LT   EN   RU  
2020 m. sausio 22 d., trečiadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Lietuvoje
  Kultūra > Muzika > Lietuvoje
Lankomumo reitingas Publikuota: 2006-02-18
Nauji Andriaus Mamontovo albumai – jau prekybos taškuose!
Dėl didelio prekybininkų susidomėjimo naujas Andriaus Mamontovo dainų albumas "Saldi. Juoda. Naktis" prekybos taškus pasiekė viena diena anksčiau. Per pirmadienį buvo parduota apie du su puse tūkstančio šio albumo vienetų. Trejus metus laukto Andriaus Mamontovo dainų albumo "Saldi. Juoda. Naktis" oficiali išleidimo data – vasario 14 diena.

Šiandien kartu su albumu "Saldi. Juoda. Naktis" prekyboje pasirodo ir kitas, instrumentinės muzikos Andriaus Mamontovo albumas "Tyla". Didžiausiems gerbėjams albumo leidėjas kompanija M.P.3 pagamino limituotą partiją, kur specialioje pakuotėje sudėti abu šie albumai. Šios serijos tiražas yra tūkstantis vienetų.

Pirmasis albumo "Saldi. Juoda. Naktis" singlas "Liūdesio angelas" jau nuo gruodžio mėnesio yra įsitvirtinęs radijo stočių topuose. Niekur neskelbtą ir į albumą neįtrauktą dainą "Vienas" muzikos gerbėjai gali surasti omni surfport/pramogos/andrius mamontovas adresu wap.sp.lt.

Vasario 17-tą dieną Kaune klube "Siena", vasario 26-tą Vilniuje "Forum Palace" klube "Galaxy" ir kovo 24-tą dieną Vilniuje klube "Tamsta" įvyks Andriaus Mamontovo koncertai, kuriuose dainininkas su grupe pristatys savo naują programą.

Ankstesnis Andriaus Mamontovo dainų albumas "Beribiam danguje" buvo išleistas 2003 metais.

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Literatūra (239)    Wing Tsun (14)    Alkoholiniai gėrimai (74)    Žmogaus klonavimas (2)    Kriptografija (3)    Reklama internete (18)    Namų vaizdo technika (2)    Švedija (9)    Meninė gimnastika (14)    Ekonomika (259)    Bendravimas (743)    Eurointegracija (5)    Vasario 16 (12)    Firmos (12)    Gimimo diena (3)    Auklės (3)    Bitė (5)    Žindymas (14)    Pasakos (60)    Saugus internetas (11)    Radvilos (32)    Liemenėlės (3)    Šventasis Kazimieras (2)    Melagių diena (3)    Pramogos (191)    Kietieji diskai (17)    Lietuvių valgiai (28)    Auklėjimas (7)    Bankinės technologijos (11)    Žiniasklaida (108)    Avinas (7)    Sveikinimai Naujųjų metų proga (5)    Trys karaliai (5)    Regbis (4)    Susitaikymas (9)    Duomenų apsauga (3)    Proza (157)    Skinheadai (9)    Dailė (34)    MTV (5)    Elektroninės muzikos grupės (3)    Astronomija (46)    Žvejyba (30)    Bendruomenės (158)    Informaciniai karai (11)    Energetika (13)    Jautis (7)    Kitos šventės (7)    Televizoriai (2)    P2P tinklai (2)
1. Žvejybinis scenos naujoko Jono iššūkis A.Makejevui
2. "LT United" savo dainas pristatė Islandijos ir Ukrainos publikai
3. "Lemon Joy" apdovanoti už sėkmingiausią sugrįžimą
4. "LT United" "We Are the Winners" platininis singlas Lietuvoje - po ketverių metų pertraukos
5. "LT United" singlas "We Are the Winners" – jau auksinis!
6. "LT United" išleidžia dainos "We Are the Winners" singlą
7. Robo-fantastinės kultūros atstovai: "Karas surobotėjimui"
8. Grupė "Happyendless" žada keisti požiūrį į šiuolaikinę muziką
9. "Hit Paradas" - afera!
10. SH: tarp Vilniaus ir Kauno
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!