pasklido po Lietuvą interneto tinklais. Gal ir Deivis jį girdėjo. Tik vargu, ar jam tai patiko", - juokėsi Brooklynas. Po sėkmingos parodijos JBC palinko į įprastą hiphopą. Antras jų kūrinys vadinosi "Junkitės prie mūsų, kai bytą sukam". Beje, šių kūrinių nebus debiutiniame JBC albume. "Jie jau visomis prasmėmis paseno", - sakė Broo.

Šią savaitę JBC koncertuoja: gegužės 16 d. Šiauliuose, kino teatre "Saulė", filmo "Matrica. Perkrauta" pristatymo metu

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Labradoras (2)    Šventieji (10)    Šaudymas iš lanko (2)    Ekologija (15)    Žvaigždės (19)    Poltergeistai (2)    Shotokan (11)    E - komercija (87)    Ekologiški produktai (2)    Žmogaus teisės (18)    „Lietuvos” kino teatras (13)    Velykos (10)    Kornreksai (3)    Ginklai (22)    Slaptos bendrijos (24)    Kreditai (2)    MTV (5)    Klaviatūros (11)    Kompiuteriniai žaidimai (270)    Lengvosios muzikos grupės (27)    Tėvynės sąjunga (4)    Metalinės muzikos grupės (8)    Užsienyje (2)    Menas būti kartu (2)    Hobi (106)    Moterims (34)    Elektroninės muzikos grupės (3)    Atleidimas (4)    Rašytojai (11)    Subkultūros (99)    Sąmokslo teorijos (19)    Aviacija (38)    Technologijos (1819)    Miestų bendruomenės (7)    Automobiliai (41)    Hip hop dance (4)    Paukščiai (5)    Žmonės (241)    Liemenėlės (3)    Filatelija (11)    Restoranai (5)    Barai (7)    Pedagogika (21)    Vaistai (15)    Tatuiruotės (7)    Šalys (61)    Opijatai (13)    Sektos žudikės (6)    Mitingai (5)    Apatinis trikotažas (17)
1. Žvejybinis scenos naujoko Jono iššūkis A.Makejevui
2. "LT United" savo dainas pristatė Islandijos ir Ukrainos publikai
3. "Lemon Joy" apdovanoti už sėkmingiausią sugrįžimą
4. "LT United" "We Are the Winners" platininis singlas Lietuvoje - po ketverių metų pertraukos
5. "LT United" singlas "We Are the Winners" – jau auksinis!
6. "LT United" išleidžia dainos "We Are the Winners" singlą
7. Robo-fantastinės kultūros atstovai: "Karas surobotėjimui"
8. Nauji Andriaus Mamontovo albumai – jau prekybos taškuose!
9. Grupė "Happyendless" žada keisti požiūrį į šiuolaikinę muziką
10. "Hit Paradas" - afera!
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!