LT   EN   RU  
2019 m. spalio 19 d., šeštadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Lietuvoje
  Kultūra > Muzika > Lietuvoje
Lankomumo reitingas Publikuota: 2002-12-30 Spausdinti Spausdinti
RELANIUM lyderis panašus į Seimo pirmininką

Grupės RELANIUM nariai Donatas ir Laura – vilniečiai, bet grupė ilgą laiką repetuodavo Utenoje. “Mūsų muzikantai buvo uteniškiai, todėl save laikėme Utenos grupe ir ten repetuodavome, dabar situacija pasikeitė – į grupę atėjo naujų narių vilniečių, o uteniškiai vis dažniau užsibūna sostinėje. Dabar galime drąsiai sakyti, kad esame sostinės kolektyvas”, - sakė Donatas. Grupė daug važinėja po Lietuvą koncertuodama klubuose ir jos lyderį Donatą neseniai prajuokino policininko pastebėjimas, kad “Relanium” groja pretendento į Prezidentus A.Paulausko rinkiminiuose koncertuose. “Kai mus sustabdė kelių policija, pasakiau, kad esame muzikantai ir važiuojame į koncertą. Policininkas pavartė teises ir tarė: tai pas Artūrą Paulauską grosite”, - juokėsi Donatas. Populiarią Paulausko pavardę turintis “Relanium” lyderis jau ne pirmą kartą siejamas su žymiu politiku. “Gal todėl, kad Seimo pirmininkas turi panašaus amžiaus sūnų, daugelis net atranda panašių mūsų išvaizdos bruožų. Kai pasakau, kad mes tikrai ne giminės, atrodo žmonės netiki. Turbūt, jie galvoja, kad esu koks nors slaptas -nesantuokinis. Ypač apsirikusiųjų padaugėja prieš Prezidento rinkimus. O dažniausiai apsirinka policininkai”, - sakė Donatas ir pridūrė, kad ne visada paaiškina policininkams, kad jie klysta.

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Helouvynas (7)    Hakeriai (273)    Jautis (7)    Kompiuterio ergonomika (8)    Religija ir tikėjimai (315)    Rašytojai (11)    Vasario 16 (12)    Skolininkai (12)    Kanapės (15)    Interneto dienoraščiai (2)    Samsung (3)    Dailė (34)    Liemenėlės (3)    Televizoriai (2)    Klubai (5)    Hipnozė (10)    Krašto apsauga (27)    Islamas (31)    Seimo rinkimai (4)    Grybai (3)    Kačių veislės (25)    Skorpionas (7)    Policija (2)    Spausdintuvai (12)    Džiazo muzikos grupės (11)    Egiptas (24)    Draugystė (10)    Reklama internete (18)    Dektinė (2)    Auklėjimas (7)    Vaiduokliai (23)    Švietimas (1281)    Panayiotis Zavosas (2)    Televizija (17)    Foje (3)    Skirmantas Valiulis (32)    Grupės (81)    Raganos (12)    Užsienyje (50)    Viskis (8)    Taksas (2)    Shotokan (11)    Politika (26)    Breakdance (4)    Projektavimas (7)    Pagalba ir prevencija (124)    Ekonomika (259)    Naršyklės (7)    Kelionių įspūdžiai (26)    Mistika (9)
1. Žvejybinis scenos naujoko Jono iššūkis A.Makejevui
2. "LT United" savo dainas pristatė Islandijos ir Ukrainos publikai
3. "Lemon Joy" apdovanoti už sėkmingiausią sugrįžimą
4. "LT United" "We Are the Winners" platininis singlas Lietuvoje - po ketverių metų pertraukos
5. "LT United" singlas "We Are the Winners" – jau auksinis!
6. "LT United" išleidžia dainos "We Are the Winners" singlą
7. Robo-fantastinės kultūros atstovai: "Karas surobotėjimui"
8. Nauji Andriaus Mamontovo albumai – jau prekybos taškuose!
9. Grupė "Happyendless" žada keisti požiūrį į šiuolaikinę muziką
10. "Hit Paradas" - afera!
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!