LT   EN   RU  
2021 m. balandžio 21 d., trečiadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Lietuvoje
  Kultūra > Muzika > Lietuvoje
Lankomumo reitingas Publikuota: 2003-05-07 Spausdinti Spausdinti
ES: vieni džiaugiasi, kiti susirūpinę

KASTANEDOS narys Lukas po savaitgalio referendumo nežino, džiaugtis ar verkti. "Tai, kad Lietuva už skalbimo miltelių dėžutę ir alaus butelį "išstenėjo" referendumą, man paliko slogų įspūdį... Dabar, pagal tokią žmonių logiką, reikėtų eiti reikalauti pinigų, nes reklamoje rodė, kad pinigai patys į rankas atskris. Manau, kad agitatoriai perlenkė lazdą ir kažkaip visiems bandė įkišti tą ES apčiuopiamą naudą. Dabar, kai pinigų į rankas niekas neduos, kaimas gali supykti. O nieko nėra blogiau už supykusį kaimietį", - sakė Lukas.

Grupė KOSMO, kaip ir visa Lietuva, džiaugiasi dėl lietuvių apsisprendimo stoti į Europos Sąjungą. "Atvirai pasakius, nesitikėjau tokių gerų rezultatų, nes tautiečiai mane vieną kartą jau nustebino Prezidento rinkimuose. Pats balsavau paštu, nes esu registruotas Kaune, o referendumo dienomis tampiau už rankų visus draugus į rinkimines apylinkes. Jeigu už kiekvieną balsuoti atvestą draugą, būčiau sau pasiėmęs po lipduką "Aš balsavau" ir keitęs juos į alų, tai rinkimų rezultatų sunkiai būčiau sulaukęs" – pasakojo Vaidotas.

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Ekonomika (5)    Ekologija (15)    Meilė bloguose (6)    Proza (157)    Skandalai (476)    Architektūra (11)    Technologijos (1819)    Literatūra (239)    Runkeliai (18)    Dvarai (36)    Vaiduokliai (23)    Bankrotas (2)    Velykos (10)    Skinheadai (9)    Mokėjimo kortelės (7)    Skaneriai (5)    Klaviatūros (11)    Nešiojami kompiuteriai (12)    Skundai (22)    Ekonomika (259)    Viskis (8)    Klonavimas (10)    Svarstyklės (7)    Slaptos bendrijos (24)    Kūdikio maitinimas (3)    Maudymosi kostiumėliai (7)    Kaimo turizmas (5)    Emo (10)    Programavimas (20)    Likeris (2)    Mistika (9)    Operacinės sistemos (50)    IT parodos (10)    Kompiuterio ergonomika (8)    Z.Jurgelevičiaus rubrika (23)    Bildukai (3)    Šokoladas (10)    Lotynų kalba (11)    Jautis (7)    Auklėjimas (7)    Stomatologija (6)    Prokuratūra (4)    Mada (4)    Vaizdo sistemos (34)    Vynas (16)    Procesoriai (28)    Medžioklė (63)    Barai (7)    Šunys (67)    Samsung (3)
1. Žvejybinis scenos naujoko Jono iššūkis A.Makejevui
2. "LT United" savo dainas pristatė Islandijos ir Ukrainos publikai
3. "Lemon Joy" apdovanoti už sėkmingiausią sugrįžimą
4. "LT United" "We Are the Winners" platininis singlas Lietuvoje - po ketverių metų pertraukos
5. "LT United" singlas "We Are the Winners" – jau auksinis!
6. "LT United" išleidžia dainos "We Are the Winners" singlą
7. Robo-fantastinės kultūros atstovai: "Karas surobotėjimui"
8. Nauji Andriaus Mamontovo albumai – jau prekybos taškuose!
9. Grupė "Happyendless" žada keisti požiūrį į šiuolaikinę muziką
10. "Hit Paradas" - afera!
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!