LT   EN   RU  
2020 m. balandžio 8 d., trečiadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Naudingi patarimai. Buitis
  Naudingi patarimai > Naudingi patarimai. Buitis
Lankomumo reitingas Publikuota: 2010-01-14
Naudingi patarimai. Kaip įrengti miegamąjį?

Miegamasis, virtuvė ir svetainė - trys svarbiausios buto patalpos, nuo kurių priklauso pozityvi buto energetika. Miegamajame žmogus praleidžia trečdalį gyvenimo. Pagrindinę vietą miegamajame užima lova, todėl atkreipkite dėmesį, kaip ją pastatyti. Lovos negalima statyti taip, kad kojos būtų nukreiptos į duris. Gulėdami joje turite matyti įeinančius žmones. Lova statoma galvūgaliu prie sienos, tačiau nepristumiama. Nepatartina statyti lovos viduryje kambario kaip sarkofago. Ant lovos neturi kristi tiesioginiai saulės spinduliai, kurie trukdo miegoti.

Nerekomenduojama galvūgalyje tvirtinti elektros šviestuvų, nes tai sukelia akių ir kepenų ligas. Neleistini šviestuvai ir virš lovos. Po lova negalima laikyti jokių daiktų. Palovis turi būti tuščias. Į miegamąjį turi būti tik vienas įėjimas. Patartina nesinaudoti lova, kurioje kas nors mirė. Lovoje, kurioje miega sutuoktiniai, turi būti tik vienas bendras čiužinys. Atskiri - sukelia šeimyninius nesutarimus ar net skyrybas (taip mano Rytų meistrai). Negalima statyti lovos po lubose esančia sija, tai ypač kenksminga.

Miegamajame reikia vengti veidrodžių. Ypač kenksminga gulint lovoje matyti savo atspindį veidrodyje. Tokį veidrodį būtina pašalinti iš miegamojo, nes jis per daug energizuoja ir neduoda ramiai miegoti. Jei miegamojo plotas leidžia, reikia pasirinkti tinkamą lovos kryptį. Idealiai tai padaryti gali tik radiostezininkas. Fengšui rekomenduoja: jei gimėte vasarą - gulėti lovoje reikia galva į šiaurę, žiemą - galva į pietus, o gimusiems pavasarį ar rudenį - gulėjimo kryptį reikėtų parinkti individualiai. Nepatariama miegoti galva į vakarus. Lietuvoje dėl gyvenamojo ploto trūkumo miegamieji dažnai paverčiami drabužinėmis arba darbo kabinetais. Fengšui teorijos požiūriu, knygos ir drabužiai - sustingusi energija, o rašomasis stalas arba spinta prie lovos pažeidžia energijos balansą miegamajame. Ten, kur miegame, neturime mokytis ar dirbti protinio darbo.

Miegamajame negali būti vandens simbolių, pavyzdžiui, akvariumas privilios vagis arba turėsite didelius finansinius nuostolius. Kenkia ir paveikslai, kuriuose vaizduojama jūra, ežerai ar kriokliai. Daug kam gal nepatiks, kad miegamajame negalima laikyti gėlių ar kitų augalų, ypač augančių. Moters miegamajame kambarinės gėlės sugadina sėkmę meilėje, santuokinių miegamajame jos tampa ginčų ir įtarumo priežastimi. Ir paveikslų su gėlėmis miegamajame geriau nekabinti. Miegamajame prieš jūsų lovą esančios atviros knygų lentynos – jūsų susirgimo garantas. Nežinia tik - po kiek laiko.

Televizoriaus ekranas miegamajame visada veda į skyrybas. Net išjungtas dar dvi paras jis skleidžia neigiamas sveikatai bangas. Lovos niekada negalima statyti tarp dvejų durų, prie lango, bendros sienos su tualetu, prieš veidrodį, po vandens talpykla. Miegamojo negalima daryti pastogėje, kur pasvirusios kambario lubos, tai vienas blogiausių miegamojo variantų. Ypač kenksmingi stoglangiai virš miegamojo patalpos. Nors tai iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti romantiška ir gražu, iš tiesų - žalinga žmogui. Tokios patalpos tinka meno studijoms, bet ne miegui. Po lova negalima laikyti jokių daiktų - palovis turi būti tuščias.

Šaltinis

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Skamp (16)    Parapsichologai (7)    Jausmai (27)    Barai (7)    E - komercija (87)    Slaptos bendrijos (24)    Kalėdos (12)    Amerikos lietuviai (7)    Joga (56)    Aiškiaregiai (11)    Televizoriai (2)    Mobilūs ryšiai (193)    Depresija (29)    Skirmantas Valiulis (32)    SSL sertifikatai (6)    Šv. Valentino diena (11)    Energetika (13)    Vaiko sveikata (8)    Velykos (10)    Grožio salonai (6)    Ištikimybė (4)    Dvyniai (9)    Vadovavimas (185)    IT parodos (10)    Joninės (6)    Striptizas (8)    Windows (7)    Lobiai (12)    Anželikos Cholinos šokio teatras (11)    Projektavimas (7)    Interneto komentarai (2)    Bendruomenės (158)    Jurga Ivanauskaitė (17)    Sveikata (313)    BTV (3)    Kompiuterio ergonomika (8)    Turizmas (151)    Kompiuteriai (148)    Darbo partija (4)    Netolerancija (6)    Kultūra (749)    Partizanai (12)    Fantastika (21)    Vilniaus bendruomenės (4)    Trys karaliai (5)    Aerobika (3)    Kačių veislės (25)    Specialiosios tarnybos (36)    Maxima (10)    Vytautas Landsbergis (6)
1. Kondicionierius: nauda ar žala?
2. Naudingi patarimai: dažymas
3. Naudingi patarimai auginatiems kambarines gėles
4. Naudingi patarimai. Baldų priežiūra
5. Naudingi patarimai. Interjeras ir spalvos
6. Naudingi patarimai. Kokią lovą pirkti?
7. Naudingi patarimai. Miegamasis pagal Feng shui sistemą
8. Dantų pasta. Įvairūs naudingi patarimai ir triukai
9. Naudingi patarimai: dėmių valymas
10. 10 patarimų sumaniai šeimininkei
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!