LT   EN   RU  
2019 m. spalio 19 d., šeštadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Metalas
  Kultūra > Muzika > Metalas
Lankomumo reitingas Publikuota: 2002-12-30 Spausdinti Spausdinti
Daron Malkian iš System Of A Down: "Niekada nebuvau toks kvailas, kad sakyčiau žmonėms "Neįsirašinėkit mūsų muzikos"

Daron'o Malkian'o iš "System Of A Down" pokalbis su "Metal Hammer" apie naujas dainas ir kada grupė planuoja išleisti savo trečiąjį albumą...

"Well, praeitą naktį (kovo 26-ą) mes grojom naują dainą "Honey", dar naktį prieš tai sugrojome "Fuck The System." sako Malkian'as, "Tai yra tai, ką liaudis norėtų dabar gauti iš piratų ar dar iš kur nors, nes
esu įsitikinęs, kad yra tokių, kuriems jau darosi bloga nuo "Toxicity" (2001m.), ir jie laukia kažko naujo. Taip, aš gaunu pinigus už savo grojimą, bet tai nėra mano vienintelis tikslas. Yra gera sukurti dainą ir paleist ją į pasaulį dar be įrašo, kad žmonės paklausytų. Aš niekada nebuvau toks kvailas, kad sakyčiau "Neįsirašinėkit mūsų muzikos" ar dar kaip nors.

Jis tęsia: "Mes turim 15 ar 16 dainų, kurios neįėjo į "Toxicity" ir ne todėl, kad jas galima butu priskirti prie blogų - paprasčiausiai mes nenorėjome išleist dviejų valandų trukmės įrašo. Kita priežastis ta, kad kai kurios iš tų dainų neįsipaišė į "Toxicity" kontekstą. Kaip tarkim "Chicken Stew" (daina, kuri buvo atliekama per pirmojo albumo "System Of A Down" turą, bet dar nebuvo išleista) paprasčiausiai netiko "Toxicity" skambesiui, bet tai nereiškia, kad ji dings. Mes ir toliau galim atlikinėt ją gyvai, o yra ir žmonių, įsirašiusiu ją per koncertus. Daina gyva, ir mes tikimės, kad įrašysim visas tokio pobūdžio dainas, kad žmonės išgirstų geros kokybės įrašus, taip, kaip jie turėtu skambėti iš tikrųjų.

Kuriu visa laiką, todėl kurdami kitą albumą, mes nebūtinai remsimės jau parašytomis dainomis. Iki naujo System albumo pasirodymo praeis dar keletas metų, nes mes norim, kad jis būtu toks pat geras arba geresnis negu paskutinis."

System Of A Down gros per šių metų UK Ozzfest.

Parengė walten

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Darbo partija (4)    Atsiprašymas (3)    Vytautas Bogušis (12)    Anglų kalba (35)    Parapsichologija (22)    Mokslai (1219)    Pasakos (60)    Monitoriai (11)    Prezidento rinkimai 2009 (12)    Partijos (41)    Kalbos kultūra (39)    Lotynų kalba (11)    Vadyba (89)    Kaziuko mugė (3)    Apskaita (15)    Seimo rinkimai (4)    Joninės (6)    Dailė (34)    Naršyklės (7)    Ekologiškas maistas (2)    Pankai (6)    Kelionių pasiūlymai (7)    Jautis (7)    Ekologinis ūkis (2)    Svarstyklės (7)    Poltergeistai (2)    Viskis (8)    Emo (10)    Mobilūs ryšiai (193)    Baikeriai (8)    Parašiutizmas (15)    Alkoholiniai gėrimai (74)    Opel (4)    SSL sertifikatai (6)    Ekologiški produktai (2)    Teisėtvarka (24)    Meilė (138)    Mazda (2)    Vestuvės (16)    „Laisvės kryžkelės“ (10)    Kokainas (6)    Liūtas (7)    Internetas (184)    Vox Populi (14)    Bučiniai (31)    Sportas (8)    AMD (3)    Vilius Navickas (2)    Statyba (29)    Toyota (2)
1. Festivalis "MIGLOSE"
2. Dave Mustaine, "Megadeth": "Aš myliu jus, aš turiu išeiti"
3. Mirtis verčia prisiminti ir pagerbti
4. Metalo stiliai - evoliucija ir analizė, I dalis
5. Metalo kalviai dar nepavargo
6. Metalo stiliai - evoliucija ir analizė, II dalis
7. Metalo stiliai - evoliucija ir analizė, III dalis
8. Marcus Siepen iš BLIND GUARDIAN: "Mes netinginiavome"
9. "Mes dar gyvi" koncertų istorija - ar dar gyvas metalas Panevėžyje?
10. Metalo stiliai - evoliucija ir analizė, IV dalis
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!