LT   EN   RU  
2019 m. liepos 16 d., antradienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Lietuvoje
  Kultūra > Muzika > Lietuvoje
Lankomumo reitingas Publikuota: 2002-12-30 Spausdinti Spausdinti
Linas Adomaitis galvoja vykti į Eurovizijos atranką Kipre

Prieš kelias savaites gavęs pasiūlymą dalyvauti Eurovizijos konkurso atrankiniame ture Kipro saloje Linas Adomaitis sulaukė labai prieštaringų komentarų iš Lietuvos šou ir net politinio pasaulio atstovų. Vieni stebėjosi, kaip jis gali, būdamas lietuviu atstovauti kitą šalį, antri ragino dalyvauti: "galbūt - tai tavo šansas - nepramiegok!" Tuo tarpu pats Linas sakė nežinąs kaip pasielgti. "Pagalvokit patys - jei krepšininkas atstovauja užsienio klubui - viskas tvarkoj. Toj pačioj Eurovizijoj, kur įvairios šalys kviečiasi kitataučius – tai taip pat normalu... Manau, vis tik kvaila būtų neatsakyti į Kipro prodiuserių kvietimą. Negi geriau sėdėti namie ir laukti, kol kas nors pakvies ..." – šypsodamasis sakė atlikėjas, prieš mėnesį iš tarp tautinio Maltos dainų festivalio parsivežęs apdovanojimą ir piniginį prizą.

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Pyktis (6)    Gotai (17)    Amerikos lietuviai (7)    E - komercija (87)    Išpažintis (16)    Žvejyba (30)    Kreditai (2)    Narkotikai (97)    Miniatiūros (7)    LNK (2)    Breakdance (4)    Darbdaviai (10)    Matematika (2)    Seimo rinkimai (4)    Tiškevičiai (18)    Programavimas (20)    Apskaita (15)    Atleidimo svarba (2)    Jausmai (27)    Poltergeistai (2)    Zodiako ženklai (88)    Variakojis (11)    Lietuvoje (43)    Žindymas (14)    Jautis (7)    Z.Jurgelevičiaus rubrika (23)    Linux/Unix (34)    Prezidento rinkimai (6)    Aikido (14)    Vampyrai (9)    Kazimiera Prunskienė (13)    Lietuvių fantastika (11)    Stalo žaidimai (7)    Bankinės technologijos (11)    Skirmantas Valiulis (32)    Poetai (11)    Kabala (6)    Amfetaminas (2)    Bibilija (10)    SSL sertifikatai (6)    Krišnaizmas (3)    Jurga Ivanauskaitė (17)    Žuvys (7)    Pavydas (5)    Mama ir vaikas (48)    Technologijos (1819)    Korupcija (22)    Tėvynės sąjunga (4)    Teisėtvarka (24)    Feng šui (7)
1. Žvejybinis scenos naujoko Jono iššūkis A.Makejevui
2. "LT United" savo dainas pristatė Islandijos ir Ukrainos publikai
3. "Lemon Joy" apdovanoti už sėkmingiausią sugrįžimą
4. "LT United" "We Are the Winners" platininis singlas Lietuvoje - po ketverių metų pertraukos
5. "LT United" singlas "We Are the Winners" – jau auksinis!
6. "LT United" išleidžia dainos "We Are the Winners" singlą
7. Robo-fantastinės kultūros atstovai: "Karas surobotėjimui"
8. Nauji Andriaus Mamontovo albumai – jau prekybos taškuose!
9. Grupė "Happyendless" žada keisti požiūrį į šiuolaikinę muziką
10. "Hit Paradas" - afera!
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!