LT   EN   RU  
2019 m. liepos 20 d., šeštadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Naudingi patarimai. Buitis
  Naudingi patarimai > Naudingi patarimai. Buitis
Lankomumo reitingas Publikuota: 2009-01-15
Naudingi patarimai renkantis rangovą

Renkantis mūrinio namo statytoją, labai svarbu atkreipti dėmesį į keletą dalykų, kad nepadaryti brangiai kainuojančios klaidos. Žmonės neturėdami patirties statybų srityje, labai dažnai padaro klaidą pasirinkdami ne tą statytoją ar statybos sistemą. Pateikiame keletą patarimų kaip teisingai pasirinkti mūrinio namo statytoją.

1. Patikrinkite ar Jūsų pasirinkta įmonė yra patikima. Paprašykite šios įmonės klientų rekomendacijų. Kiekviena padori įmonė duos Jums bent keletą rekomendacijų.

2. Aklai nesusižavėkite siūloma maža kaina. Kruopščiai patikrinkite kas įeina į pateiktą kainą. Visą komplektaciją turi butį idėtą į sutartį ir netikėkitę žodiniais pažadais. Sutartyje turi būti smulkiai nurodyta visos suderintos pozicijos. Dažnai pasitaiko, kad statybininkai sako, kad tai įeiną į pasiūlymą, o vėliau paaiškėja, kad tai sutartyje nebuvo numatytą, todėl jei turite draugų ar pažystamų statybų srityje, tai paprašykite pagalbos, kad patikrintų.

3. Mūrinio namo statytoją rinkitės bent iš trijų keturių įmonių. Apsilankę keliose įmonėse, pamatysit atskirų įmonių privalumus ir skirtumus. Palyginę patikimumo lygį ir kainas galėsite pasirinkti geriausiai Jums tinkanti pasiūlymą.

4. Būtinai apsilankykite pasirinktos įmonės jau pastatytuose individualiuose namuose ir pakalbėkit su šeimininkais dėl namo privalumų ir trūkumų. Kartais šeiminikai duoda labai naudingų patarimų statant namą, ko nepasiūlo patys statytojai.

5. Susiraskit gerai išmanančius statybos specialistus ir paprašykit, kad apžiūrėtų namus kartu su Jumis. Jei tokių nepažystate – nusamdykite. Geriau sumokėti kelis šimtus litų kvalifikuotam specialistui, nei vėliau mokėti tūkstančius už klaidų taisymą.

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Sportas (180)    NSO (33)    Skundai (22)    Civilinė sauga (7)    Šventasis Pranciškus (3)    Matematika (2)    Romas Kalanta (4)    Teatrai (21)    Kazimiera Prunskienė (13)    Kompiuterinis piratavimas (43)    Šventasis Antanas (2)    Aviacija (38)    Meilė bloguose (6)    Gaisrininkai (7)    Spauda (3)    Užgavėnes (9)    Homeopatija (5)    Filmai (91)    Kandidatai į prezidentus (5)    Windows (7)    Gotai (17)    Ekologinis ūkis (2)    Alus (22)    Erich Fromm (5)    Užsienyje (50)    Mokykla be narkotikų (20)    Rinkimai (23)    Psichiatrija (64)    Žemės ūkis (33)    Šokiai (56)    Šventasis Kazimieras (2)    Šunys (67)    Netolerancija (6)    Kompiuteriniai žaidimai (270)    Vynas (16)    Statyba (29)    Sektos (12)    Savivaldybių rinkimai 2007 (9)    Auklės (3)    Opijatai (13)    Sveikata (313)    Masonai (7)    Opel (4)    Klubai (8)    Skaneriai (5)    Mistika (446)    Kietieji diskai (17)    Operacinės sistemos (50)    Pramogos (191)    Religija ir tikėjimai (315)
1. Kondicionierius: nauda ar žala?
2. Naudingi patarimai: dažymas
3. Naudingi patarimai auginatiems kambarines gėles
4. Naudingi patarimai. Baldų priežiūra
5. Naudingi patarimai. Interjeras ir spalvos
6. Naudingi patarimai. Kokią lovą pirkti?
7. Naudingi patarimai. Miegamasis pagal Feng shui sistemą
8. Naudingi patarimai. Kaip įrengti miegamąjį?
9. Dantų pasta. Įvairūs naudingi patarimai ir triukai
10. Naudingi patarimai: dėmių valymas
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!