LT   EN   RU  
2021 m. gegužės 7 d., penktadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
Akimirkos sentencija
Racionalus žmogus pats adaptuojasi prie savo aplinkos. Neracionalus gi atkakliai bando pačią aplinką pritaikyti prie savęs. Kaip tik todėl visas progresas ir priklauso nuo neracionaliųjų
George Bernard Shaw
Draugai
Matulaičio bažnyčia
Lietuvių Tautinio Jaunimo Sąjunga
Tautinės krypties portalas
Etninės kultūros erdvė
Biržų krašto naujienos
Slaptai.lt - unikalus leidinys
Lietuvių sąjunga „Tauta ir Tėvynė“
Lietuvos žaliųjų judėjimas
Žaliosios minties laikraštis
Istorijos puslapiai
Receptai, patiekalai, kulinarija.
Skanus.lt
Reklama
  Lietuvoje
  Kultūra > Muzika > Lietuvoje
Lankomumo reitingas Publikuota: 2003-05-09 Spausdinti Spausdinti
"Hit Paradas" - afera!

Muzikantų ir jų vadybininkų nuomone, gegužės 16 d.Alytaus, Druskininkų ir Marijampolės miestuose anonsuojamas koncertas "Hit Paradas" yra pati tikriausia afera. "Nežinau, kas yra to koncerto rengėjai, berods kažkokie vaikinai iš Druskininkų ar Alytaus, jų neįmanoma surasti jokiais nurodytais telefonų numeriais. Jie nesilaiko savo įsipareigojimų, apgaudinėja žmones ir pardavinėja bilietus į visiškai neįmanomą renginį. Galiu aiškiai pasakyti - aš tame "Hit Parade" nedalyvauju ir dar daugiau – esu tikras, kad toks renginys išvis neįvyks!" - sakė dainininkas Deivis, kuris yra afišose įrašytas kaip vienas iš koncertų dalyvių. Afišose irgi figūruojančių grupių "Delfinai" ir "Kastaneda" vadybininkui Viliui Survilai pavyko susitikti su šio absurdiško koncerto organizatoriumi prisistatančiu vaikinu. "Pokalbis su juo buvo labai nedraugiškas. Baigėsi jis tuo, kad pagrasinau jam teismais, jei jis nesiliaus afišose spekuliuoti "Delfinų" ir "Kastanedos" vardais bei mulkinti žmonių pardavinėdamas bilietus į grandiozinį renginį, kurio surengti neturi lėšų ir galimybių", - sakė Vilius Survila. "Organizatorius" bandė jam įrodyti, kad yra nesunkiai įmanoma trijuose skirtinguose miestuose vienu metu pastatyti po sceną, garso ir šviesos aparatūrą, nusamdyti apsaugą ir su populiariausiomis šalies grupėmis surengti tris didelius šou, tarp kurių pradžios būtų vos vienos valandos skirtumas. "Susisiekiau su to mistinio "organizatoriaus" nurodytomis firmomis, kurios turėtų rūpintis renginio scenos, vaizdo, garso ir šviesų pastatymu bei renginio apsauga ir visose išgirdau tą patį atsakymą: nė viena iš firmų jokio "Hit Parado" aptarnauti net neketina! - pasakojo V.Survila. Grupės "Delfinai" ir "Kastaneda" oficialiai praneša, kad šiame renginyje net neketino dalyvauti ir kviečia savo gerbėjus nepakibti ant gudrių, lengvai uždirbti sumaniusių, aferistų kabliuko. "Lietuvoje jau senokai nebuvo jokių su koncertų organizavimu susijusių aferų, todėl visi baigia prarasti budrumą, labai kviečiame žmones prieš perkant bilietą pasidomėti, kas organizuoja renginius, ar jų datos paskelbtos oficialiais grupės koncertus reklamuojančiais kanalais. Kiekviena su koncertais susijusi afera – skaudus smūgis visiems: ir žmonėms, kurie lieka finansiškai nukentėję, ir muzikantams, kurių gerbėjai nuviliami ", - įspėjo muzikantai.

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Elektronika (8)    Darbdaviai (10)    Striptizas (8)    Bankrotas (2)    Filatelija (11)    Breakdance (4)    Apatinis trikotažas (17)    Paukščiai (5)    E - komercija (87)    Nealkoholiniai gėrimai (12)    Kalėdos (12)    Opel (4)    Spauda (3)    Brendis (6)    Įžymūs žmonės (68)    Ožiaragis (7)    Pramoginiai šokiai (2)    Panayiotis Zavosas (2)    Garso ir vaizdo technika (2)    Dektinė (2)    Kazimiera Prunskienė (13)    Naujieji metai (12)    Baikeriai (8)    Airija (9)    Pagalba ir prevencija (124)    Zodiako ženklai (88)    Narkotikai (97)    Pavydas (5)    Jautis (7)    AMD (3)    Atsiprašymas (3)    Viešnia iš ateities (2)    Skamp (16)    Runkeliai (18)    Raganos (12)    Proza (157)    Drakonai (36)    Erich Fromm (5)    Krašto apsauga (27)    Mokyklos (22)    Korupcija (22)    Feng šui (7)    Variakojis (11)    Ekonomika (259)    Dalia Grybauskaitė (16)    Rasizmas ir ksenofobija (9)    Nacionaldarbininkų Sąjūdis (2)    Žiniasklaida (108)    Kaimo turizmas (5)    Prekės ir paslaugos buičiai (2)
1. Žvejybinis scenos naujoko Jono iššūkis A.Makejevui
2. "LT United" savo dainas pristatė Islandijos ir Ukrainos publikai
3. "Lemon Joy" apdovanoti už sėkmingiausią sugrįžimą
4. "LT United" "We Are the Winners" platininis singlas Lietuvoje - po ketverių metų pertraukos
5. "LT United" singlas "We Are the Winners" – jau auksinis!
6. "LT United" išleidžia dainos "We Are the Winners" singlą
7. Robo-fantastinės kultūros atstovai: "Karas surobotėjimui"
8. Nauji Andriaus Mamontovo albumai – jau prekybos taškuose!
9. Grupė "Happyendless" žada keisti požiūrį į šiuolaikinę muziką
10. SH: tarp Vilniaus ir Kauno
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!