LT   EN   RU  
2020 m. rugpjūčio 7 d., penktadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Užsienyje
  Kultūra > Muzika > Užsienyje
Lankomumo reitingas Publikuota: 2003-04-26 Spausdinti Spausdinti
Michelle Branch nepatenkinta savo įrašų kompanija

MICHELLE BRANCH išreiškė nepasitenkinimą savo įrašų kompanija. Paauglė dainininkė tvirtina, kad MADONNAI priklausanti firma “Maverick” nepaiso jos interesų. Michelle Branch pasipiktinimą sukėlė tai, kad įrašų kompanija pasirašė reklamos sutartį, kurios pati dainininkė nenorėjo. “Vienas firmos atstovų pasirašė kontraktą su firma, kuri rems mano gastroles, tačiau tai nebuvo suderinta su manimi”, - Michelle Branch cituoja Madonnos gerbėjų svetainė madonnarama.com.

Nepaisant šio pareiškimo, “Maverick” atstovai mano, kad tai tik dar vienas 19 metų sulaukusios atlikėjos bandymas gauti daugiau pinigų. “Viskas daroma tik dėl pinigų. Ji nori daugiau. Įrašų kompanijos beveik visada susiduria su reikalavimais gauti daugiau pinigų”, - situaciją komentavo tapatybės nenurodęs “Maverick” atstovas.

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Spausdintuvai (12)    Šunų veislės (52)    E - komercija (87)    Augalai (8)    Prancūzų buldogas (2)    Roko muzikos grupės (10)    Klonavimas (10)    Žvaigždės (19)    AMD (3)    Kino kritika (10)    Kokainas (6)    Sportas (8)    Kinas (193)    Pirmoji meilė (3)    Pankai (6)    Geologija (20)    Teatrai (21)    P2P tinklai (2)    Tamplieriai (7)    Laivyba (17)    Pramogos (191)    Gintaras Beresnevičius (26)    Gaisrininkai (7)    Gyvenimo džiaugsmas (2)    Kaimo turizmas (5)    Išpažintis (16)    Tinklapiai (13)    Arūnas Valinskas (4)    Žuvininkystė (2)    Pavydas (5)    Likeris (2)    Brendis (6)    Hipnozė (10)    Velniai (9)    Narkotikai (97)    Savivaldybių rinkimai 2007 (9)    Euro naujienos (2)    Filosofija (326)    Neištikimybė (2)    Politikai (183)    Lietuvių valgiai (28)    Naršyklės (7)    MTV (5)    Vaistai (15)    Fajetai (2)    Mokslai (1219)    Dvarai (36)    Krikščionys demokratai (3)    Maudymosi kostiumėliai (7)    Lietuvoje (43)
1. Mokykloje LaFee iš mokinių sulaukia tik įžeidimų
2. Jennifer Lopez pavadinta “monstru”
3. Kelly Rowland pagaliau gavo diplomą
4. Enya paaukojo lėšų gaisrininkų šeimoms
5. Mirė soul muzikos legenda Edwin Starr
6. Filme apie hip-hop muziką matysime B2K
7. Sukurtas dokumentinis filmas apie Eric Clapton
8. Madonnai nepatinka jos muzika
9. Jason Newsted gros su Ozzy Osbourne
10. Linkin Park nėra įsitikinę naujo albumo sėkme
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!