LT   EN   RU  
2020 m. liepos 4 d., šeštadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Užsienyje
  Kultūra > Muzika > Užsienyje
Lankomumo reitingas Publikuota: 2002-12-30 Spausdinti Spausdinti
Missy Elliott kovoja už gyvūnų teises

Populiari hip-hop atlikėja MISSY ELLIOTT kovoja už gyvūnų teises. Pranešama, kad reperę pasibaisėjo žiniomis, kad per 2002m. gimtame jos mieste Portsmouth (Virginia valstija) buvo nužudyta apie 2500 kačių ir šunų. Nuo šiol Missy Elliott pradeda beatodairišką kovą už benamių gyvūnėlių teises, nes JAV per metus žūva nuo 4 iki 5 milijonų šunų ir kačių.

Dainininkė nusiuntė oficialų laišką Portsmouth vicemerui BERNARD D. GRIFFIN, kuriam mėgina įrodyti, kad žudyti benamius gyvūnus yra nehumaniška ir visiškai netikslinga. Laiške Missy ragina “chirurginiu būdu užkirsti beglobių gyvūnų dauginimąsi, o ne imtis žudymo”. “Rašau kaip Portsmouth gyventoja, kuri tikisi, kad šis miestas taps antra vieta Virginia valstijoje, kur benamių gyvūnų problemos sprendžiamos chirurginės neutralizacijos būdu”, - laiške rašo žvaigždė. Missy Elliott, kurią kritikai vadina viena iš įtakingiausių pastarojo meto muzikos personų, ruošiasi išleisti naują studijinį albumą “Under Construction”, kurį pristato dideliu hitu JAV tapęs singlas “Work It”. Pilną Missy Elliott laišką gerbėjai gali rasti interneto svetainėje helpinganimals.com

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Euro naujienos (2)    Klubai (8)    Drabužiai (41)    Žmonės (241)    Burtai (8)    Narkotikai (97)    Politika (363)    Televizija (17)    Dvarai (36)    Linux/Unix (34)    Lotynų kalba (11)    Geografija (22)    Vytautas Bogušis (12)    Mityba (43)    Transportas (125)    Šventasis Antanas (2)    Įdomybės (87)    Emigrantai (22)    Išpažintis (16)    Gyvenimo džiaugsmas (2)    Dailė (34)    Gotai (17)    Reklama internete (18)    Parašiutizmas (15)    Velykos (10)    Skolininkai (12)    Literatūra (239)    Kino kritika (10)    Archeologija (42)    Kaimo turizmas (5)    Psichologija (89)    Jausmai (27)    Gatvės šokiai (5)    Egzorcizmas (11)    Statyba (29)    Teisėtvarka (24)    Grybai (3)    Jautis (7)    Garso ir vaizdo technika (2)    Mokėjimo kortelės (7)    Likeris (2)    Elektroninės šiukšlės (10)    Viskis (8)    Britų trumpaplaukės katės (2)    Psichiatrija (64)    Vokiečių aviganis (2)    Visuotinė istorija (44)    Nokia (24)    Kanapės (15)    P2P tinklai (2)
1. Mokykloje LaFee iš mokinių sulaukia tik įžeidimų
2. Jennifer Lopez pavadinta “monstru”
3. Kelly Rowland pagaliau gavo diplomą
4. Enya paaukojo lėšų gaisrininkų šeimoms
5. Mirė soul muzikos legenda Edwin Starr
6. Filme apie hip-hop muziką matysime B2K
7. Madonnai nepatinka jos muzika
8. Sukurtas dokumentinis filmas apie Eric Clapton
9. Jason Newsted gros su Ozzy Osbourne
10. Michelle Branch nepatenkinta savo įrašų kompanija
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!