LT   EN   RU  
2019 m. spalio 19 d., šeštadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Lietuvoje
  Kultūra > Muzika > Lietuvoje
Lankomumo reitingas Publikuota: 2002-12-30 Spausdinti Spausdinti
Linas Adomaitis galvoja vykti į Eurovizijos atranką Kipre

Prieš kelias savaites gavęs pasiūlymą dalyvauti Eurovizijos konkurso atrankiniame ture Kipro saloje Linas Adomaitis sulaukė labai prieštaringų komentarų iš Lietuvos šou ir net politinio pasaulio atstovų. Vieni stebėjosi, kaip jis gali, būdamas lietuviu atstovauti kitą šalį, antri ragino dalyvauti: "galbūt - tai tavo šansas - nepramiegok!" Tuo tarpu pats Linas sakė nežinąs kaip pasielgti. "Pagalvokit patys - jei krepšininkas atstovauja užsienio klubui - viskas tvarkoj. Toj pačioj Eurovizijoj, kur įvairios šalys kviečiasi kitataučius – tai taip pat normalu... Manau, vis tik kvaila būtų neatsakyti į Kipro prodiuserių kvietimą. Negi geriau sėdėti namie ir laukti, kol kas nors pakvies ..." – šypsodamasis sakė atlikėjas, prieš mėnesį iš tarp tautinio Maltos dainų festivalio parsivežęs apdovanojimą ir piniginį prizą.

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Pedagogika (21)    Korupcija (22)    Vandenis (7)    Lietuvių fantastika (11)    Vaiduokliai (23)    Užsienyje (2)    Euro naujienos (2)    Dažasvydis (3)    Skorpionas (7)    Gaisrininkai (7)    Masonai (7)    Toyota (2)    Siemens (6)    Paukščių gripas (21)    Partijos (41)    Nekilnojamasis turtas (22)    Restoranai (5)    NSO (33)    Bučiniai (31)    Mokslai (1219)    Knygos (23)    Advokatai (10)    Dalia Grybauskaitė (16)    Skirmantas Valiulis (32)    Statyba (29)    Bankrotas (2)    Bitė (5)    Šventasis Pranciškus (3)    Metalinės muzikos grupės (8)    Motociklai (12)    Džiazo muzikos grupės (11)    Geležinkeliai (4)    Fotografija (17)    Juvelyriniai dirbiniai (2)    Teisė (61)    Windows (7)    Kitos šventės (7)    Opijatai (13)    Seimo rinkimai (4)    6 branduolių (3)    „Lietuvos” kino teatras (13)    Sąmokslo teorijos (19)    Prezidento rinkimai (6)    Vynas (16)    Televizoriai (2)    Medžioklė (63)    Muzika (196)    Tinklapiai (13)    Lietuvoje (43)    Žemgrobiai (6)
1. Žvejybinis scenos naujoko Jono iššūkis A.Makejevui
2. "LT United" savo dainas pristatė Islandijos ir Ukrainos publikai
3. "Lemon Joy" apdovanoti už sėkmingiausią sugrįžimą
4. "LT United" "We Are the Winners" platininis singlas Lietuvoje - po ketverių metų pertraukos
5. "LT United" singlas "We Are the Winners" – jau auksinis!
6. "LT United" išleidžia dainos "We Are the Winners" singlą
7. Robo-fantastinės kultūros atstovai: "Karas surobotėjimui"
8. Nauji Andriaus Mamontovo albumai – jau prekybos taškuose!
9. Grupė "Happyendless" žada keisti požiūrį į šiuolaikinę muziką
10. "Hit Paradas" - afera!
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!