LT   EN   RU  
2021 m. birželio 22 d., antradienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Užsienyje
  Kultūra > Muzika > Užsienyje
Lankomumo reitingas Publikuota: 2002-12-30 Spausdinti Spausdinti
Eminem daugiau neves ir neturės vaikų

EMINEM planuoja likti vienišiumi visą likusį gyvenimą, ir tvirtina, kad jo duktė HAILIE liks vieninteliu jo vaiku. Hito “Without Me” atlikėjas sako, kad neturi jokio susidomėjimo meilės romanais, nes visą dėmesį nori skirti savo šešerių metų dukrelei. “Dabar, visų pirma, esu tėvas. Prieš paimdamas mikrofoną - aš tėvas. Net prieš tapdamas Eminem - aš tėvas”, - sako skandalingasis reperis. “Nesidairau kitos moters, nes gerai jaučiuosi būdamas vienas. Tai ir liks iki tol, kol nebūsiu verčiamas vesti dar kartą”.

Eminem, jau šį sekmadienį (rugsėjo 8d.) amerikiečiai išvys kino filme “8 Miles”, pripažino, kad jo tėvai nebuvo idealūs. “Nesiruošiu turėti daugiau vaikų. Man gerai ir su Hailie. Aš rūpinuosi ja, ir suteikiu viską, ko jai gali prireikti”, - savo mintis dėsto Eminem. “Yra ir daugiau šeimos narių, kuriais rūpinuosi, ar norėčiau rūpintis, tačiau daugiau vaikų nebus. Man užteks vieno”. Tikimasi, kad Eminem pats apsilankys savo filmo premjeroje, kuri įvyks Toronto filmų festivalyje. Oficialiai Amerikos kino salėse režisieriaus CURTIS HANSON pastatyta juosta bus pradėtą demonstruoti nuo lapkričio 8d. Britai “8 Miles” sulauks šių metų sausį.

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Knygos (23)    Žvaigždės (19)    IT parodos (10)    Interneto dizainas (5)    Rasos (2)    Žmogaus teisės (18)    Pagalba ir prevencija (124)    Dvarai (36)    Mokėjimo kortelės (7)    TELE-2 (7)    Jausmai (27)    Moterims (34)    Grybai (3)    Archeologija (42)    Lietuva (2)    Savižudybė (12)    Tamplierių ordinas (7)    Elektronika (8)    Seimo rinkimai (4)    Soliariumai (5)    Mistika (9)    Turizmo agentūros (10)    Kelnaitės (2)    Metalas (22)    Pasakos (60)    Policija (2)    Kabala (6)    Šventasis Antanas (2)    Automobiliai (41)    Narkotikai (97)    Nacionaldarbininkų Sąjūdis (2)    Trys karaliai (5)    Grybų patiekalai (6)    Fajetai (2)    Go-go (10)    Šaulys (7)    Vorai (2)    Mokslininkai (2)    Mityba (43)    Linux/Unix (34)    Bitė (5)    EBSW (40)    Vilniaus bendruomenės (4)    Statyba (29)    Aerobika (3)    Atsiprašymas (3)    Ekologinis ūkis (2)    Roko muzikos grupės (10)    Pyktis (6)    Dieta (33)
1. Mokykloje LaFee iš mokinių sulaukia tik įžeidimų
2. Jennifer Lopez pavadinta “monstru”
3. Kelly Rowland pagaliau gavo diplomą
4. Enya paaukojo lėšų gaisrininkų šeimoms
5. Mirė soul muzikos legenda Edwin Starr
6. Filme apie hip-hop muziką matysime B2K
7. Madonnai nepatinka jos muzika
8. Sukurtas dokumentinis filmas apie Eric Clapton
9. Jason Newsted gros su Ozzy Osbourne
10. Michelle Branch nepatenkinta savo įrašų kompanija
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!