LT   EN   RU  
2019 m. balandžio 19 d., penktadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Naudingi patarimai. Buitis
  Naudingi patarimai > Naudingi patarimai. Buitis
Lankomumo reitingas Publikuota: 2010-01-20
Naudingi patarimai. Kokią lovą pirkti?

Bendrai

Miegamojo svarbiausias objektas yra miegojimo vieta - lova. Nuo to, kur ji stovi, kokia jos forma, matmenys, iš kokių medžiagų ji padaryta (pagal fengšui šie rodikliai parenkami kiekvienam žmogui asmeniškai), priklausys jūsų ramus miegas, poilsis, sveikata.

Perkant

Ypatingą dėmesį atkreipkite, kad jūsų lovos karkasas nebūtų metalinis arba lovos čiužiniuose nebūtų metalinių spyruoklių. Visa tai sustiprins geopatogeninio spinduliavimo poveikį. Todėl dėl šios ir daugelio kitų priežasčių geriausios yra natūralaus medžio su natūralių medžiagų čiužiniu lovos. Pripučiami ar vandens čiužiniai neleistini. Miegančiam žmogui lova turi būti patikima atrama. Pati lova turi būti plati ir patogi, tvirta, nesvyruojanti, neįlinkstanti nuo miegančiųjų svorio, žodžiu, kuo tvirtesnė, tuo geresnė. Lovos forma turi būti stačiakampė, tačiau ne ovalinė. Tokios lovos gražios tik parodų ekspozicijose, kino filmuose ir interjerų žurnaluose. Pagal fengšui teoriją miegantys jose žmonës bus atviri iš visų pusių ir nesijaus saugūs. Be to, ovalas ir apskritimas simbolizuoja metalo stichiją, o tai nėra geriausi poilsiui elementai. Lovų galvūgalis turėtų būti stačiakampės formos. Pusapvalės formos sukelia nebaigtumo jausmą ir tinka tik kai kuriems invalidams. Geriausi lovų galvūgaliai vientisi, be tarpų. Lova būtinai turi turėti galvūgalį. Atminkite, kad lovos galvūgalis negali būti metalinis - jis visada blogins miegamojo fengšui. Jei lova turi kojūgalį, jis būtinai turi būti aukštesnis už galvūgalį.

Padėtis

Lovos padėtis miegamajame priklauso nuo daugelio veiksnių. Pagal fengšui teoriją lovos orientacija turi sutapti su joje miegančiojo palankiausia kryptimi, kuri nustatoma pagal fengšui lenteles kiekvienam žmogui. Jeigu ji jums nežinoma, tinkamiausia yra šiaurės vakarų kryptis. Gulti galva į vakarus nepatartina niekam, nes tai pagal fengšui visiems netinkamiausia kryptis. Miegamajame esanti dvigulė lova turi liestis su siena tik galvūgaliu. Kiekvienas miegantis joje turi turėti galimybę keltis netrukdydamas kitam. Jokiu būdu nestatykite lovos galvūgaliu prie įėjimo. Tai - blogo miego veiksnys. Lovos nepatartina statyti arti lango. Ji neturi būti kojūgaliu į duris. Prieš lovą negalima kabinti veidrodžio. Apskritai miegamuosiuose nereikėtų kabinti veidrodžių. Prieš lovą neturi būti atvirų knygų lentynėlių. Tai energetinių "strėlių" veiksnys, neišvengiamai sukeliantis ligas. Miegamojo lovos negalima statyti po išsikišusiomis sijomis prie sienos, bendros su tualetu. Prie lovos patartina pastatyti dvi spinteles, kurių aukštis turi būti mažesnis nei lovos čiužinys, priešingu atveju jos bus kliūtis energetiniams srautams. Fengšui pabrėžiama, kad spintelės prie lovos turi būti dvi. Vienos geriau nestatyti. Miegamajame idealiu atveju turėtų būti tik lova: nedarykite iš jo drabužių sandėlio, kontoros ar darbo kabineto.

Šaltinis

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Striptizas (8)    Sekimas ir privatumas (12)    Partizanai (12)    Maxima (10)    Darbdaviai (10)    Shidokan (3)    Dektinė (2)    Klaviatūros (11)    Vaizdo sistemos (34)    Rasos (2)    AMD (3)    Paukščiai (5)    Krizė (59)    Drabužiai (41)    Alkoholiniai gėrimai (74)    Tibetas (10)    Kompiuteriniai žaidimai (270)    Dailė (34)    Pankai (6)    Elektronika (8)    Novelės (102)    Vaistai (15)    Restoranai (5)    Panayiotis Zavosas (2)    Shotokan (11)    Reinkarnacija (6)    Windows (7)    Žuvys (7)    Pasakos (60)    Dieta (33)    Romas Kalanta (4)    Darbo partija (4)    Priklausomybė (3)    Kriptografija (3)    Dalia Grybauskaitė (16)    Partijos (41)    Astronomija (46)    Imtynės (29)    Hipnozė (10)    6 branduolių (3)    Tinklapiai (13)    Atmintis (4)    Aiškiaregiai (11)    Vaizdo kortos (3)    Vasario 16 (12)    Šventės (117)    Sąmokslo teorijos (19)    Advokatai (10)    Laikrodžiai (3)    Makaronai (2)
1. Kondicionierius: nauda ar žala?
2. Naudingi patarimai: dažymas
3. Naudingi patarimai auginatiems kambarines gėles
4. Naudingi patarimai. Baldų priežiūra
5. Naudingi patarimai. Interjeras ir spalvos
6. Naudingi patarimai. Miegamasis pagal Feng shui sistemą
7. Naudingi patarimai. Kaip įrengti miegamąjį?
8. Dantų pasta. Įvairūs naudingi patarimai ir triukai
9. Naudingi patarimai: dėmių valymas
10. 10 patarimų sumaniai šeimininkei
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!