LT   EN   RU  
2020 m. gruodžio 3 d., ketvirtadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Namų kino sistemos
  Technologijos > Vaizdo technologijos > Namų kino sistemos
Lankomumo reitingas Publikuota: 2009-10-01
Naujoji LG „Blu-ray“ namų kino sistema

Garso ir vaizdo technikos gamintoja „LG Electronics“ (LG) pristatė naują namų kino sistemą HT954PB, pasižyminčią puikia garso kokybe, kurią padėjo sureguliuoti aukštos klasės garso sistemų ekspertas Markas Levinsonas.

5.1 standarto sistema sugeba perteikti natūralų skambesį. Tam pasitarnauja ir „Virtual Sound Matrix“ (VSM) technologija, pagerinanti garso sklidimą patalpoje. Ji veikia sukurdama virtualius garsiakalbius, kurie garsą nukreipia reikiama linke. Pavyzdžiui, iš trijų garsiakalbių sudarytoje 2.1 namų kino sistemoje naudojant VSM, sukuriama virtuali 5.1 erdvinio garso sistema – atrodo, jog garsas sklinda ir iš užnugario.

LG HT954PB vartotojai klausytis muzikos ir žiūrėti filmus gali ne tik iš DVD bei „Blu-ray“ diskų. Sistemoje integruota interneto jungtis leidžia prisijungti prie „YouTube“ portalo ir nenaudojant kompiuterio, žiūrėti milijonus joje esančių klipų televizoriaus ekrane.

Naudojama „BD-Live“ funkcija leidžia prisijungti internetu prie filmo kūrėjų svetainės ir pasinaudoti juose esančiu turiniu. Pavyzdžiui, dalyvauti interaktyviame žaidime, atsisiųsti papildomų filmukų, reklaminių klipų.

„iPod“ grotuvus turintiems muzikos ir pramogų gerbėjams patiks sistemoje esanti „iPod“ jungtis. Grotuvą pakanka įstatyti į lizdą ir galima mėgautis savo mėgstama muzika per puikios kokybės garsą atkuriančią 5.1 garso sistemą. Prie HT954PB sistemos per joje esantį USB lizdą, galima prijungti ir išorinius kaupiklius – USB raktus, diskus ir leisti juose esančią muziką ar filmus. Sistema „supranta“ tokius kompiuterinius formatus, kaip MP3, WMA bei „DivX“.

Raiškiojo „Full HD“ 1080p vaizdo standartas ir HDMI 1.3 jungtis užtikrina puikią vaizdo kokybę. Skirtingai nei HDMI 1.2, naujesnė 1.3 versija gali perduoti daugiau duomenų, tad tai leidžia perteikti daugiau spalvų, švelniuose spalviniuose perėjimuose dingsta prastesnei atvaizdavimo kokybei būdingos juostelės. Per HDMI 1.3 taip pat galima perduoti „HD Audio“ kokybės garsą.

LG namų kino sistema HT954PB yra suderinama su 720p, 1080i ir 1080p, įprasto DVD vaizdo standartais. Be to, net ir paprastas DVD filmas su šia sistema atrodys naujai - HT954PB gali pagerinti DVD kokybės vaizdą iki „Full HD“ taip, kad vaizdas išlieka ryškus.

Kad būtų patogiau valdyti televizorių, namų kino sistemą, šioje veikia „Simplink“ funkcija, leidžianti per HDMI prijungus LG televizorių, valdyti ir jį, ir namų kino sistemą vienu nuotolinio valdymo pulteliu.

LG tęsia savo misiją siūlyti gaminius, kurie būtų ne tik funkcionalūs, patogūs ir modernūs, bet ir pasižymėtų stilingu dizainu.

HT954PB namų kino sistemoje dominuoja blizgi juoda spalva, garsiakalbių dizainas primena šampano taures. Tai gali tapti bet kurių namų interjero akcentu.

Šaltinis

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Egzorcizmas (11)    Velykos (10)    Šventasis Antanas (2)    Kulinarija (181)    Anželikos Cholinos šokio teatras (11)    Lietuvoje (43)    Klaviatūros (11)    Opel (4)    Mityba (43)    Mada (4)    Paieškos sistemos (14)    Melagių diena (3)    Žiniasklaida (108)    Astronomija (46)    Erotiniai šokiai (23)    Kornreksai (3)    Advokatai (10)    Aiškiaregiai (11)    Joga (56)    Kalbos kultūra (39)    KGB (35)    Svarstyklės (7)    Bibilija (10)    Krikščionybė (135)    Maxima (10)    Politika (363)    Pedagogika (21)    Proza (157)    Kūdikio maitinimas (3)    Sportas (180)    Išpažintis (16)    Škotų aviganis (3)    Anglų kalba (35)    Fizika (11)    Lotynų šokiai (5)    Foje (3)    TELE-2 (7)    Procesoriai (28)    Parapsichologija (22)    Antanas Terleckas (2)    Šventieji (10)    Mokyklos (22)    Alkoholiniai gėrimai (74)    Švedija (9)    Dvyniai (9)    Delfinologija (4)    Ekologinis ūkis (2)    Aikido (14)    Ekologiški produktai (2)    Informaciniai karai (11)
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!