LT   EN   RU  
2019 m. rugsėjo 18 d., trečiadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Naudingi patarimai. Buitis
  Naudingi patarimai > Naudingi patarimai. Buitis
Lankomumo reitingas Publikuota: 2010-04-17
Naudingi patarimai auginatiems kambarines gėles

Kada laistyti kambarines gėles? Apie tai pasako pačios gėlės, tik reikia išmokti suprasti jų kalbą. Pabelskite į kambarinių gėlių vazonėlio šoną: jei garsas duslus - tai gėlių dar laistyti nereikia. Bet jeigu skardus - vadinasi, jau reikia, tačiau visada prisiminkite, kad negalima perlaistyti kambarinių gėlių. Vandenį, kurio gėlė nesugėrė per 2-3 valandas, būtina išpilti iš lėkštės, esančios po vazonu. Nuo per didelės drėgmės supūva jaunos augalo šaknelės.

Duokite gėlėms pieno ir kavosPatalpose su centriniu šildymu oras būna labai sausas, todėl gėles specialiai pamaitinkime, t.y. kartą per mėnesį palaistykite pienu. Neišpilkite vandens, kuriame (be druskos!) virė kiaušiniai, o taip pat kavos ar arbatos likučių. Jais palaistykite gėles - šiuose skysčiuose yra daug naudingų medžiagų. Taip pat gėlės gerai augs, jei kartais jas palaistysite vandeniu, kuriame virė daržovės.

Žiemą taip pat jas retkarčiais apipurškite kambario temperatūros vandeniu, o tarp gėlių pastatykite dubenėlį su vandeniu.

Nuimkite nuo palangių!

Išvykdami ilgesniam laikui, nepalikite gėlių ant palangių, - perkelkite jas į šviesią, kad tiesioginiai saulės spinduliai jų nepasiektų. Kambaryje pastatykite kelis dubenius su vandeniu. Prieš pat išvykdami vazonėlius įstatykite į gilią lėkštę ar dubenį su vandeniu.

Jei išvykstate ilgiau nei savaitei, gėles gausiai palaistykite, apdenkite celofaniniais maišeliais, - tik neužmirškite pradurti skylučių, kad įeitų oras. Vazonėlius galite sustatyti į drėgnas durpes. Taip paruoštas gėles, nelaistant, galima laikyti dvi savaites.

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    EBSW (40)    Apskaita (15)    Šaudymas iš lanko (2)    Skolininkai (12)    Z.Jurgelevičiaus rubrika (23)    IT parodos (10)    Elektroninės muzikos grupės (3)    Vitaminai (2)    Istorija (154)    Viktor Uspaskich (61)    Bildukai (3)    Skundai (22)    Žmogaus teisės (18)    Muzika (196)    Svarstyklės (7)    Televizoriai (2)    Modemai (8)    Savivaldybių rinkimai (9)    Žemės ūkis (33)    Raganos (12)    Lotynų šokiai (5)    Liberalai demokratai (3)    Politologija (64)    Linux/Unix (34)    Rokeriai (3)    Aerobika (3)    Nokia (24)    Avalynė (7)    Partijos (41)    Sony Ericcson (40)    Jurga Ivanauskaitė (17)    Rytietiški šokiai (16)    Kačių veislės (25)    Paukščių gripas (21)    Savižudybė (12)    Viešnia iš ateities (2)    Žmogaus klonavimas (2)    Sportiniai šokiai (2)    Vynas (16)    Užgavėnes (9)    Zodiako ženklai (88)    Striptizas (8)    Aiškiaregiai (11)    Kitos šventės (7)    Spauda (3)    Mityba (43)    Astronomija (46)    Architektūra (11)    Žmogaus teisės (52)    Turizmas (151)
1. Kondicionierius: nauda ar žala?
2. Naudingi patarimai: dažymas
3. Naudingi patarimai. Baldų priežiūra
4. Naudingi patarimai. Interjeras ir spalvos
5. Naudingi patarimai. Kokią lovą pirkti?
6. Naudingi patarimai. Miegamasis pagal Feng shui sistemą
7. Naudingi patarimai. Kaip įrengti miegamąjį?
8. Dantų pasta. Įvairūs naudingi patarimai ir triukai
9. Naudingi patarimai: dėmių valymas
10. 10 patarimų sumaniai šeimininkei
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!