LT   EN   RU  
2021 m. balandžio 23 d., penktadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Lietuvoje
  Kultūra > Muzika > Lietuvoje
Lankomumo reitingas Publikuota: 2003-05-08 Spausdinti Spausdinti
SH: tarp Vilniaus ir Kauno

Grupė SH prieš kelias savaites išleidusi albumą "Supermeno užkandžiai" jau sulaukia nemažai kvietimų koncertuoti. "Iki šiol būdavome grupė, kuri koncertuoja laisvalaikiu, o dabar jau tenka stipriai pasukti galvą, kaip suderinti mokslus, darbus ir koncertus", - sakė SH lyderis Audrius. Grupės būgnininkas Aras gyvena ir dirba Vilniuje, bosistas Tomas mokosi ir groja simfoniniame orkestre irgi sostinėje, o grupės lyderis vokalistas Audrius ir gitaristas Martynas gyvena ir dirba Kaune. "Atstumas Vilnius-Kaunas sutrumpėjęs kaip niekada", - juokėsi kelis kartus per savaitę vieni pas kitus keliaujantys SH nariai. "Vilnietiškoji" grupės pusė stengiasi "kaunietiškąją" pervilioti pas save, bet Audrius ir Martynas kol kas nesutinka persikelti į sostinę. "Man patinka dirbti muzikos prekių parduotuvėje Kaune. Vargu, ar tokį darbą gaučiau ir Vilniuje", - sakė Audrius. Beje, po albumo "Supermeno užkandžiai" pasirodymo, į muzikos parduotuvę vis dažniau užsuka SH gerbėjai, kurie nori "Supermeno užkandžius" įsigyti tiesiai iš jų kūrėjo rankų ir būtinai paprašyti autografo.

Šią savaitę SH koncertuoja: gegužės 16 d. Šiauliuose, kino teatre "Saulė", filmo "Matrica. Perkrauta" pristatymo metu.

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    TV3 (4)    Depresija (29)    EBSW (40)    Literatūra (239)    Joga (56)    Nokia (24)    Kreditai (2)    Procesoriai (28)    Filmai (91)    Homeopatija (5)    Lengvosios muzikos grupės (27)    Žvaigždės (19)    Tinklapiai (13)    Vorai (2)    Gaisrininkai (7)    Viktor Uspaskich (61)    Metalinės muzikos grupės (8)    Vaizdo sistemos (34)    Britų trumpaplaukės katės (2)    Grybų patiekalai (6)    Wing Tsun (14)    6 branduolių (3)    Tibetas (10)    Skorpionas (7)    Klubai (5)    Savivaldybių rinkimai (9)    Liberalai demokratai (3)    Paieškos sistemos (14)    Subkultūros (99)    Apskaita (15)    Hip hop dance (4)    Vytautas Bogušis (12)    Viskis (8)    Įdomybės (87)    Teatrai (21)    Kelionių įspūdžiai (26)    Gotai (17)    Vitaminai (2)    Kompiuterio ergonomika (8)    Kailiniai (15)    Televizija (17)    Šatrija (4)    E - komercija (87)    Įvaikinimas (3)    Rinkimai (23)    Prokuratūra (4)    „Laisvės kryžkelės“ (10)    Barai (7)    Automobiliai (41)    Mokykla be narkotikų (20)
1. Žvejybinis scenos naujoko Jono iššūkis A.Makejevui
2. "LT United" savo dainas pristatė Islandijos ir Ukrainos publikai
3. "Lemon Joy" apdovanoti už sėkmingiausią sugrįžimą
4. "LT United" "We Are the Winners" platininis singlas Lietuvoje - po ketverių metų pertraukos
5. "LT United" singlas "We Are the Winners" – jau auksinis!
6. "LT United" išleidžia dainos "We Are the Winners" singlą
7. Robo-fantastinės kultūros atstovai: "Karas surobotėjimui"
8. Nauji Andriaus Mamontovo albumai – jau prekybos taškuose!
9. Grupė "Happyendless" žada keisti požiūrį į šiuolaikinę muziką
10. "Hit Paradas" - afera!
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!