LT   EN   RU  
2019 m. balandžio 24 d., trečiadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Naudingi patarimai. Automobilis
  Naudingi patarimai > Naudingi patarimai. Automobilis
Lankomumo reitingas Publikuota: 2009-01-15
Naudingi patarimai norint sutaupyti remontuojant automobilį

7 naudingi patarimai kaip sutaupyti remontuojant automobilį

Jau seniai žinoma, kad taupyti galima nieko neatsisakant, tiesiog reikia mokėti už tuos pačius dalykus mokėti mažiau. Sukaupę ilgametę patirtį automobilių dalių ir remonto versle turintys ekspertai pateikia 7 rekomendacijas, kaip sutaupyti prižiūrint ir remontuojant savo automobilį:

  1. Planuok automobilio remontą iš anksto. Už skubų remontą ir greitą automobilių dalių pristatymą mokėsi daugiau. Apie nuolaidas nebus nei kalbos!
  2. Pirk automobilių dalis kitur nei remontuoji automobilį. Perkant automobilių dalis servise dažnai taikomas didesnis antkainis, nei perkant toje pačioje serviso dalių parduotuvėje. Jei servisas parduotuvės neturi tai detalės kaina bus dar didesnė.
  3. Remontuojant automobilį įsitikink, kad tas remontas tikrai yra reikalingas. Prieš keičiant dalis patikrink automobilį patikimoje vietoje, geriausiai dalyvauk pats patikroje. Jei yra galimybė patikrink automobilį keliose vietose. Dažnai servise surašys remontus, kurių nereikia ir kurių nedarys - tik pinigus paims ir už automobilio dalis ir už darbą.
  4. Dalyvauk remontuojant tavo automobilį.Matysi, kas ir kaip iš tikrųjų buvo daryta. Jei neišeina dalyvauti, paprašyk, kad senas automobilio dalis sudėtų į bagažinę, matysi, kokios dalys buvo keistos. Dažnai servisai prirašo darbų, kurių nepadaro, o dalis už kurias sumokėsite Jūs parduoda dar sykį arba susideda sau ir taip vyksta net specializuotose servisuose.
  5. Neeksploatuok techniškai netvarkingo automobilio. Važinėjant su sugedusia, nusidėvėjusia viena automobilio dalimi greičiau dyla ir kitos. Vietoj vienos automobilio dalies reikės keisti kelias.
  6. Pirk kokybiškas dalis - sutaupysi. Šiandien brangiau, bet važiuoji ilgiau. Pigiausiosdalys.lt visada rekomenduoja pirkti kokybiškas automobilių dalis. Užsakymų sistemos pavadinimas nereiškia, kad pardavinėjame nekokybiškas automobilių dalis. Tiesiog tos pačios kokybės automobilių dalys parduodamos geriausiomis kainomis.
  7. Prašyk nuolaidų. Kas prašo - tas gauna! Perkant pas mus nuolaidos visada!

Sekmės!

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    „Lietuvos” kino teatras (13)    Projektavimas (7)    Monitoriai (11)    Nacionaldarbininkų Sąjūdis (2)    Tamplierių ordinas (7)    Metalas (22)    Sąmokslo teorija (19)    Vynas (16)    Go-go (10)    Mityba (43)    LICS (17)    Pramogos (191)    Bučiniai (31)    Interneto dienoraščiai (2)    Metalistai (8)    Televizija (17)    Šaulys (7)    Kelionių įspūdžiai (26)    Politika (26)    Kinas (193)    Tiškevičiai (18)    Lietuvoje (16)    IT parodos (10)    Džiazo muzikos grupės (11)    Kanapės (15)    Firmos (12)    Žvejyba (30)    Vampyrai (9)    Chemija (5)    Krišnaizmas (3)    Įžymūs žmonės (68)    Modemai (8)    Kelionių organizatoriai (6)    Aiškiaregiai (11)    Atleidimo svarba (2)    Mokesčiai (8)    Prekės ir paslaugos buičiai (2)    Žemgrobiai (6)    EBSW (40)    Homeopatija (5)    Kailiniai (15)    Krikščionybė (135)    Kompiuterinis piratavimas (43)    Teatrai (21)    Mitingai (5)    Religija ir tikėjimai (315)    Parapsichologija (22)    Sąmokslo teorijos (19)    Baikeriai (8)    Literatūra (239)
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!