LT   EN   RU  
2019 m. spalio 19 d., šeštadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Lietuvoje
  Kultūra > Muzika > Lietuvoje
Lankomumo reitingas Publikuota: 2002-12-30 Spausdinti Spausdinti
Stulbinantys naujausio Mango albumo pardavimai - geriausia dovana grupei

Naujausio grupės MANGO albumo “Meilės liepsna” per dešimt prekybos dienų parduota jau 14 000 kopijų. “Tai geriausia Kalėdų dovana”, - sužinojusios šį faktą pirmiausia sakė “Mango” merginos. Jos prisipažino, kad nuo grupės susikūrimo iki šių dienų apie save yra girdėjusios ir daug gerų, ir daug blogų dalykų. “Kartais būnu pavargusi ir išgirstu kokią nors prastą nuomonę apie “Mango”. Tada suabejoju savimi. Pamanau, gal jau iš tiesų tampame nuobodžios ir niekam nebeįdomios? Tokios mintys kaip mat išgaruoja koncertuose arba kai išgirstu tokią naujieną, kaip ši”, - atvirai sakė Rima. “Geresnio įrodymo, kad dirbame teisinga linkme ir būti negali. Nors stengėmės, daug ką keitėme, įvedėme daug naujovių ir šio albumo pasirodymui rengėmės ypatingai, širdyje visada tūno mažas kipšiukas: o gal žmonėms nepatiks? Prieš albumo pardavimą ir pirmąją jo prekybos savaitę visada labai jaudinuosi, laukiu rezultatų. Tokios geros žinios, kaip šį kartą - seniai neteko išgirsti”, - susižavėjimo neslėpė ir Vika.

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Lietuva (2)    Matematika (2)    Islamas (31)    Proza (157)    Hobi (106)    Egiptas (24)    Ožiaragis (7)    Jausmai (27)    Grupės (81)    Omnitel (12)    Atsiprašymas (3)    Krikščionybė (135)    Erich Fromm (5)    Geležinkeliai (4)    Statyba (29)    Šv. Valentino diena (11)    Advokatai (10)    Wing Tsun (14)    Picerijos (4)    Maudymosi kostiumėliai (7)    Vilius Navickas (2)    Meilė (138)    Interneto dienoraščiai (2)    Apskaita (15)    Joninės (6)    Lietuvoje (5)    Sveikinimai Naujųjų metų proga (5)    Kačių veislės (25)    Prancūzų buldogas (2)    Vilniaus bendruomenės (4)    Istorija (154)    Kriptografija (3)    Gintaras Beresnevičius (26)    Prokuratūra (4)    Britų trumpaplaukės katės (2)    LICS (17)    Arūnas Valinskas (4)    Ištikimybė (4)    Knygos (23)    Turizmo agentūros (10)    Religija ir tikėjimai (315)    Žemgrobiai (6)    Variakojis (11)    Kalbos kultūra (39)    Pagalba ir prevencija (124)    Filologija (2)    Siemens (6)    Dektinė (2)    Naujieji metai (12)    Tinklapiai (13)
1. Žvejybinis scenos naujoko Jono iššūkis A.Makejevui
2. "LT United" savo dainas pristatė Islandijos ir Ukrainos publikai
3. "Lemon Joy" apdovanoti už sėkmingiausią sugrįžimą
4. "LT United" "We Are the Winners" platininis singlas Lietuvoje - po ketverių metų pertraukos
5. "LT United" singlas "We Are the Winners" – jau auksinis!
6. "LT United" išleidžia dainos "We Are the Winners" singlą
7. Robo-fantastinės kultūros atstovai: "Karas surobotėjimui"
8. Nauji Andriaus Mamontovo albumai – jau prekybos taškuose!
9. Grupė "Happyendless" žada keisti požiūrį į šiuolaikinę muziką
10. "Hit Paradas" - afera!
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!