LT   EN   RU  
2019 m. spalio 17 d., ketvirtadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Metalas
  Kultūra > Muzika > Metalas
Lankomumo reitingas Publikuota: 2002-12-30 Spausdinti Spausdinti
Dave Mustaine, "Megadeth": "Aš myliu jus, aš turiu išeiti"

Labai norėtųsi, kad tai būtų balandžio pirmosios pokštas, bet greičiausiai - tai tiesa. Tuo labiau, kad ši žinia atsirado oficialiame "Megadeth" tinklapyje ne balandžio 1-ąją, ir išvis, tokiais dalykais nejuokaujama...

"Megadeth" karjera buvo viena iš įspūdingiausių heavy metal istorijoje. Jei lyginti pagal fanų kiekį pasaulyje, jie
laisvai gali konkuruoti su Metallica. Pastarajai išėjus į kitus muzikinius išmatavimus, būtent "Megadeth" liko "paskutinės
amerikietiškojo trešo grupės" vaidmuo. Daugiau nėra ką pasakyti, skaitykite patys, ką rašo Dave'as:
"Pirmą savaitę 2002-tųjų sausį Teksase aš stipriai susižalojau kairės rankos nervą. Daktarai sako, kad iki pilno išgijimo praeis nemažai metų, bet ir tada jie nežino kokiam stovyje bus ranka. Dabar aš kasdien dirbu su puikia daktarų komanda ir tikiuosi, kad su Dievo pagalba aš sulauksiu dienos, kai vėl galėsiu groti gitara. Tuo tarpu nusprendžiau išnaudoti tą laiką, kuris, dėl rankos gydymo dabar lieka laisvas, tam, kad iš naujo peržiūrėti savo karjerą bei ateitį. Šiam momentui aš nusprendžiau palikti "Megadeth" ir išbandyti save kitose muzikinio biznio sferose, kuriose aš galėčiau dirbti negrodamas savo instrumentu.

Visi tie metai, kuriuos dainavau ir grojau "Megadeth", buvo absoliučiai nepakartojami. Aš be galo dėkingas už visus "platininius" ir "multi-platininius" apdovanojimus, kuriuos gavau, taip pat už daugybę tarptautinių apdovanojimų . Bet aš niekada negalėsiu pilnai atsidėkoti jums, mūsų fanams, kaip buvusiems, taip ir naujems, už jūsų ištikimybę ir meilę, kurią jūs išlaikėte per tuos metus.

Dabar mano pagrindinis tikslas - išgauti nors kažką gero iš tos baisios padėties. Pirmiausia, aš noriu išnaudot tą galimybę ir skirti daugiau laiko savo žmonai Pam ir vaikams Justis'ui bei Elektra'i. Pam labai didvyriškai nešė tą naštą, kol aš buvau "nutolusiu" tėvu ir vyru, sėdėdamas studijoj arba
važinėdamas į turus po visą pasaulį. Taigi, jei kalbėtume apie mano "auksinio" ar "platininio" tėvo statusą, iki to dar toli. Laukiu nesulaukiu, kada galėsiu visa tai atstatyti.

Pabaigai aš norėčiau atsisveikinti nuostabiais prancūziškais žodžiais, kuriuos kažkada panaudojau savo dainoje "Youthanasia": "A tout le monde, a tous mes amis, Je vous aime, Je dois partir" ("Visam pasauliui ir visiems mano draugams. Aš myliu jus, aš turiu išeiti.").

walten

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Melagių diena (3)    Eurointegracija (5)    Mokėjimo kortelės (7)    Bildukai (3)    Žemės grobstymai (50)    Renginiai (31)    Kanapės (15)    Gyvūnai (174)    Rasos (2)    Gatvės šokiai (5)    Rinkimai (23)    Erotiniai šokiai (23)    Pagalba ir prevencija (124)    Kaukazo aviganis (2)    Sportiniai šokiai (2)    Išpažintis (16)    Poltergeistai (2)    Nacionaldarbininkų Sąjūdis (2)    Seimo Pirmininkas (2)    Nokia (24)    Programos (61)    Dvyniai (9)    Stilius (86)    KGB (35)    Samsung (3)    Vokiečių aviganis (2)    AMD (3)    Mitingai (5)    Klonavimas (10)    Atleidimo svarba (2)    Šunų veislės (52)    Muzika (196)    Sel (10)    Kailiniai (15)    LNK (2)    Dvarai (36)    Airija (9)    Trys karaliai (5)    SSL sertifikatai (6)    Namų vaizdo technika (2)    Šamanai (7)    Foje (3)    Šventės (117)    Automobiliai (41)    Opijatai (13)    Duomenų apsauga (3)    Ginklai (22)    Joninės (6)    Erich Fromm (5)    Budizmas (73)
1. Festivalis "MIGLOSE"
2. Daron Malkian iš System Of A Down: "Niekada nebuvau toks kvailas, kad sakyčiau žmonėms "Neįsirašinėkit mūsų muzikos"
3. Mirtis verčia prisiminti ir pagerbti
4. Metalo stiliai - evoliucija ir analizė, I dalis
5. Metalo kalviai dar nepavargo
6. Metalo stiliai - evoliucija ir analizė, II dalis
7. Metalo stiliai - evoliucija ir analizė, III dalis
8. Marcus Siepen iš BLIND GUARDIAN: "Mes netinginiavome"
9. "Mes dar gyvi" koncertų istorija - ar dar gyvas metalas Panevėžyje?
10. Metalo stiliai - evoliucija ir analizė, IV dalis
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!