LT   EN   RU  
2019 m. lapkričio 21 d., ketvirtadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
Akimirkos sentencija
Racionalus žmogus pats adaptuojasi prie savo aplinkos. Neracionalus gi atkakliai bando pačią aplinką pritaikyti prie savęs. Kaip tik todėl visas progresas ir priklauso nuo neracionaliųjų
George Bernard Shaw
Draugai
Matulaičio bažnyčia
Lietuvių Tautinio Jaunimo Sąjunga
Tautinės krypties portalas
Etninės kultūros erdvė
Biržų krašto naujienos
Slaptai.lt - unikalus leidinys
Lietuvių sąjunga „Tauta ir Tėvynė“
Lietuvos žaliųjų judėjimas
Žaliosios minties laikraštis
Istorijos puslapiai
Receptai, patiekalai, kulinarija.
Skanus.lt
Reklama
  Užsienyje
  Kultūra > Muzika > Užsienyje
Lankomumo reitingas Publikuota: 2002-12-30 Spausdinti Spausdinti
Grįžta Mariah Carey

Neseniai fiasko patyrusi MARIAH CAREY grįžta į aktyvią muzikos sceną. 32-ejų metų dainininkė išleidžia naują singlą “Through The Rain”, kurį pirmieji išgirs muzikos televizijų “VH-1” ir “MTV” interneto svetainių lankytojai. Mariah Carey šiuo metu yra Niujorke, kur kartu su režisieriumi DAVE MEYERS filmuoja “Through The Rain” vaizdo klipą.

“Through The Rain” video versijoje taip pat matysime kylančią žvaigždę JAMIE-LYNN SIGLER, kuri vaidina TV seriale “Sopranai : Mafijos kronika”. Viena populiariausių pasaulio dainininkių puikiai žino, kad dabar jos karjeroje kaip niekada aktualus klausimas “būti ar nebūti”. Prieš tai pasirodęs Mariah Carey albumas “Glitter” nesulaukė prognozuoto dėmesio nei kritikų, nei muzikos mylėtojų tarpe. Dėl šios nesėkmės su žvaigžde 60mln. svarų sutartį nutraukė įrašų kompanija “Virgin Records”. Gavusi 38mln. svarų išeitinę pašalpą Mariah Carey liko be sutarties. Laimė, šių metų pradžioje dainininkei kontraktą pasiūlė Amerikos kompanija “Def Jam”, kontrakte suderėjusi 14mln. svarų. Gruodžio mėnesį planuojama išleisti ilgai lauktą naują Mariah Carey albumą, kurio daugumą dainų dainininkė įrašė Italijoje, Kaprio saloje.

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Šventasis Kazimieras (2)    Žmogaus klonavimas (2)    Teatrai (21)    Programavimas (20)    Vaizdo kortos (3)    Vaiduokliai (23)    Makaronai (2)    Prevencija (14)    Skandalai (476)    Politika (363)    Fajetai (2)    Hipnozė (10)    Emo (10)    Prekės ir paslaugos buičiai (2)    Astrologija (27)    Žuvininkystė (2)    Depresija (29)    Erich Fromm (5)    Rasos (2)    Prancūzų buldogas (2)    Vokiečių aviganis (2)    Knygos (23)    Ekonomika (259)    Vabzdžiai (5)    Šokiai (56)    Ginklai (22)    Paieškos sistemos (14)    Metalistai (8)    Pagalba ir prevencija (124)    Katalikybė (49)    Sportas (8)    Bildukai (3)    Erotiniai šokiai (23)    Kabala (6)    Shidokan (3)    Aukštasis mokslas (13)    Smurtas mokyklose (10)    Rokeriai (3)    Mergelė (7)    Novelės (102)    Go-go (10)    6 branduolių (3)    Vartotojai (29)    Kaziuko mugė (3)    Burtai (8)    Savižudybė (12)    Prezidento rinkimai 2009 (12)    KGB (35)    Turizmas (151)    Savivaldybių rinkimai 2007 (9)
1. Mokykloje LaFee iš mokinių sulaukia tik įžeidimų
2. Jennifer Lopez pavadinta “monstru”
3. Kelly Rowland pagaliau gavo diplomą
4. Enya paaukojo lėšų gaisrininkų šeimoms
5. Mirė soul muzikos legenda Edwin Starr
6. Filme apie hip-hop muziką matysime B2K
7. Madonnai nepatinka jos muzika
8. Sukurtas dokumentinis filmas apie Eric Clapton
9. Jason Newsted gros su Ozzy Osbourne
10. Michelle Branch nepatenkinta savo įrašų kompanija
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!